AD

لینک اکانت Whatsapp با آدرس ایمیل

لینک اکانت Whatsapp با آدرس ایمیل
0 3,090

در نسخه بتای واتس اپ برای اندروید، بخش جدیدی ایجاد شده است که به کاربران امکان می‌دهد آدرس ایمیل خود را وارد کرده و آنها را به حساب‌های واتس اپ خود لینک دهند. می‌توانید با رفتن به بخش Account در تنظیمات WhatsApp به این صفحه پیکربندی جدید دسترسی پیدا کنید.

همچنین قابلیت ورود بدون پسورد در واتس اپ با passkey‌ها نیز از جمله اقدامات جدید واتس اپ محسوب می شود.

اقدام تیم WhatsApp برای تقویت امنیت این پلتفرم طراحی شده است. این قابلیت نوآورانه با هدف ارائه یک لایه حفاظتی اضافی به کاربران، حول محور استفاده از آدرس‌های ایمیل می‌چرخد.

به نظر می‌رسد ادغام آدرس ایمیل برای تسهیل ورود کاربر در سناریوهای خاص است. اگرچه این ویژگی اختیاری است، اما برای کسانی که امنیت پیشرفته و بازیابی حساب را در اولویت قرار می‌دهند، توصیه می‌شود. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که آدرس ایمیل نباید روش اصلی برای دسترسی به حساب باشد. این نقش همچنان به شماره تلفن شما تعلق دارد.

در حال حاضر، تنها گروه منتخبی از آزمایش‌کنندگان که از واتس‌اپ بتا برای اندروید نسخه 2.23.24.10 استفاده می‌کنند، به این ویژگی راه‌اندازی ایمیل دسترسی دارند. با این حال، برنامه قصد دارد به تدریج این قابلیت را در چند سال آینده برای مخاطبان بیشتری عرضه کند.

اگر علاقه مند به آزمایش آخرین نسخه بتا WhatsApp برای اندروید هستید، چند روش برای انجام این کار وجود دارد. می‌توانید از طریق فروشگاه Google Play در کانال بتا مشترک شوید؛ یا به صورت دستی فایل‌های APK مربوطه را از APK Mirror نصب کنید.

برای کسانی که نسخه پایدار برنامه را ترجیح می‌دهند، می‌توانند آن را از فروشگاه Play دانلود کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.