AD

به روزرسانی ژوئن 2024 بازی Squad Busters

به روزرسانی خرداد 1403 بازی Squad Busters
0 20

به روزرسانی ژوئن 2024 بازی Squad Busters همراه با دنیای جدید، اسکین ها، کاراکترها و موارد دیگر

Squad Busters محصول سوپرسل از زمانی که عرضه جهانی شد در حال اوج گرفتن بوده است و اعلام شده است که این بازی اولین به‌روزرسانی خود را در ژوئن 2024 در تاریخ 17 ژوئن دریافت می کند. در رابطه با این به روز رسانی موارد زیادی برای بحث وجود دارد از معرفی دنیای جدید گرفته تا کاراکترها، اسکین ها و موارد دیگر.  پس با ما همراه باشید.

همچنین برای خرید کوین Squad Busters می‌توانید به ایران موجو معتبرترین فروشگاه خرید جم بازی مراجعه کنید

 

ویژگی های جدید به روزرسانی ژوئن 2024 بازی اسکواد باسترز

  • Ice World
  • کاراکترهای جدید
  • اسکین های جدید

 

دنیای جدید: Ice World

با این این به روزرسانی یک دنیای جدید وارد بازی شده است که سه کاراکتر جدید را نیز به همراه دارد که در بخش دیگر در مورد کاراکترها نیز توضیح خواهیم داد. همانطور که از نام آن پیداست یعنی Ice World، دنیای جدید، محیطی تازه و یخ زده و چالش‌های منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. در کنار کاراکترها، مادهای (mod) جدیدی نیز عرضه می‌شوند که هیجان بیشتری را برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

دنیای جدید: Ice World

ماد Super Ice Spirits ارواح یخی غول پیکر را معرفی می‌کند که در اطراف نقشه در رفت و آمد هستند. Golem Meteors یکی دیگر از مادهای هیجان‌انگیز است که رگباری از Golemها را می‌فرستد که از آسمان می‌افتند، که هر کدام با Gem پوشیده شده‌اند. این Golemهای در حال سقوط فرصتی را برای ما فراهم می‌کنند که به سرعت ثروت جمع کنیم، اما به واکنش های سریعی نیاز دارند تا تحت تأثیر آنها قرار نگیریم.

در ماد 1-Coin Chests، هزینه Chestها به تنها یک سکه کاهش می یابد. این به شما امکان می دهد Chestهای بیشتری را باز کنید و منابع را با سرعت بیشتری بدست آورید. این کار به طور قابل توجهی سرعت بازی را تغییر می‌دهد. در نهایت، ماد Gem Hot Pot، گلدان‌هایی از Gem‌ها را ظاهر می‌کند که مقادیر زیادی را برای اولین تیمی که آنها را به دست می‌آورد، دارد.

تا زمانی که در Desert World هستید، می توانید یک هفته در Ice World بازی کنید و شروع به باز کردن کاراکترهای جدید کنید. در طول این رویداد،Ice Spirits in Battles  را برای به دست آوردن صندوقچه‌های پاداش، از جمله Ice Chests که کاراکترهای دنیای یخی را تضمین می کنند، استفاده کنید. پس از این رویداد،Ice World  در پایان Squad Journey اضافه خواهد شد.

 

کاراکترهای جدید به روزرسانی ژوئن 2024 بازی Squad Busters

  • Ice Wizard
  • Dr. T
  • Jessie
  • Bandit

 

کاراکترهای جدید به روزرسانی ژوئن 2024 بازی Squad Busters

در این به روزرسانی چهار کاراکتر جدید اسکواد باسترز اضافه می‌شوند، سه کاراکتر با به‌روزرسانی Ice World و دیگری با Summer Beach Party Season. جزئیات همه شخصیت‌ها را در ادامه توضیح داده‌ایم.

کاراکتر Ice Wizard

این کاراکتر دارای قابلیت Super Freeze Spell است که یک نسخه بزرگتر و ماندگارتر از طلسم Freeze معمولی ایجاد می‌کند، دشمنان را بی‌حرکت می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که در نبردها دست برتر باشید. در فرم کلاسیک خود، Ice Wizard با توپ‌های یخی حمله می‌کند که پس از ضربه چهارم به صورت مخروطی بیرون می‌آیند.

 

کاراکتر Dr.T

Dr.T یکی دیگر از کاراکترهای جدید بروز رسانی اسکواد باسترز است که دارای توانایی Mega Crab است که می‌تواند پس از جمع آوری سکه‌های کافی آزاد شود.  Mega Crab بی وقفه squad‌های دیگر را تعقیب می‌کند، هیولاهای معمولی را نادیده می‌گیرد و در میان صفوف دشمن منجر به ویرانی می‌شوند.

 

کاراکتر Jessie

جسی مجهز به یک turret مربوط به حیوان خانگی وفادار خود، Scrappy دارد. پس از باز کردن یک Chest،Scrappy ظاهر می‌شود و قدرت شلیک اضافی را فراهم می‌کند. در فرم فوق‌العاده‌اش، جسی می‌تواند Turret Spellرا دراپ کند، به شما این امکان را می‌دهد که Scrappy را در هر نقطه از میدان نبرد قرار دهید و مزیت‌های استراتژیک و موقعیت‌های دفاعی ایجاد کنید.

 

کاراکتر Bandit

یک کاراکتر آشنای کلش است. توانایی های او بر ارائه مقدار قابل توجهی از Gems متمرکز است. Bandit هنگام شکست دادن هیولاهای بزرگ در فرم کلاسیک خود یک Gem اضافه می‌کند، در حالی که فرم‌های Super و Ultra او لوت را افزایش می‌دهد.

 

اسکین های جدید اسکواد باسترز

اسکین های جدید اسکواد باستر

اسکین‌های جدیدی از جمله Ninja Goblin ،Origami Barbarian King ،Tour Guide Mavis ،Kimono Witch، و Street Magic Wizard به فروشگاه این بازی می‌آیند که هر کدام ظاهر و تم منحصر به فردی را خواهد داشت. برای کسانی که در Gem Pass شرکت می‌کنند، در ماه جولای اسکین Pool Party Hog Rider ارائه می‌شود، در حالی که در ماه آگوست اسکین Retro Future Colt نیز ارائه می شود.

علاوه بر این موارد، اسکین ویژه جامعه بازی با نام Black Belt Chicken، نیز به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

 

به روزرسانی ها و سیزن های آینده بازی اسکواد باسترز

برای ماه های جولای و آگوست، دو فصل جدید Beach Party Season و Burgers and Bullets Season عرضه خواهد شد. در ماه جولای، Beach Party Season با مجوز Gem Pass جدید آغاز می‌شود و دو MEGA Unit جدید، Resort Royale King و Sunburn Barbarian را معرفی می کند. پس از آن، آگوست دو MEGA دیگر به نام‌های Street Trader و Fast Food Tank را به ارمغان می‌آورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.