AD

Stick to the Plan یک بازی پازلی با همراهی یک سگ کوچک

0 106

در بازی Stick to the Plan، روبرتو یک سگ است و دوست دارد چوب‌های بسیار بلند، عصا، تیرک‌ها، لوله‌ها و دیگر اجسام دراز و اغلب استوانه‌ای را با خود حمل کند.

وظیفه شما در Stick to the Plan این است که به روبرتو کمک کنید تا چوب‌های خود را از یک نقطه به نقطه دیگر برساند. این یک بازی معمایی بسیار ساده از توسعه دهنده مستقل Dead Pixel Tales است و بر راه حل‌های جدید خنده دار برای معماها تمرکز دارد.  به عبارتی Stick to the Plan یک بازی پازل آرامش بخش است و به جای اینکه شما را ناامید کند، شما را خوشحال می‌کند.

Stick to the Plan حدود 70 سطح دارد و با یک موسیقی متن همراه است که حال و هوای یک تجربه آرامش بخش و سالم را ایجاد می‌کند.

Stick to the Plan منتشر شده است و دموی آن را می‌توانید در Steam یا itch.io بررسی کنید. اگر قبلاً آن را بازی کرده‌اید، ممکن است به این دلیل باشد که این نسخه توسعه‌یافته از یک گیم جم است که توسط  Dead Pixel Tales، Rocket Raw، Naburo  و Delunado در اواخر سال ۲۰۲۲ ساخته شده و در آن زمان به‌صورت رایگان منتشر شده است. می‌توانید Stick to the Plan را در itch.io با قیمت 9.50 دلار و در Steam با 12 دلار (20٪ تخفیف تا 19 سپتامبر) پیدا کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.