AD

ناشر بازسازی Star Wars KOTOR از اظهار نظر درباره شایعات لغو این بازی خودداری می‌کند

0 75

وضعیت ریمیک Star Wars KOTOR مشخص نیست. تا اینجای کار، ما فقط یک تیزر تریلر کوتاه دیده‌ایم که واقعاً چیزی در مورد بازی به ما نمی‌گوید. پس از آن Aspyr توسعه دهنده این ریمیک این پروژه را متوقف کرد. اکنون، در حالی که یک سال دیگر بدون به‌روزرسانی KOTOR Remake می‌گذرد به غیر از تریلر اعلامی که توسط سونی حذف شده است بسیاری از طرفداران از این نگرانند که بازی به طور کامل متوقف شده باشد.

بدتر از همه، گروه Embracer و Saber هیچ اظهار نظری در مورد لغو بازی ندارند. به هر دلیلی، این استودیوها حتی تائید نمی‌کنند که بازی لغو نشده است.

مایک استراو (Mike Straw)، روزنامه‌نگار از Insider Gaming تأیید کرد که هر دو شرکت از اظهار نظر درباره لغو KOTOR خودداری کردند و به سیاست سکوت خود در مورد این پروژه ادامه دادند.

شاید بخوانید: بازی Third Star Wars Jedi توسط بازیگر Cal Kestis، کامرون موناگان تایید شد

این اولین بار نیست که این شرکت‌ها از اظهار نظر در مورد این موضوع خودداری می‌کنند. در ماه می، از آنجایی که به طور گسترده گزارش شده بود که این ریمیک ممکن است هرگز عرضه نشود، لارس وینگفورز (Lars Wingefors)، مدیرعامل Embracer  از جواب دادن به سوال در مورد وضعیت فعلی KOTOR Remake طفره رفت.

عجیب است که سونی مایل به اظهار نظر در این مورد بوده و می‌گوید که حذف تریلر لزوماً به معنای متوقف شدن بازی نیست. در عوض، گفت که حذف به دلیل استفاده تریلر از موسیقی است که مجوز آن منقضی شده است. البته با توجه به اینکه بسیاری از تریلرها از موسیقی مجاز استفاده می‌کنند، این اظهار نظر کاملاً عجیب است.

طی چند هفته گذشته Embracer  اخراج‌های گسترده‌ای را در بسیاری از استودیوهای متعلق به خود، از جمله Gearbox و Crystal Dynamics  اعمال کرده است. سپس، Volition  را به طور کلی تعطیل کرد و بدون تشریفات به 30 سال فعالیت خود در این صنعت پایان داد. با در نظر گرفتن این موضوع، Embacer  به وضوح در حال کاهش هزینه است و متأسفانه حذف یک بازی تک‌نفره که هیچ پنجره‌ای برای انتشار ندارد، حرکتی جالب خواهد بود.

در هر صورت، حتی اگر این بازی لغو نشود، ما نمی‌دانیم که KOTOR Remake چه زمانی با ما خواهد بود. ما فقط می‌دانیم که این یک کنسول انحصاری PS5 خواهد بود و به غیر از این، همه چیز در هاله‌ای از رمز و راز قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.