AD

هرچیزی که درباره قراردادها یا Contract در کالاف دیوتی وارزون 2 باید دانست

6 858

آیا تابه‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که برخی از پلیرها چطور به‌یک‌باره در مدت‌زمان کوتاه پیشرفت می‌کنند. برای مثال ممکن است شما نیز بازی را در همان روز شروع کرده باشید. اما فرق شما این است که پیشرفت کمتری نسبت به دیگران داشته‌اید. شاید Contracts در کالاف دیوتی وارزون 2 دلیل آن باشد. Contracts یک آیتم دیگر در بازی است که به آن قرارداد نیز گفته می‌شود و می‌تواند در موفقیت شما نقش داشته باشد. به همین دلیل ما قصد داریم راهنمای کامل قراردادها یا Contract در کالاف دیوتی وارزون 2 برای شما باشیم. در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 

Contract یا قرارداد چیست؟

در نقشه بازی کالاف دیوتی قراردادهای مختلفی گنجانده شده است. وقتی شما به سمت این آیتم‌ها می‌روید بازی به شما اجازه لوت کردن می‌دهد. یعنی می‌توانید آیتم قرارداد را لوت کنید. اما برای لوت کردن باید یک قرارداد نیز امضا کنید. بر اساس این قرارداد شما موظف هستید مأموریت فرعی که بازی به شما می‌گوید را به اتمام برسانید.

اگر این کار را به‌درستی انجام دهید بازی جوایز خوب و ارزنده‌ای به شما می‌دهد. حال این جایزه می‌تواند پول باشد یا یک لوت بهتر برای پیروزی. اما همه قراردادها یکسان نیستند و در بازی انواع مختلفی از این آیتم را داریم. به همین دلیل این مقاله به‌عنوان راهنمای کامل قرارداد ها در کالاف دیوتی وارزون 2 می‌تواند شما را در این مسیر یازی کند.

 

چگونه قراردادها را پیدا کنیم؟

قراردادها در کالاف دیوتی وارزون

در این قسمت از راهنمای کامل قرارداد ها در کالاف دیوتی وارزون 2 یاد خواهیم گرفت که قراردادها را فعال کنیم. در کل نقشه یک سری آیکون‌هایی شبیه به موبایل سبز وجود دارند. باید به یکی از آن‌ها مراجعه کنید. در این مکان‌ها یک شیء شبیه به بی‌سیم یا موبایل وجود دارد.

درصورتی‌که این بی‌سیم یا موبایل را فعال کنید می‌توانید لیست قراردادها را روی نقشه مشاهده کنید. در غیر این صورت در حالت عادی شما قادر نخواهید بود که مکان قراردادها را مشاهده کنید.

 

انواع قراردادها در کالاف دیوتی وارزون 2

حال که با مفهوم قرارداد آشنا شدید بیایید دانه‌دانه با Contracts در کالاف دیوتی وارزون 2 آشنا شویم. هرکدام از آن قراردادها وظایف مختلفی دارند. همچنین پرداخت و جوایز آن‌ها نیز با هم متفاوت است. شما باید بسته به موقعیت و شرایط بازی بهترین قرارداد را انتخاب کنید تا درصد موفقیت شما بالا باشد. پس در ادامه با راهنمای کامل قرارداد ها در کالاف دیوتی وارزون 2 همراه ما باشید.

 

قرارداد Safe Cracher

در این قسمت از راهنمای کامل قرارداد ها در کالاف دیوتی وارزون 2 قصد داریم کم پاداش‌ترین و عین حال پرسودترین قرارداد را به شما معرفی کنیم. بر اساس این قرارداد شما موظف هستید که 3 گاوصندوق را بترکانید و اقلام داخل آن را بردارید و فرار کنید.

قفل از هر چیزی لازم به ذکر است برای ترکاندن آن‌ها به C4 نیاز خواهید داشت. داخل این سلاح‌ها ممکن است هر چیزی باشد. در بیشتر مواقع داخل آن‌ها سلاح‌های خوب و پول نقد وجود دارد که سود شما را افزایش می‌دهد. به‌طورکلی پس از ترکاندن هر سه گاوصندوق 1700 دلار پاداش دریافت می‌کنید. البته این رقم ممکن است با پول‌های داخل صندوق بیشتر هم بشود.

 

contract در کالاف دیوتی وارزون 2

قرارداد Bounty

پس از اینکه این قرارداد را امضا کنید فعال خواهد شد. شما موظف می‌شوید هر شخصی که بازی روی نقشه مارک می‌کند را بکشید و به سراغش بروید. در غیر این صورت خبری از جایزه نیست. البته خیلی هم وقت ندارید و زمان شما برای انجام این مأموریت محدود است. با به اتمام این قرارداد 2200 دلار پول دریافت خواهید کرد.

 

قرارداد Most Wanted

Most Wanted Contracts در کالاف دیوتی وارزون 2 بسیار جالب است. وقتی که این قرارداد را فعال کنید شما تحت تعقیب خواهید بود. جایزه‌ای بر سر شما گذاشته می‌شود و شما باید به مدت 3 دقیقه زنده بمانید. سعی کنید برای انجام این مأموریت اول یک وسیله نقلیه پیدا کنید یا به جایی بروید که پلیرها کمتر هستند. اگر این مأموریت را انجام دادید 2600 دلار پاداش می‌گیرید.

 

قرارداد Intel

قرارداد Intel یکی از ساده‌ترین مأموریت‌های بازی است که هر شخصی می‌تواند آن را انجام دهد. تنها کافی است که به دنبال یک لپ تاب باشید و آن را پیدا کنید. پس از آن اید اطلاعات لپ‌تاپ را بدزدید و روی هاردی بریزید. در آخر بازی به شما خواهد گفت که هارد را کجا ببرید تا پول خود را دریافت کنید. پس از پایان Intel contracts در کلاف دیوتی وارزون 2 1700 دلار پاداش دریافت خواهید کرد.

