AD

تریلر متفاوت بازی Dome-King Cabbage در Gamescom

0 26

یکی از تریلرهای این هفته در Future Games Show مانند بقیه نبود. به جز برخی بازگشت‌های آشکار به ژانرهای بازی‌های کلاسیک، به‌ویژه سبک‌های retro RPG، بازیDome-King Cabbage  شباهت کمی به بازی‌های دیگری که تاکنون در Gamescom دیده‌ایم دارد. در صفحه استیم آن به‌عنوان «رمان بصری در دنیای یک RPG شکار هیولا» توصیف شده است، اما این عبارت برای بیان تنوع surreal mixed media که در تریلر به نمایش در آمده است، کافی نیست.

هر فریم در تریلر این بازی مملو از معما است و در ادامه به جای پاسخ دادن به آنها مجددا سؤالاتی را ایجاد می‌کند. چرا مرد فرشته پوست روی گوشتش ندارد، چرا این فولکس‌واگن در جاده‌ای آجری در آسمان رانندگی می‌کند و چرا حق چاپ برای سال‌های 95، 96 و 98 در پایین صفحه وجود دارد؟ این بازی خیالی و مبهم است.

Dome-King Cabbage که در ابتدا به عنوان پروژه‌ای برایTyranoBuilder Spring Game Jam  (جایی که مقام اول را کسب کرد) شروع شد، جایزه نمایشگاه رسانه‌ای IGN ژاپن را نیز از آن خود کرد. این بازی به صورت سولو توسط Joe Buchholz با نام مستعار Cobysoft Joe در حال توسعه است.

ظاهراً Dome-King Cabbage درباره مردی به نام Mush است که با عصبانیت راهی یک مصاحبه شغلی می‌شود. علاوه بر اینکه Mush را توصیه به آرامش می‌کنیم، کنجکاو هستیم که ببینیم چگونه همه این عناصر به هم گره می‌خورند. آن مرد کیست که فولکس را می‌راند، Mush از چه چیزی اینقدر عصبی است؟ دختری که در دنباله RPG 16 بیتی در حال دویدن است، کیست و آیا واقعاً می‌توانیم هیولاها را جمع کنیم؟ چرا او به جزیره Crumb کشیده می‌شود و Dome-King به چه معناست؟

تریلر بازی Dome-King Cabbage را میتوانید هم اکنون مشاهده کنید و نظرات خود را در مورد این بازی برای ما ارسال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.