AD

راهنمای 8 اچیومنت سخت در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

20 5,191

بازی کالاف دیوتی مدرن Warfare 2 ، بهترین اثر فوق‌العاده چشمگیر در صنعت بازی‌های ویدیویی است. می‌توان گفت این بازی از نظر جلوه‌های سینمایی و طراحی گرافیکی بی نظیر، گوی رقابت را از دیگر بازی‌ها ربوده است. در تمامی بازی‌هایی که گیمر نقش اول را بر عهده دارد، تمام فشار بازی روی نقش اول بوده و به همین جهت جریان بازی کمی با سختی پیش می‌رود. اما بازی‌های نقش سوم، این ویژگی‌ را نداشته و به دلیل آنکه گیمر می‌تواند وقایع اطراف را به خوبی ببیند، روند تمامی اتفاقات قابل هضم‌تر خواهد بود. در این میان در برخی از بازی‌ها مانند بازی کالاف دیوتی مدرن Warfare 2 امکان جابجایی میان نقش اول و نقش سوم وجود دارد. همین ویژگی ممتاز، سبب شده تا این بازی در قیاس با سایر بازی‌های مشابه، طرفداران بیشتری را به خود جذب کند. اگر می‌خواهید به سخت ترین اچیومنت های کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 برسید باید کارهای بخصوصی انجام دهید پس تا انتهای این مقاله از ایموجو با ما همراه باشید.

 

راهنمای دسترسی به اچیومنت های کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

راهنمای دسترسی به اچیومنت های کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

پرسش اغلب گیمرها آن است که چطور می‌توانند در بازی کالاف دیوتی مدرن Warfare 2 به اچیومنت و تروفی‌ها دست یابند؟ از همین حالا اجازه دهید خیالتان را راحت کنیم. چرا که دسترسی به این نوع اچیومنت‌ها درون بازی، نه تنها سخت بلکه فقط از عهده گیمرهای حرفه‌ای و با هوش بر می‌آید. در نتیجه در روند بازی، فوق‌العاده باید هوشمند و آگاهانه حرکت کنید تا به پیشروی‌های فوق‌العاده‌ای در بازی برسید. اما نگران نباشید ما در اینجا به شما می‌گوییم که چطور می‌توان با ترفندها و انجام یکسری کار خاص بتوانید بسیار ساده و راحت به اچیومنت رسید.

 

بیشتر بخوانید : ۱۰ تا از بهترین گان های کالاف دیوتی وارزون ۲

 

۱.ماموریت Dark Water

Don’t Touch The Deck – عرشه را لمس نکن

ماموریت Dark Water

یکی از ماموریت‌ها در  بازی کالاف دیوتی مدرن Warfare 2، ماموریت آب تاریک است.در ماموریت  آب تاریک بدون تماس با عرشه، 90 متر به سمت جلوی کشتی پیشروی کنید.ماموریت Dark Water شاید تا حد بسیار زیادی شما را ناامید کند. چرا که این دشمنان نیستند که شما را به دام انداخته‌اند. در عوض، جعبه‌های عظیم شما را به دیوار می‌کوبند. به همین جهت شما با انجام این ترفند ساده می‌توانید به راحتی از این دام رها شوید و تروفی بگیرید. اگر از روی جعبه‌ها بالا بروید، بیشتر در خط دید دشمنان قرار خواهید گرفت. اما تنها با چند ضربه سریع و دقیق، می‌توانید دشمنان پیش روی خود را از میان برده و جام را یکجا به دست آورید. در نتیجه شما بایستی رو به جلو حرکت کنید و از روی جعبه‌ها به عرشه برگردید.

 

۲. ماموریت Low Profile

Going Dark – به سمت تاریکی برو

ماموریت Low Profile

ماموریت Low Profile یکی دیگر از ماموریت‌های سخت در بازی کالاف دیوتی مدرن Warfare 2  است. این ماموریت یک ماموریت همکاری است که در طول شب تنظیم شده است. محلی که مخفی کاری، کلید شما برای بقا و زنده ماندن است. در‌واقع هدف از این ماموریت جمع آوری اطلاعات و سپس فرار کردن از آن موقعیت است. به طوری‌که کسی متوجه حضور شما در آن محل نشود. اگر چنانچه برای دستیابی به اچیومنت دیگری در آن محل حضور پیدا کردید، شما می‌توانید بدون آنکه آلارمی را تنظیم کنید امتیاز سه ستاره و تروفی را هم هدف قرار دهید. برای دسترسی به سه ستاره، در این مرحله باید برنامه‌ریزی شده حرکت کنید. در‌واقع به طور ناگهانی در محل حضور پیدا کرده و فوراً از آن بیرون بروید. برای اچیومنت قاعدتاً نیاز به یک مسیر برنامه‌ریزی شده و چند پشتیبان دارید که در صورت به وجود آمدن مشکل به یاری‌تان بیایند.

