AD

Switch 2 در سپتامبر 2024 عرضه می شود

Switch 2 در سپتامبر 2024 عرضه می شود
0 333

بر اساس بیانیه مطبوعاتی یک شرکت هوش مصنوعی، Switch 2 در سپتامبر 2024 عرضه می شود.

تاریخ عرضه Switch 2

اخبار مربوط به جانشین سویچ و سکوت نسبی نینتندو باعث شده است که مردم این سوال برایشان پیش آید که این نسخه چگونه است، چطور بنظر می‌رسد، چگونه منتشر می‌شود و چه زمانی عرضه می شود.  که امروز به لطف Digital Trend، پاسخی برای آخرین سوال داده شده است که احتمالا Switch 2 در سپتامبر سال جاری عرضه خواهد شد.

پیشنهاد می شود: اگر علاقمند به بازی های ویدئویی کنسول نینتندو هستید و قصد خرید بازی های آن را دارید میتوانید با خرید گیفت کارت نینتندو به راحتی در ایران بدون نیاز به کارت ارزی این کار را انجام دهید.

جالب است بدانید در گذشته GameShark به دلیل ساخت کارتریج های کد تقلب در بازی‌های ویدئویی شهرت بسیار زیادی داشت. بدین صورت که آن را به سیستم خود وصل می‌کردید، کدهای تقلب را دانلود و از آن برای پلی استیشن، N64 یا Game Boy استفاده می‌کردید. با این حال در سال‌های اخیر که همراه با اوج گرفتن هوش مصنوعی بود این شرکت نیز با چرخشی کامل خود را به Ai Shark تغییر نام داد و در حال حاظر یک برنامه نرم‌افزاری بر اساس هوش مصنوعی است که برای ارایه نکات و کمک های شخصی در ارتباط با بازی های ویدئویی فعالیت میکند. و شاید بگویی این موارد چه ربطی به سویچ 2 دارد؟ بله پاراگراف اول این خبر در واقع پاسخ این سوال را می دهد.

البته شرکت نینتندو هیچ تایید رسمی مبنی بر اینکه Ai Shark راه درستی برای صحت بررسی این موضوع دارد ارایه نکرده است، و دلایل زیادی برای شک در صحت این ادعا وجود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.