AD

استفاده از آواتار متا در تماس‌های ویدیویی در اینستاگرام و مسنجر

متا امروز اعلام کرد که کاربران از این پس می‌توانند از آواتارهای خود برای پاسخگویی و برقراری تماس‌های ویدیویی در اینستاگرام و مسنجر استفاده کنند. این شرکت می‌گوید این قابلیت جدید به کاربران این امکان را می‌دهد در مواردی که آماده دوربین نیستند بتوانند در تماس‌های ویدیویی شرکت کنند و نتیجه یک تماس ویدیویی متحرک است که در آن شما و دوستانتان بدون اینکه واقعاً همدیگر را ببینید، به یکدیگر نگاه می‌کنید و با هم صحبت می‌کنید.

آواتار-متا-برای-اینستاگرام

متا در یک پست وبلاگی نوشت: تماسی گرفته می‌شود و شما از نظر ظاهری مرتب نیستید؛ آیا خوب نیست که گزینه سومی بین دوربین خاموش و دوربین روشن وجود داشته باشد و به شما اجازه دهد کمی بیشتر در تماس حضور داشته باشید؟

این قابلیت جدید در iOS و Android در دسترس است.

متا چند به روز رسانی دیگر در مورد آواتارها را به اشتراک گذاشت. این شرکت اعلام کرد که در حال آزمایش روش ساده‌تری برای ایجاد آواتار در فیس‌بوک و واتس‌اپ است که در آن می‌توانید یک سلفی زنده بگیرید و یک گزینه آواتار پیشنهادی ایجاد شده از سلفی خود را دریافت کنید. می‌توانید از میان این گزینه‌ها انتخاب کنید و آن‌ها را شخصی کنید تا خودتان را به بهترین شکل نشان دهید.

آواتارهای-متا-برای-اینستاگرام-و-مسنجر

 

متا همچنین اعلام کرد که اکنون می‌توانید استیکرهای آواتار متحرک را در استوری‌ها و ریلزهای اینستاگرام و فیس بوک، نظرات فیس بوک به اشتراک بگذارید.

علاوه بر این، متا در حال ارائه این قابلیت برای آواتارهای کاربران است که با آواتارهای دوستان خود در استیکرها ارتباط برقرار کنند.  به این صورت که می‌توانید چند دوست را در استوری‌های فیس‌بوک تگ کنید تا آواتارهای شما و دوستانتان در یک استیکر با هم ظاهر شوند. این عملکرد جدید “Social Stickers” نام دارد.

این شرکت در پست وبلاگ نوشت: ما در حال استاندارد کردن ظاهر آواتارهای خود در تمامی پلتفرم‌ها هستیم، بنابراین نحوه نمایش شما در VR با نحوه نمایش شما در فیس بوک، اینستاگرام، مسنجر و واتس اپ مطابقت خواهد داشت.

متا در ماه آوریل اعلام کرد که بیش از 1 میلیارد آواتار در پلتفرم‌هایش ایجاد کرده است. این شرکت برای اولین بار آواتارها را در سال 2020 به عنوان راهی برای رقابت با Bitmoji اسنپ معرفی کرد و از آن زمان به طور مداوم آنها را به روز می‌کند تا آنها را واقعی تر نشان دهد.

جدیدترین اخبار دنیای فناوری در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.