 

۳. ماموریت Ghost Team

Practice Makes Perfect – تمرین شما را به یک حرفه‌ای تبدیل می‌کند.

ماموریت Ghost Team

در ماموریت “تیم ارواح” به تمام اهداف موجود در منطقه تمرین شلیک کنید. برخلاف Low Profile، Ghost Team یک ماموریت کمپین است و برای ماموریت Practice Makes Perfect، باید به تمام 33 هدف در محدوده تیراندازی و شلیک کنید. برای به دست آوردن تمام این اهداف می توانید یک مسیر گرد را دنبال کنید. می‌توان گفت این ماموریت از جمله مهیج‌ترین بخش‌های بازی MW2 برای کسب اچیومنت های کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 است.

 

۴. ماموریت Countdown

Must Be Wind – باید به سرعت باد باشید.

ماموریت Countdown

گروگان‌ها را در ماموریت شمارش معکوس بدون شلیک کردن به سمت دشمنان، نجات دهید. شمارش معکوس درست بعد از Low Profile می‌آید و یکی از آخرین ماموریت‌های کمپین در بازی کالاف دیوتی مدرن Warfare 2 است. هدف اصلی شما خنثی کردن موشک و نجات تمام گروگان‌ها است. فرض کنید دستاورد Must Be Wind را در این مورد انجام می‌دهید. در این صورت، شما باید بخش گروگان‌ها را بدون شلیک کردن به سوی دشمنان، کامل کنید.توجه داشته باشید که این یک ماموریت کاملاً طولانی است. بنابراین توصیه می‌شود شما قبل از انجام این ماموریت، یک تمرین معمولی داشته باشید. در طول تمرین، تصویر ذهنی از تعداد دشمنان در هر اتاق داشته باشید. فراموش  نکنید که در طول  دویدن‌ها اصلاً عجله نکنید و بدون توجه به اینکه کسی شما را تشخیص داده یا نه، به راه خود ادامه دهید.

 

۵. ماموریت Alone

Gunless – بدون اسلحه

ماموریت Alone

ماموریت “تنها” را بدون شلیک اسلحه به پایان برسانید.

Alone یکی دیگر از ماموریت‌های فوق‌العاده در بازی کالاف دیوتی مدرن Warfare 2 محسوب می‌شود که در آن بخش‌های سخت مبارزه ۴۰ دقیقه طول میکشد. شما در این ماموریت تنها هستید و اصلاً از این تنهایی متعجب نمی‌شوید. شما باید راه خود را در لاس پالماس بدون هیچ چیزی برای دفاع از خود طی کنید. در سرتاسر صحنه، می‌توانید یک چاقو و در نهایت اسلحه‌هایی با مهمات محدود پیدا کنید. با این حال، راه اصلی برای محافظت از خود استفاده از منابعی است که برای ایجاد آیتم‌های دفاعی و تهاجمی استفاده می‌شود.انجام یک دور از ماموریت بدون داشتن سلاح با کمی تکیه بر شانس کاملاً شدنی است. برخی از نقاط آنقدر استرس‌زا خواهند بود که شاید وادارتان کند از تفنگ ساچمه‌ای استفاده کنید.

 

 

۶. ماموریت های night missions

No Time To Lose – هیچ تایمی برای از دست دادن ندارید.

ماموریت night missions

مسیر ممتد CCTV یا دوربین‌های مدار بسته را در چهار دقیقه طی کنید.

ماموریت‌های شبانه پرتنش ، به یکی از عناصر اصلی شهرت Call of Duty تبدیل شده‌اند و حداقل در حالت چند نفره ظاهر می‌شوند. خب، در MW2، Prison Break حیاتی‌ترین ماموریت شبانه است که شما و تیم‌تان را به یک عملیات نجات برای بازگرداندن آلخاندرو از گریوز می‌برد. قبل از ورود به زندان و رفتن به سلول درست، باید تضمین کنید که تعداد مناسبی از نگهبانان در اطراف ساختمان بیرون آورده شده‌اند تا بتوانید بدون آسیب جانبی وارد زندان شوید.چند مرحله از CCTV یا دوربین مدار بسته وجود دارد که باید از آن عبور کنید. اتمام ماموریت در چهار دقیقه کاری نیست که بتوانید بدون برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده و کمی آزمون و خطا انجام دهید. بدین ترتیب می‌توانید به اچیومنت و تروفی‌های زیادی دست پیدا کنید.

