AD

همه چیز درباره کاراکتر Wolfrahh بازی فری فایر

0 706

در به‌روزرسانی OB22 یک شخصیت جدید به بازی فری فایر اضافه شده است که دارای توانایی‌های منحصر به فرد می باشد. بازیکنان می‌توانند از این شخصیت هیجان انگیز در بازی برای رسیدن به پیروزی‌های درخشان استفاده کنند. نام شخصیت جدید Wolfrahh  است که می‌تواند با استفاده از توانایی Limelight  خسارات زیادی را به دشمنان وارد کند. ما در این مقاله از سایت ایموجو قصد بررسی کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر را داریم.

بازی فری فایر یک بازی هیجان انگیز در سبک بتل رویال است که بازیکنان می‌توانند با استفاده از توانایی‌های هر شخصیت شانس پیروزی خود را در بازی افزایش دهند. هر شخصیت در بازی فری فایر دارای توانایی‌های مخصوص به خود است که می‌تواند در نقشه‌های متنوع بازی مورد استفاده قرار بگیرد. اگر می‌خواهید شناخت خود را نسبت به شخصیت Wolfrahh در بازی افزایش دهید بهتر است تا پایان همراه مجله بازی موبایل ایموجو باشید.

بررسی کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر

هر شخصیت در بازی فری فایر دارای سطح بندی مختلف است که با افزایش سطح، توانایی‌های بیشتری را به بازیکنان ارائه می‌دهد. این امر در مورد کاراکتر فوق نیز صادق است و بازیکنان می‌توانند از توانایی‌های این شخصیت در بازی نهایت بهره را ببرند. سطح بندی شخصیت Wolfrahh در بازی فری فایر به شرح زیر است:

سطح اول

کاراکتر Wolfrahh در سطح اول میزان خسارت وارد شده به بازیکنان را از 3 تا 15 درصد افزایش می‌دهد و باعث کاهش خسارات هدشات‌ها، بین 3 تا 25 درصد می‌شود.

سطح دوم

کاراکتر Wolfrahh در این سطح میزان خسارت وارد شده به بازیکنان را از 3.5 تا 15 درصد افزایش می‌دهد و باعث کاهش خسارات هدشات‌ها، بین 3.5 تا 25 درصد می‌شود.

سطح سوم

کاراکتر Wolfrahh در سطح اول میزان خسارت وارد شده به بازیکنان را از 4 تا 15 درصد افزایش می‌دهد و باعث کاهش خسارات هدشات‌ها، بین 4 تا 25 درصد می‌شود.

سطح چهارم

کاراکتر Wolfrahh در این سطح میزان خسارت وارد شده به بازیکنان را از 4.5 تا 15 درصد افزایش می‌دهد و باعث کاهش خسارات هدشات‌ها، بین 4.5 تا 25 درصد می‌شود.

کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر
کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر

سطح پنجم

کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر در این سطح به شما امکان استفاده از Summon Airdrop Playcard را می‌دهد.

سطح ششم

کاراکتر Wolfrahh در این سطح میزان خسارت وارد شده به بازیکنان را از 4.5 تا 20 درصد افزایش می‌دهد و باعث کاهش خسارات هدشات‌ها، بین 4.5 تا 30 درصد می‌شود.

سطح هفتم

در این سطح امکان استفاده از Game streamer banner برای بازیکنان وجود دارد.

سطح هشتم

کاراکتر Wolfrahh در این سطح میزان خسارت وارد شده به بازیکنان را از 5 تا 20 درصد افزایش می‌دهد و باعث کاهش خسارات هدشات‌ها، بین 5 تا 30 درصد می‌شود.

همچنین بخوانید: معرفی و بررسی شخصیت Laura در بازی فری فایر

در چه نبردهایی از کاراکتر Wolfrahh در بازی فری فایر استفاده کنیم

می دانید که شخصیت فوق دارای توانایی‌های ویژه است که می‌تواند خسارت هدشات‌ها را کاهش دهد و باعث افزایش میزان خسارت به بازیکنان شود. شما به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای بازی فری فایر می‌توانید از کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر در نبردهای نزدیک استفاده کنید چرا که می‌توانید نتیجه بهتری در نبردهای نزدیک کسب کنید. اگر می‌خواهید شدت خسارات را توسط این کاراکتر افزایش دهید بهتر است به دست و یا پاهای دشمنان شلیک کنید.

باید توجه داشته باشید که استفاده از کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر برای نبردهای انفرادی مناسب است و بهتر است از این کاراکتر در نبردهای تیمی استفاده نکنید چرا که هیچ قابلیت جدیدی به شما اضافه نخواهد کرد. در نبردهای انفرادی با شرکت در مودهای Team Deathmatch و Clash Squad Mode  می‌توانید از این شخصیت برای نابودی دشمنان استفاده کنید.

کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر
کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر

جمع بندی درباره کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر

وجود هر کاراکتر در بازی فری فایر این امکان را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که بتوانند دشمنان را با استفاده از توانایی‌های مخصوص آن شخصیت از بین ببرند. کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر به عنوان یک شخصیت کلیدی در بازی فری فایر است که به تازگی معرفی شده است. ما در این مقاله از سایت ایموجو سعی کرده‌ایم تا به تمام ویژگی‌های این کاراکتر اشاره داشته باشیم.

بازی فری فایر یک بازی اکشن در سبک بتل رویال است که بازیکنان می‌توانند به صورت گروهی و انفرادی در بازی شرکت کنند. اگر بخواهید شانس پیروزی خود را با استفاده از کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر افزایش دهید بهتر است از این شخصیت در نبردهای انفرادی شرکت کنید. برای آموزش های بیشتر بازی می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

شما برای ما از کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر بنویسید

کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست کاراکتر جدید Wolfrahh بازی فری فایر را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.