 

قرارداد Eliminate HVT

در این قسمت از راهنمای کامل قرارداد ها در کالاف دیوتی وارزون 2 قصد داریم یک قرارداد ساده اما پردرآمد را معرفی کنیم. با فعال‌کردن این قرارداد تنها کاری که باید بکنید ترور است. شما باید شخصی را ترور کنید که دور آن پر از سرباز است. پس از پایان این مأموریت شما 5000 دلار پاداش دریافت می‌کنید.

 

قرارداد Hunt Squad

شاید این قرارداد اندازه Intel نیز محبوب نباش. اما جذابیت بالایی دارد و به مهارت زیادی احتیاج دارید. پس از ثبت این قرارداد شما مستلزم هستید که یک تیم چهارنفره را کاملاً نابود کنید. پس از امضا لوکیشن این تیم روی نقشه نمایش داده خواهد شد. متأسفانه پاداشی که بازی برای این مأموریت در نظر گرفته است بسیار پایین است. پس از پایان این مأموریت سخت تنها 5000 دلار دریافت می‌کنید. به همین دلیل افراد خیلی به سراغ آن نمی‌روند.

 

قرارداد Rescue Hostage

در این قسمت از راهنمای کامل قرارداد ها در کالاف دیوتی وارزون 2 قصد داریم یک مأموریت آسان و پرپول را معرفی کنیم. تنها کاری که باید بکنید این است که گروگان‌ها را نجات دهید. به شما یک لوکیشن داده خواهد شد. به آنجا بروید و دشمنان را بکشید و گوگان را آزاد کنید. شما باید گروگان را به محل خواسته شده ببرید تا 5000 دلار پاداش بگیرید.

 

قرارداد Destroy Supplies

چندین بمب در نقاط مختلف مپ بکارید و 7500 دلار ناقابل کاسب شوید. شاید دیگر این گزینه راحت‌ترین قرارداد در لیست راهنمای کامل قرارداد ها در کالاف دیوتی وارزون 2 باشد. حتی نیازی نیست این مواد را منفجر کنید یا شاهد انفجار آن باشید. از محل بیرون بروید ماده در زمانی مشخص خودبه‌خود منفجر خواهد شد.

 

قرارداد Secure Intel

Secure Intel Cotracts در کالاف دیوتی وارزون 2 ادامه‌دار قرارداد Intel است. حال شما باید از هارد دیسک محافظ کنید. در نهایت باید این هارد را به یک دکل رادیویی ببرید و اطلاعات آن را ارسال نمایید. این قرارداد بگیر نگیر دارد. برخی مواقع برج‌های رادیویی توسط دشمن مراقبت می‌شوند و برخی مواقع هیچ‌کس آن جا نیست و کار شما ساده خواهد بود. بعد از اتمام این قرارداد 5000 دلار بدست خواهید آورد.

پیدا کردن قرار داد در کالاف دیوتی وارزون

 

قرارداد Raid Weapon Stath

Raid Weapon Stath Contacts در کالاف دیوتی وارزون 2 می‌تواند در ابتدای بازی کمک زیادی به شما بکند. زیرا علاوه بر پول لوت‌های خوبی نیز به شما خواهد داد که در ادامه بازی می‌توانند به شما کمک بکنند. تنها کاری که لازم است بکنید این است که به مقر دشمن حمله کرده و آن‌ها را نابود کنید تا علاوه بر سلاح 5000 دلار نیز پول نصیبتان شود.

 

قرارداد Cargo Delivary یا Ship Cargo

در این قسمت از راهنمای کامل قرارداد ها در کالاف دیوتی وارزون 2 قصد داریم پردرآمدترین قرارداد بازی را معرفی کنیم. تنها کاری که لازم است بکنید این است که یک وسیله نقلیه که محموله‌ای دارد را بردارید و فرار کنید. البته در مسیر دشمنان شما را رها نخواهند کرد و دائم به دنبال آسیب‌زدن به شما هستند. در نهایت محموله را به مقصد برسانید و 10000 دلار پاداش بگیرید. این بیشترین پاداشی است که بر اساس قرارداد می‌توانید از بازی دریافت کنید.

 

جمع‌بندی

در نهایت با راهنمای قراردادها یا Contract در کالاف دیوتی وارزون 2 با شما همراه بودیم. در این مقاله به‌صورت کامل قراردادهای کالاف را بررسی کردیم تا در استفاده از آن‌ها به مشکل نخورید. با پول‌هایی که از این قراردادها به دست می‌آورید می‌توانید به‌سرعت پیشرفت کنید و در بازی حرفه‌ای شوید. Contract در کالاف دیوتی وارزون 2 واقعاً یک آیتم کارآمد و پرسود است و پیشنهاد می‌کنم حتماً مأموریت‌های آن را انجام دهید. آی تابه‌حال از این قراردادها استفاده کرده‌اید؟ به نظر شما کدام یک از آن‌ها از همه بیشتر صرفه اقتصادی دارد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. اصغری می گوید

  سلام خسته نباشید بازی کالاف دیوتی وارزون 4kهم باز میکنه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اگر سیستم 4K رو داشته باشید بله مشکلی نداره.

 2. سماعی می گوید

  سلام وقتتون بخیر این بازی روی سیسیتم من نشون کار میکنه؟i5-7200cpu
  Ram8
  64bit
  Win 10pro

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اره مشکل خاصی نیست.

 3. فکوری می گوید

  سلام این نسخه بخش داستانی داره؟ چطوری باید برم توی بخش داستانی؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بازی نسخه آنلاین هست بخش داستانی نداره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.