AD

به روزرسانی بازی Watcher of Realms می 2024

به روزرسانی بازی Watcher of Realms می 2024
0 14

به روزرسانی بازی Watcher of Realms می 2024 شامل  قهرمانان جدید، کوئست های هیجان انگیز و موارد دیگر

 

مشخصات بازی Watcher of Realms

  • توسعه دهنده: Moonton Games
  • ناشر: Moonton Games
  • تاریخ انتشار: 12 جولای 2021
  • پلتفرم ها: اندروید و iOS
  • ژانر: RPG

درباره بازی Watcher of Realms

بازی Watcher of Realms یک بازی دفاع از برج است که در آن باید به جای نیروهای عمومی از قهرمانان برای دفاع استفاده کنید. این بازی، این ژانر را با ژانر RPG ترکیب می‌کند. شما باید اطمینان حاصل کنید که کاراکترها در سطح بالا قرار دارند و شما یک تیم متعادل دارید. قهرمانان در بازی Watcher of Realms تخصص خاص خود را دارند، بنابراین آنها باید به گونه‌ای در محیط قرار بگیرند که مفید واقع شوند.

در بازی Watcher of Realms، باید قاره افسانه‌ای Tya را کاوش کنید و در دنیای جادویی که توسط هرج و مرج و انواع هیولاها ویران شده است. باید با قهرمانان خود با این نیروهای شیطانی مبارزه کنید.

 

به روز رسانی ماه می 2024 بازی Watcher of Realms

در ماه می، بازی محبوب Watcher of Realms قرار است با معرفی دو قهرمان قدرتمند جدید و به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیز، تجربه این بازی را برای شما لذت بخش تر کند. در این به روز رسانی دو قهرمان به نام های Iovar  و Serephina در کنار مودها و کوئست های جدید معرفی می شوند.

 

قهرمانان جدید بازی Watcher of Realms

  • Iovar
  • Serephina

Iovar: یک تیرانداز ماهر

آیووار (Iovar) به عنوان یک لرد هیرو جدید از جناح  Piercer وارد بازی می شود. این تیرانداز نه تنها قادر به اتک های multi-strike است، بلکه در نفوذ دفاعی نیز تخصص دارد و همین ویژگی ها او را به گزینه ای ایده آل برای تقویت تیم Piercer شما تبدیل می کند.

ترکیب منحصربه‌فرد آیووار از مهارت‌های شخصی و لرد، او را به یک متحد قدرتمند در مودهای مختلف بازی مانند Guild Boss و Arena تبدیل می‌کند. بازیکنان می توانند از 18 تا 20 می منتظر این لرد جدید باشند.

 

Serephina: یک جادوگر چیره دست

سرفینا، یک جادوگر جدید از جناح Esoteria Order، به فهرست این بازی اضافه می شود. Serephina که به چابکی و خروجی single-target damage بالا شناخته می شود، یک مکمل عالی برای مقابله با چالش هایی مانند Guild Boss و Single-Target Arena است.

 

بازیکنان می توانند از 17 تا 20 می منتظر این قهرمان جدید باشند.

 

در کوئست‌ها و مود‌های جدید بازی Watcher of Realms شرکت کنید

آپدیت ماه می برای این بازی فقط شامل معرفی قهرمانان جدید نیست. از 21 می، کوئست اصلی جدید به نام New Odyssey  پس از اتمام Chapter 17 مربوط به Path of Destiny در دسترس بازیکنان قرار می گیرد. این کوئست پاداش های قابل توجهی از جمله یک پوسته جدید و یک قهرمان افسانه ای اسرارآمیز را پس از اتمام ماموریت های چالش برانگیز وعده می دهد.

علاوه بر این،Gear Dungeon II  در 22 می در دسترس است و مجموعه جدیدی از باس‌ها و چالش‌ها را به همراه دارد.

 

منبع: gamingonphone

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.