AD

به روزرسانی Nintendo Switch Sports بصورت گسترده

به روزرسانی Nintendo Switch Sports بصورت گسترده
0 9

نینتندو اعلام کرده است که به روزرسانی Nintendo Switch Sports در روز سه‌شنبه، 9 ژوئن برای بازی بسکتبال گسترده تر خواهد بود. در حالی که این به‌روزرسانی رایگان ماه گذشته اعلام شده بود، تاریخ انتشار آن تا کنون ذکر نشده بود.

این مینی گیم بسکتبال ساده است، جایی که بازیکنان می‌توانند از کنترل‌های حرکتی برای چالش‌های سه امتیازی استفاده کنند. چهار بازیکن همچنین می‌توانند در یک نبردfive-streak  یا مسابقه سه امتیازی با یکدیگر به رقابت بپردازند و همچنین بازی‌های دو به دو انجام دهند.

Nintendo Switch Sports در زمان راه اندازی شامل شش ورزش بود که عبارت بودند از والیبال، بدمینتون، بولینگ، فوتبال، چامبارا (chambara) و تنیس. پس از راه اندازی، نینتندو کنترل‌های کامل حرکت فوتبال و همچنین گلف را اضافه کرد. اکنون که بیش از دو سال از انتشار آن می‌گذرد، بالاخره به بازی بسکتبال پرداخته شده است. همچنین شاید تمایل به آشنایی با بهترین بازی‌های نینتندو داشته باشید.

Nintendo Switch Sports پس از عرضه، حتی بیشتر از Animal Crossing: New Horizons محتوای جدید دریافت می‌کند. با توجه به اینکه Nintendo Switch Sports تا 31 مارس 2024 حدود 13. 11 میلیون نسخه فروخت، در مقایسه با رقم 45. 3 میلیون فروش Animal Crossing New Horizon، ممکن است تعجب برانگیز باشد.

Animal Crossing: New Horizons در آوریل 2020 راه‌اندازی شد و پس از نوامبر 2021 با به‌روزرسانی Happy Home Paradise محتوای بیشتری دریافت نکرد و از آن زمان فقط پچ‌هایی برای رفع باگ دریافت کرده است.

Nintendo Switch Sports در آوریل 2022 راه‌اندازی شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.