AD

به‌روزرسانی بازی Tower of God: New World

به‌روزرسانی بازی Tower of God: New World
0 7

به‌روزرسانی بازی Tower of God: New World با دو کاراکتر در جنگ ها شرکت Netmarble با به‌روزرسانی محتوایی دیگر برای RPG کلکسیونی محبوب خود که از انیمه الهام گرفته شده است یعنی Tower of God: New World بازگشته است. از زمان انتشار، این تایتل موبایلی تقریبا هر دو هفته یکبار با محتوای جدید شامل کاراکتر‌های مانگا و همچنین چندین رویداد محدود به‌روزرسانی می‌شود.

اولین قهرمان جدیدی که به به‌روزرسانی Tower of God: New World می‌پیوندد، SSR+ Ruler، Kaiser  است.  Kaiserزمانی قرار بود پرنسس Zahard شود، اما رویاهای او با نابودی ناخودآگاه خانواده‌اش از بین رفت. او اکنون از اتک‌های multi-shot برای وارد کردن آسیب‌های مخرب به دشمنان استفاده می‌کند.

از طرف دیگر SSR Donghae Hatz صاحب سلاح Ignition به همین نام است. این تیغه تهدیدآمیز از چندین Rankers  عبور کرده است و همچنان به همان اندازه تیز باقی مانده است. Hatz یک مبارز استراتژیک است که حمله و دفاع برای او به یک اندازه اهمیت دارد، زیرا مهارت او در زمان دفاع، آسیب را افزایش می‌دهد.

هر دو شخصیت جدید تا 3 ژوئیه Boost Missions را در اختیار خواهند داشت و تنها با انجام چند ماموریت می‌توانید آنها را به دست آورید. علاوه بر این، می‌توانید ست‌های اسلحه Sundance و Sela Ignition را در دست بگیرید، که می‌تواند به بهبود گیم‌پلی کمک کند. بعلاوه، فضاهای ماجراجویی بیشتری باز شده است.

دانلود بازی Tower of God: New World برای اندروید

دانلود بازی Tower of God: New World برای ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.