AD

Alan Wake 2 در حال دریافت مود New Game Plus

Alan Wake 2 در حال دریافت مود New Game Plus
0 400

Alan Wake 2 یکی از آن بازی‌هایی است که مملو از لحظات باورنکردنی است که باعث می‌شود شما بخواهید بارها و بارها آن را بازی کنید. توسعه دهنده این بازی یعنی Remedy Entertainment اعلام کرده است که Alan Wake 2  در آینده نزدیک مود New Game Plus را دریافت خواهد کرد. همچنین تاریخ انتشار به‌روزرسانی Alan Wake 2 The Final Draft  مشخص شده  ست.

این ویژگی روز جمعه از طریق حساب رسمی توییتر Alan Wake 2 منتشر شد که تصویری از آلن در Dark Place را منتشر کرد که چراغ قوه‌ای را روی دیوار می‌تابد که عبارت New Game + روی آن بود. در کنار تصویر، این توییت با عنوان New month, new game… plus? منتشر شد.

این تمام اطلاعاتی است که Remedy در حال حاضر به اشتراک گذاشته است. با این حال، می‌توانیم فرض کنیم که ارتقای سلاح‌ها و Words of Power  مانند بسیاری از مودهای New Game Plus   که در سال‌های اخیر دیده‌ایم، به یک بازی جدید منتقل می‌شوند. سوال اصلی این است که آیا Remedy از این فرصت برای انجام کاری کمی منحصر به فرد با آن استفاده می‌کند یا خیر.

مود New Game Plus به خوبی با مضامین Alan Wake 2 مطابقت دارد که داستانی حول محور مفهوم مارپیچ‌ها و حلقه‌ها می‌چرخد. امسال چند بازی تلاش کرده‌اند کارهای جسورانه و منحصربه‌فردی را با مودهایNew Game Plus خود انجام دهند مانند Dead Space  با پایان متناوبش و لباس منحصربه‌فرد Starfield، سفینه فضایی و موارد دیگر.

در حال حاضر، ما باید صبورانه منتظر اعلام تاریخ انتشار باشیم که ممکن است هفته آینده در مراسم The Game Awards  اعلام شود. Alan Wake 2 خود هشت بار در جوایز مختلف نامزد شده است.  Remedyامیدوار است که بازی Alan به اندازه کافی بهبود یافته باشد تا حداقل یکی از آن جوایز را به دست آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.