AD

اخراج 26 کارمند استودیو Beamdog بازیBaldur’s Gate: Enhanced Edition

0 1,520

Beamdog، استودیویی که توسط ترنت اوستر و کامرون توفر توسعه‌دهندگان سابق BioWare تأسیس شد، بیشتر به دلیل انتشار مجدد  CRPGهایی مانند Baldur’s Gate و Baldur’s Gate 2، Planescape: Torment، Neverwinter Nights  و Icewind Dale  شناخته می‌شود و اوایل سال جاری توسط Embracer Group خریداری شد و آخرین بازی آنMythforce  این ماه از دسترسی زودهنگام خارج شد. این شرکت اکنون تصمیم بر تعدیل ۲۶ عضو از تیم خود دارد.

از جمله این افراد جیل هولت (Jill Hollet)، گرافیست این تیم است که در لینکدین نوشت: متأسفانه، به عنوان بخشی از ایده بازسازی مداوم گروه  EmbracerاستودیوBeamdog  تصمیم دشواری گرفت تا 26 کارمند را اخراج کند که من نیز در میان آنها هستم. من به شدت از آنها سپاسگزارم که برای شروع سفر حرفه ای خود در این صنعت برای من هزینه کردند. همکاری با چنین افراد استثنایی در طول مدت حضورم در این صنعت باعث افتخارم بوده است.

شاید بخوانید: بهبود DLSS در Baldur’s Gate 3 با یک ترفند آسان 3 دقیقه ای

Embracer Group در سال‌های 2021 و 2022 خرید خود را آغاز کرد و Gearbox، Saber Interactive، Koch Media  (با نام تجاری جدید Plaion)، Crystal Dynamics، Eidos-Montréal، Square Enix Montreal، Middle-earth Enterprises، Tripwire  و موارد دیگر را خریداری کرد. ثروت این شرکت با دچار مشکل شدن یک قرارداد 2 میلیارد دلاری تغییر کرد و اثرات این زیان باعث اخراج تعدادی از کارکنان و تعطیلی استودیوها شد.

استودیوی Saints Row Volition تعطیل شد و گفته می‌شود که Gearbox توسعه‌دهنده بازی Borderlands برای فروش عرضه می‌شود. Embracer همچنین Campfire Cabal را تعطیل کرد، استودیویی که توسط خالق سری بازی‌های RPG Expeditions مدیریت می‌شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.