AD

اخبار نسخه جدید بازی استرانگ هولد وارلردز

0 539

بازی استرانگ هولد وارلردز یک بازی بی نظیر و کمیاب بوده است که عقل از هوش هر گیمری می پراند. در این بازی بی نظیر می توانید فضای زندگی در کشورهای باستانی زیادی چون چین و کشورهای اروپایی را تجربه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این بازی با ما در مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

استرانگ هولد وارلردز: تریلر جدید نسخه Warlords که به تازگی منتشر شده است

در پست قبل در مورد انتشار بازی نییر اتوماتا برای کنسول ها و کامپیوتر های شخصی صحبت کردیم حال نوبت بازی stronghold Warlords است. استرانگ هولد وارلردز یک بازی کم یاب در صعنت بازی می باشد که در نسخه جدید آن از عناصر چین باستان استفاده شده است.

صنعت بازی همیشه به دنبال تم های غربی است.  به عنوان مثال، شما می توانید به راحتی بازی ای پیدا کنید که داستان قرون وسطایی را تعریف کند مانند Lornsword Winter Chronicle یا بازی هایی که جنگ جهانی دوم در اروپا را تداعی می کنند که یکی از آن ها Land of War: The Destination می باشد.

استرانگ هولد وارلردز یک بازی جدید می باشد

از این رو، شانس بسیار کمی برای یافتن یک بازی استراتژیک داریم که نبردی را در خاور دور نشان دهد. این کار به نوعی میدان نبرد شرق را به یک مفهوم عالی تبدیل می کند و استرانگ هولد وارلردز آخرین موضوعی است که این مضمون را وارد بازی های خودش می کند.

این بازی اولین بار در 2019 منتشر شد و خیلی زود نسخه ای از آن برای کامپیوتر منتشر شد. در پیش نمایش بازی جدید استرانگ هولد  وارلردز می بینیم که سربازان واحد ویتنامی و چینی به نمایش گذاشته شده اند. شما در عکس ها می توانید ویژگی های آن را ببینید.

بررسی اجمالی بازی Stronghold Warlords

استرانگ هولد وارلردز بازی بعدی Castle-sim RTS” از سری بازی های استرانگ هولد است. همان طور که گفتم این بار، این جنگ باستانی در خاور دور است که شامل 4 منطقه از جمله ژاپنی، چینی، مغولی و ویتنامی می باشد و همه ی ماجرا در این مناطق اتفاق می افتد و آن ها را به تصویر می کشد. وظیفه شما در این بازی خیلی ساده است، شما باید استرانگ هولد خودتان را بسازید و نیروهای خود را برای محاصره دیگران به کار بگیرید.

بهره گیری از نژاد های مختلف در بازی استرانگ هولد وارلردز

برای این که شما خاص باشید، می توانید به رهبر حماسی بسیاری از نژادها تبدیل شوید. از رهبر شدن برای سربازان سواره برجسته چنگیزخان مغول  گرفته تا شوگان هایی که از خانوادهای سامورایی می باشند. برای اولین بار در این بازی فقط  جنگ سالاران و رهبران می توانند نیروهای خود را جذب کنند. آن‌ها دارای ویژگی مشخص و قدرت خاص هستند که با توانایی های خودشان به ارتش شما می پیوندند. این قدرت ها قابل ارتقا هستند و قلعه شما را از رونق بیشتری برخوردار می کنند، قدرتمند تر خواهد شد.

بهره گیری از نژاد های مختلف در بازی استرانگ هولد وارلردز
بهره گیری از نژاد های مختلف در بازی استرانگ هولد وارلردز

توسعه قلعه Stronghold Warlords

برای توسعه قلعه خود، باید صنعت را مدیریت کنید، این مدیریت شامل کارهایی از جمله اعمال مالیات برای به دست آوردن پول. استفاده از پول و منابعی که جمع آوری کرده اید، تقویت کردن مرز های قلمرو خود و تولید سلاح های پیشرفته برای سربازان خود می باشد، شما می توانید آن‌ها را به نیروهای خود داده تا آن ها مجهز شوند. با نیروهای مجهز به دیگران حمله خواهید کرد. بازی استرانگ هولد وارلردز حالت های مختلفی در خودش جای داده است، از جمله مبارزات انتخابی، درگیری و مبارزات چند نفره که می توانید با انتخاب هرکدام از آن لذت ببرید.

