AD

معرفی شخصیت های برتر فری فایر Free Fire

4 4,764

در این مقاله از رسانه بازی موبایل ایموجو، می خواهیم برای شما کاربران گرامی وب سایت چهار مورد از شخصیت های برتر فری فایر را معرفی کنیم. در کل سرعت کاراکتر فاکتور بسیار مهمی در بازی می باشد، زیرا شما با سرعت بالا سریع تر می توانید به هدف های خودتان برسید و استراتژی های خود را در کوتاه ترین زمان پیاده کنید. توصیه می کنیم برای آشنایی با چهار مورد از شخصیت های برتر فری فایر با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

4 مورد از شخصیت های برتر بازی فری فایر

ما در پست قبلی به معرفی چند مورد از بهترین شخصیت های بازی فری فایر پرداختیم. اما امروز می خواهیم چهار مورد جدید از شخصیت های فری فایر را معرفی کنیم. در بازی فری فایر، سرعت حرکت کاراکتر بسیار مهم است. اگر سرعت حرکت سریعی داشته باشید، تقریبا می توانید همه ی کار ها را در مدت زمان کوتاه تری انجام دهید مانند دور زدن دشمنان و دور شدن آن ها یا می توانید با سرعت بیشتر ایر دراپ ها را به دست بیاورید.

به طور کلی سرعت فاکتور تعیین کننده ای برای کاراکتر های برتر فری فایر می باشد، این فاکتور باعث می شود که کیفیت کاراکتر های فری فایر بیشتر شود. در این مقاله ، ما چهار شخصیت برتر سریع بازی را لیست کرده ایم.

شخصیت های برتر فری فایر: Kelly

با این که Kelly، یکی از دونده های بازی فری فایر است خیلی عجیب است که در رتبه ی چهارم لیست ما قرار گرفته است. شاید به دلیل این که او در میان اولین شخصیت هایی است که از قبل در بازی وجود داشته اند، توانایی او نسبت به کاراکتر های برتر فری فایر که در همین اواخر به بازی اضافه شده اند کمتر می باشد.

شخصیت های برتر Free Fire: کاراکتر Caroline

شخصیت های برتر فری فایر
شخصیت های برتر فری فایر

توانایی Caroline علی رغم ظاهرش بسیار بهتر از Kelly است، نام دیگر کارولین بانوی ثروتمند می باشد. در حالی که شما با این کاراکتر اسلحه شاتگان به دست بگیر، سرعت حرکت شما هشت درصد افزایش خواهد یافت که این بر دویدن و سرعت تاثیر می گذارد. اگر می خواهید از M1887   به عنوان سلاح گرم استفاده می کنید، فعال کردن مهارت چابکی Caroline ایده خوبی برای شما می باشد.

 شخصیت های  برتر فری فایر: Alok

شخصیت های برتر فری فایر
شخصیت های برتر فری فایر

ویژگی سرعت این کاراکتر یکی از دلایل این است که او به بهترین شخصیت در بازی فری فایر تبدیل شده است. توانایی غلبه او بر دشمن ها ستودنی می باشد. شما با کاراکتر Alok می توانید سرعت خودتان و هم تیمی هایتان را در شعاع 5 متری خودتان هستند را برای 15 ثانیه بیشتر کنید. به طور کلی، این توانایی در Alok دقیقا همان چیزی است که همه دوست دارند داشته باشند. در کل این کاراکتر فری فایر طرفدار های زیادی دارد.

شخصیت های  برتر Free Fire: کاراکتر Joseph

شخصیت های برتر فری فایر
شخصیت های برتر فری فایر

این ممکن است تعجب آور باشد اما Joseph از نظر فنی سریع ترین شخصیت در بازی Free Fire می باشد. او فقط نمی تواند از روی اراده سرعت خود را فعال کند. هر زمان Joseph آسیب ببیند، توانایی سرعت بالای او فعال می شود که باعث می شود سرعت او در یک ثانیه بیست درصد افزایش پیدا کند. این بالاترین افزایش سرعت در فری فایر است و شما می توانید به طور مداوم این توانایی را در خارج از منطقه امن فعال کنید و از سرعت این کاراکتر لذت ببرید.

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای آموزش های بیشتر بازی فری فایر به بخش آموزش بازی مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. طاها می گوید

  نه خیر کورونو بهترینه

 2. MEHRAD.MKING می گوید

  رونالدو بهتره چون وقتی داری تیر میخوری میتونی حفاظت رو فعال کنی و لذت ببری?

  1. Dark kill می گوید

   این قدرت برای ترسو و اونایی که نمیتونن از خودشون محافظت کنن هست
   ولی اونایی که میتونن از خودشون محافظت کنن نیازی به رونالدو ندارن
   الوک میگیرن
   رونالدو هم خیلی زود سپرش میره و خیلی دیر پر میشه
   ولی الوک تو چند ثانیه پر میشه

 3. محمد جواد می گوید

  واقعا موافقم کاراکتر فقط
  (((( سلطاننننن الوک))))

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.