AD

لایو استریم جهانی Zenless Zone Zero

لایو استریم جهانی Zenless Zone Zero
0 5

HoYoverse اخیراً جزئیات هیجان انگیزی را در جریان لایو استریم جهانی Zenless Zone Zero خود برای RPG اکشن فانتزی شهری Zenless Zone Zero اعلام کرده است. قبل از راه اندازی جهانی این تایتل در 4 ژوئیه در ساعت 10: 00 (UTC+8) استودیو HoYoverse جدیدترین محتوای بازی را از طریق لایو استریم جهانی Version 1.0 Zenless Zone Zero به اشتراک گذاشت.

این لایو استریم شامل محتوای داستانی جدید در New Eridu و عوامل قابل بازی جدید بود.

 

داستان بازی Zenless Zone Zero

اگر به دنبال تجربه بهتری در کاوش هستید، Zenless Zone Zero  شما را به هدفتان می‌رساند. در نسخه عرضه جهانی، نه تنها می‌توانید در خیابان ششم (Sixth Street) قدم بزنید، بلکه می‌توانید آزادانه یک منطقه شهری وسیع‌تر مانند میدان لومینا (Lumina Square) را نیز کاوش کنید. در حین این گشت و گذار شهری، ممکن است با Bangboo روبرو شوید که به کمک نیاز دارد، کامیون‌های مخفی بار (Cargo Trucks) را با جوایز مختلف کشف کنید. موارد زیادی برای کشف وجود دارد.

علاوه بر این، Scott Outpost، که مشرف به Hollow Zero است، به عنوان یک پایگاه عملیاتی دیگر برای کاوشگرانی است که مایلند خود را به چالش بکشند و دشمنان وحشتناک را در Hollow Zero و Shiyu Defense شکست دهند. Random Play طبقه دومی را باز کرده است که در آن می‌توانید استراحت کنید، موسیقی پخش کنید یا دیوارهای عکس خود را سفارشی کنید.

 

کاراکترهای Zenless Zone Zero

Zenless Zone Zero عوامل جدید و هیجان انگیز قابل بازی را برای بهبود تجربه شما به ارمغان می‌آورد. شما می‌توانید قفل Chapter 2-Interlude (جایی که افسر Zhu Yuan اولین حضور رسمی خود را در آنجا دارد) و قفل فصل 3 از داستان اصلی (جایی که اعضای Victoria Housekeeping ماهیت واقعی خود را آشکار می‌کنند) را باز کنید. علاوه بر این، می‌توانید Lucy و Piper، کاراکترهای جدیدی از Sons of Calydon را به عنوان عوامل قابل بازی به تیم خود اضافه کنید. Bangboo که به تازگی طراحی شده است نیز آماده است تا شما را در بازی همراهی کند.

در نسخه 1.0، می‌توانید Bangboo ترجیحی خود را برای Signal Search از قبل تنظیم کنید تا مطمئن شوید که Bangboo S-Rank  مورد نظر خود را به دست آورده‌اید. این بدان معناست که شما می‌توانید تجربه مبارزه خود را بیشتر متناسب با سبک بازی خود تنظیم کنید. با این به‌روزرسانی‌ها، Zenless Zone Zero  نه تنها دنیای خود را گسترش می‌دهد، بلکه سفر شما را با انبوهی از کاراکترها و ویژگی‌های جدید غنی می‌کند و فانتزی شهری New Eridu را به روش‌های بی‌سابقه‌ای زنده می‌کند.

 

جوایز Zenless Zone Zero Global Launch

Zenless Zone Zero جوایز درون بازی زیادی را برای شما آماده کرده است. شما می‌توانید تا 1600 Polychrome، 70 Master Tape، 20 Encrypted Master Tape و 80 Boopon کسب کنید. برای به دست آوردن همه این جوایز، شما فقط باید progress خود را در بازی بهتر کنید، در رویدادهای عرضه جهانی شرکت کنید و در رویدادهای مختلف با زمان محدود در بازی شرکت کنید

برخی از این رویدادهای هیجان انگیز عبارتند از Friendship Supervision و Watch Your Step، که فرصت‌های متعددی را برای کسب جوایز ارزشمند به شما ارائه می‌دهد.  با این پاداش‌ها اطمینان حاصل می‌کنید که آماده و مجهز برای رویارویی با چالش‌های پیش رو هستید. در بازی شیرجه بزنید و همانطور که دنیای فانتزی شهری New Eridu را تجربه می‌کنید، ویژگی‌های جدید را کشف کنید و از جوایز ویژه لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.