عناصر استراتژیک مهم با انواع مختلفی از واحدها در بازی استرانگ هولد وارلردز

برای محافظت و گسترش سرزمین های خود، باید دقیقاً نیروهای خاص خودتان را در جایگاه ویژه ای قرار دهید. هر نوع واحدی که استفاده می کنید در شرایط خاص مفید است؛ مانند نیروهای سبک و کوچک که برای درگیری های کوچک و غافلگیرانه استفاده می شوند، یا نیروهای قوی زره پوش که برای یک محاصره گسترده مناسب می باشند. در تریلر شما این موضوع را با نیروهای چینی و ویتنامی مشاهده خواهید کرد.

نیروهای متفاوت استرانگ هولد وارلردز

به‌ طور دقیق تر، واحدهای Spear Tribesman و Blowpipe Tribesman هستند که از اولین نیروهای نظامی ویتنام در قرن 300 قبل از میلاد الهام گرفته شده است. قرار گرفتن آن ها در بازی هزینه ای برای شما ندارد. دلیل موفقیت آن ها تجهیزات بسیار سبک و سریع است که باعث می شود آن ها به صورت منفعل حمله کنند . با این حال، به دلیل برد کوتاه و خسارت کم، برای محاصره قلعه ها همیشه استفاده نمی شوند ، بنابراین شما باید انواع دیگری از نیرو ها را برای این کار انتخاب کنید.

عناصر گروهای کمکی بازی استرانگ هولد وارلردز

واحدهای چینی بسیار متنوع ‌ترند که به طور عمده به دو دسته تقسیم می شوند: کمکی و سلطنتی.

اول از همه، گروه کمکی که از دو نوع تشکیل می شوند- کماندار ها و تبردار ها. تیراندازان در هنگام دفاع از سربازان می درخشند، زیرا آن‌ها زره پوش سبک هستند و اگر آن‌ ها را در منطقه مناسب قرار دهید می توانید از برد دور آن ها استفاده کنید، آن ها می توانند با تیرهای خودشان نبرد را تغییر دهند و جنگ را به نفع شما کنند. علاوه بر این، آن‌ ها همچنین می توانند تله هایی را برای جلوگیری از نزدیک شدن مخالفان به شما روی زمین مستقر کنند. استفاده از این کار، یک روش عالی برای پیروزی است.

نیروهای دیگر چینی استرانگ هولد وارلردز

نیروهای تبری دسته دیگر از نیرو ها می باشند که در اکثر جا ها کاربرد دارند؛ این کاربرد به دلیل این است که در نبردهای برد کوتاه بسیار موثر هستند. آن‌ها زره های سنگین می پوشند، بنابراین بسیار آرام حرکت می کنند ، می توانند در خط مقدم بایستند و جلوی آسیب های احتمالی را برای نیروی عقب تر بگیرند. همچنین آن‌ها در دفاع نیز مهارت بالایی دارند زیرا حریفان شما زمان زیادی را برای عبور از دروازه ای که در آن قرار دارند نخواهند داشت.

نوع Imperial تبردار ها بسیار گران‌ تر است و ساخت آن‌ ها نیز به مدت زمان بیشتری نیاز دارد. با احتساب توانایی های بانرمن و کراس باومن، آن‌ها توانایی مقابله با آسیب های زیاد را دارند و به مخازن خسارت زیادی وارد می کنند.که باعث می شود به راحتی ماموریت خودشان را انجام دهند. وقتی صحبت از حمله می شود قطعاً استفاده از آن ا یک ضرورت به شمار می آید.

بازی استرانگ هولد وارلردز
بازی استرانگ هولد وارلردز

تاریخ انتشار  Stronghold Warlords

در این نسخه فقط دو نوع مبارزه  وجود دارد که می توانید در بازی استرانگ هولد وارلردز خود استفاده کنید. در زمان راه اندازی، این بازی شمال سربازان ژاپنی و مغولی نیز اضافه خواهد شد و اطلاعات در مورد آن‌ها به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک ارائه خواهد شد.

Stronghold: Warlords برای کامپیوتر از طریق Steam در سال 2020 منتشر می شود. امیدوارم که اطلاعات خوبی را در مورد بازی Stronghold Warlords به دست آورده باشید.

شما برای ما از بازی استرانگ هولد وارلردز بنویسید

بازی استرانگ هولد وارلردز را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.