آموزش ویس چت در پابجی موبایل (PUBG Mobile)

2 2,721

ویس چت در پابجی موبایل (PUBG Mobile)، برای گفتگوی شما با دشمنان و هم تیمی هایتان می باشد. برای هم تیمی های شما ویس چت در PUBG Mobile روشن است و باعث می شود آن ها بتوانند صدای شما را از طریق میکروفون تلفن هوشمند خود بشنوند. ویس چت در پابجی به روش های مختلفی استفاده می شود که در این مطلب در مورد استفاده از این ویژگی به شما کمک کنیم.

نحوه ویس چت در پابجی موبایل

از ویس چت در پابجی موبایل می توان برای هماهنگی با هم تیمی های خود استفاده کرد یا مانع تمرکز دشمن شد. در مطلب زیر نحوه استفاده از ویس چت در PUBG برای زنده ماندن بیشتر، توضیح داده شده است.

PUBG یا PlayerUnknown’s Battlegrounds، یک بازی آنلاین گروهی است که در یک سال گذشته موفقیت عظیمی را تجربه کرده است. با عرضه پابجی موبایل، برای تلفن های هوشمند شما، تجربه ای هیجان انگیز با همان افزایش آدرنالین ارائه شده است. آنچه باعث شده است PUBG Mobile شاهد این نوع موفقیت باشد، نوع ویژگی ها و تجربه کاربری بازی است که یکی از آن ها ویس چت است.

نحوه ویس چت در پابجی موبایل

ویژگی ویس چت در پابجی موبایل

ویژگی ویس چت در PUBG ، برای گفتگو با دشمنان و هم تیمی های شما استفاده می شود و باعث می شود PUBG Mobile واقعی تر شود. شما با   voice Chat می توانید در مورد هماهنگی برنامه با هم تیمی های خود صحبت می کنید تا زنده بمانید یا بتوانید دشمنان خود را از بین ببرید.  voice Chat در پابجی موبایل به روش های مختلفی استفاده می شود و اگر نمی دانید چگونه از ویس چت در PUBG Mobile استفاده کنید، ما در اینجا هستیم تا با ارائه‏  راهنمایی دقیق در مورد استفاده از این ویژگی به شما کمک کنیم.

نحوه استفاده از ویس چت در PUBG Mobile

به طور پیش فرض، ویس چت در PUBG Mobile، برای هم تیمی های شما روشن است و باعث می شود آن ها بتوانند صدای شما را از طریق میکروفون تلفن هوشمند خود بشنوند. ویژگی ویس چت، همچنین می تواند برای هر کسی که در بازی است فعال شود، حتی اگر آن ها دشمنان شما در رویال نبرد چند نفره آنلاین باشند؛ می‏توانید با آن ها تا زمانی که در نزدیکی شما هستند از طریق ویس چت، صحبت کنید.

چگونه ویس چت در PUBG Mobile را فعال یا غیرفعال کنیم؟

برای فعال کردن ویس چت در PUBG با کلیک روی نماد cog واقع در سمت راست بالای منوی اصلی، فهرست تنظیمات را باز کنید. از دکمه های سمت راست به قسمت صوتی بروید. در گزینه Voice Channel، یکی از دو گزینه ی آیا می خواهید با تیم خود صحبت کنید یا همه را انتخاب کنید. تنظیمات صدا را برای  voice Chat تنظیم کنید. اگر می خواهید صدای افراد را در پابجی موبایل قطع کنید، فقط نوار لغزنده را به سمت پایین قرار دهید. از طرف دیگر، اگر بخواهید خود را به طور کامل بی صدا کنید تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس نمی تواند صحبت های شما را بشنود، گزینه “میکروفون” را در تنظیمات Audio بردارید. این مانع از انتقال صدای شما از طریق پابجی موبایل می شود.

2 نظرات
  1. مجید می گوید

    تو پابجی ویندوز نمیوتنم دکمه سو پیدا کنم

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام احتمالا شما موقع ساخت اکانت سنتون رو کم انتخاب کردی بایبد ه پشتیبانی بازی پبم بدی تا براتون این مشکلو حل کنند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.