 

۷. ماموریت Denied Area

Hellride – هل‌ راید

ماموریت Denied Area

از دیگر ماموریت‌های نفس گیر در  بازی کالاف دیوتی مدرن Warfare 2 ، منطقه انکار شده است. در ماموریت  منطقه انکار شده سه ستاره کسب کنید.تنها معیار برای رتبه‌بندی سه ستاره Denied Area این است که ماموریت را در 16 دقیقه کامل کنید و هر کسی که با شما بازی می‌کند نیز آماده رفتن به چالش باشد. کاملاً مشابهماموریت قبلی Co-op، Low Profile، شما برای انجام این ماموریت کاملا آماده هستید و دستیابی به رسیدن به اچیومنت در این ماموریت کار سختی نیست. در مسیر راه خود، از مکان‌هایی به نام سایت‌های SAM دیدن خواهید کرد. شما سعی می‌کنید قبل از اینکه هلی‌کوپتر و ماشینی به شما برسد، بمب را کارگذاری کنید و سپس به سرعت از این مکان‌ها فرار کنید. این وسایل نقلیه زرهی، اتمام ماموریت را در 16 دقیقه بسیار سخت‌تر می‌کند. بنابراین سعی کنید بیش از حد لازم در اطراف محل نمانید.

 

۸. ماموریت بریدن سر مارها – Cutting Heads Off Snakes

Cutting Heads Off Snakes

تمام ماموریت‌های کمپین را در این مرحله به پایان می‌رسانید. کهنه سرباز و واقع‌گرایی، دو سطح بسیار دشوار هستند. تنها تفاوت  بین این دو سطح این است که رئالیسم اطلاعات کمی به شما می‌دهد. شما دیگر نمی‌توانید بررسی کنید که چه مقدار مهمات دارید. NPC های متحد برچسبی ندارند که نشان دهد طرف شما هستند. از نظر رزمی، جانباز و رئالیسم یکی هستند. هر سطح باید به صورت کاملا مخفیانه بازی شود. حواس پرتی در اجرای بازی هیچ جایی ندارد. از مهمات خود به نحو احسن استفاده کنید. اگر شما یک گیمر مشتاق برای اجرای بازی‌های تیراندازی از جمله بازی کالاف دیوتی مدرن Warfare 2 هستید ، تجربه لازم برای عبور از هر بخش را با سهولت بیشتری خواهید داشت. با  این‌حال اگر بازی Call of Duty اولین تجربه بازی هیجانی شماست، تنها چیزی که می‌توانیم به شما بگوییم این است که موفق باشید.

 

شما به کدامیک از اچیومنت ها دست پیدا کرده‌اید؟

بازی کالاف دیوتی مدرن Warfare 2 یکی از فوق‌العاده‌ترین و مهیج‌ترین بازی‌هایی است که به سرعت در سراسر جهان به شهرت فراوانی رسیده است. با استفاده از ترفندهایی که برای کسب اچیومنت های کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 در هر یک از ماموریت‌ها گفته شد، می‌توانید به راحتی مراحل را یک به یک به راحتی طی کرده و به اچیومنت ها و تروفی ها برسید. اگر چنانچه اجرای این بازی نفس‌گیر را تجربه کردید یا در حال اجرای این بازی هستید، حتماً تجربیات و هیجانات خود را در قسمت نظرات ایموجو با ما به اشتراک بگذارید. ما مشتاقانه آماده شنیدن نقطه نظرات شما هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 نظرات
 1. سیروس حاجیلی می گوید

  سلام قیمت سی پی چنده ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر وارد سایت ایران موجو بشین در بخش کالاف لیست قیمت سی پی کالاف دیوتی رو مشاهده میکنید .
   https://iranmojo.com/

 2. فریبا می گوید

  سلام وقت بخیر افر تو بازی کالاف چن نوعه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   آفرهای عادی
   آفرهای خاص و مناسبتی

 3. جلال می گوید

  ببخشید درباره افر مناسبتی یکم توضیح میدین ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیرز این آفرها اکثرا به بهانه مناسبت یا رویدادی خاص به شما پیشنهاد می‌شوند. این آفرها فقط چند روز (بعضا چند ساعت یا یک روز) برای شما ارائه می‌شوند و باید این فرصت کوتاه را از دست ندهید. این آفرها آفرهای BIG DEAL (آفرهای بیگ دیل) نام دارند و عموما در قیمت‌های ۱، ۳،۲، ۵، ۷، ۸ ، ۱۰ و ۲۰ دلاری ارائه می‌شوند. آفرهای BIG DEAL عموما شامل مقداری سی پی کالاف و جعبه ها و اسکین‌های مختلفی هستند.
   دلیل اهمیت این آفرها، ارزش بالای آیتم‌های آنها تسبت به قیمتشان است. شما با خرید آفر بیگ دیل و تنها با پرداخت ۵ دلار، گاها آیتم‌هایی به ارزش ۵۰دلار یا حتی بیشتر دریافت می‌کنید!!

 4. زارع می گوید

  سلام وقت بخیر خرید سی پی چه سودی برای بازی داره ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   با خرید سی پی، شما قادر هستید اکانت خود را به حالت پرمیوم و پرمیوم پلاس تبدیل کنید (مراجعه به بخش بتل پس)، آیتم های جذاب دریافت کنید و از تمامی امکانات بازی استفاده نمائید. خرید سی پی مزایای دیگری نیز دارد که در ذیل به آنها اشاره می کنیم
   خریدبتل پس هر سیزن.
   کسب درآمد از طریق استریم.
   ارزشمندتر شدن اکانت برای فروش.
   فعال شدناسکین های اپیک و خاص.
   به دستآوردن گان های اپیک و خاص.

 5. سیامک می گوید

  سلام خسته نباشید افرهای معمولی چین؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر آفرهای عادی کالاف دیوتی موبایل شامل آفرهایی می‌شوند که طول فصل در فروشگاه بازی موجود هستند. تغییرات این آفرها فقط مربوط قیمت آنها می‌شود و جوایز موجود در این بسته‌ها ثابت هستند. هرچند شاید به نظر بیاید که این آفرها زیاد طرفدار نداشته باشند اما واقعیت چیز دیگریست. همین آفرهای عادی اکثرا دارای محدودیت خرید هستند و در طول ماه یا طول یک فصل و گاها حتی در طول بازی فقط یکبار می‌توانید آنها را بخرید.همین عامل نشاندهنده ارزش این آفرها است. همین آفرهای کالاف دیوتی موبایل (عادی) مطمئنا بسیار محبوبتر از ۵۰درصد آیتم‌های موجود در فروشگاه بازی هستند.

 6. طوبی می گوید

  سلام خسته نباشید من تازه کالاف نصب کردم سی پی چیه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر سی پی، پول رسمی بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد که با استفاده از آن می توان از امکانات ویژه­ی این بازی بهره­مند شد. شما با استفاده از «سی پی» می توانید بتل پسِ بازی کالاف دیوتی را خریداری کرده تا در هر سیزن، اسکین و گان های اپیک و خاص هدیه بگیرید، همچنین با استفاده از سی پی می توانید گردونه هایی که بازی هر هفته ارائه می‌دهد را امتحان کنید تا بهترین اسکین ها و گان های لجندری را برنده شوید. لازم به ذکر است؛ که خرید سی پی باعث با ارزش­تر شدن اکانت شما می شود و اگر زمانی قصد فروش اکانت خود را داشته باشید با قیمت چند برابر بالاتر، نسبت به حالت عادی می توانید به فروش برسانید.

 7. سعید می گوید

  سلام حالت های بازی کالاف دیوتی موبایل رو میگین؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر در بازی کالاف دیوتی موبایل شما میتوانید در دو حالت بتل رویال و multiplayer به رقابت با سایر بازیکنان بپردازید اما در اکثر بازی های بتل رویال شما نمیتوانید با چنین حالت هایی رو به رو شوید.

 8. جیران می گوید

  چه جوری میتونیم اسکین کالاف دیوتی خریداری کرد؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای اینکار شما به cp نیاز دارید. به همین منظور میتوانید از طریق همین صفحه مقدار سی پی ای که بسته به نوع اسکین مورد نظر در بازی احتیاج دارید اقدام به خرید کنید . توجه داشته باشید که کمتر از مقدار خواسته شده برای اسکین مورد نظر سی پی خریداری نکنید که برای شما فعال نخواهد شد.

 9. محمد طاها حیدری پور می گوید

  سلام داداش برای فعال کردن بتل پس به چقد سی پی نیاز داریم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر برای فعالسازی بتل پس باید ببینید که سرور بازی شما در مکان ارزان است یا گران . بدین منظور وارد بتل پس شوید و در آنجا به تعداد سی پی هایی که برای فعالسازی بتل پس از شما میخواهد توجه کنید اگر سی پی کمتر از 420 بخواهد یعنی سرور شما ارزان است در غیر اینصورت گران می باشد و تعداد سی پی بیشتری میخواهد.

 10. مهتاب می گوید

  بهترین حالت ذخیره و دریافت cp در بازی کالاف دیوتی چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر تنها با یکبار خرید بتل پس و افزایش تایر بازی تا 150، و دریافت تمام سی پی هایی که بازی بصورت رایگان در اخیتار شما قرار میده، میتونید با خرج نکردن این سی پی ها بتل پس فصل بعد رو کاملا رایگان بدست بیارید!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.