AD

بررسی و معرفی بازی Apex Legends mobile

0 30

اگر به هیجان علاقه دارید، بازی Apex Legends mobile را امتحان کنید. با پیشرفت و گسترش صنعت گیم، ما هر روزه شاهد رونمایی ورژن بهتری از گیم‌پلی، بازی‌های کامپیوتری و همچنین برای موبایل هستیم. کمپانی (EA) ، از این قاعده مستثنی نیست و در‌حال حاضر توسط شرکت Respawn Enterainment، توانسته است یکی از هوادار‌ترین بازی ها در گروه بازی های آنلاین چند نفره را منتشر سازد. در ادامه به بررسی و معرفی بازی Apex Legends mobile به‌طور کامل می‌پردازیم.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

بازی اپکس لجندز_ایموجو

تاریخچه بازی Apex Legends mobile

کمپانی (EA)، یک شرکت بسیار موفق آمریکایی در صنعت گیم‌سازی است که از سال 1987، فعالیت خود را توسط گروه‌های خارج از شرکت، شروع کرده است. نسخه اصلی بازی Apex Legends mobile، در سال 2019 برای ویندوز و کنسول‌ها وارد بازار شد؛ این بازی علاوه بر مود بتل رویال و firing range، دارای دو بخش در قالب آرنا” نیز بود؛ که در جهانی مشترک اما بر روی سرور های متفاوت ارائه شدند.

اما دیری نپایید و بعد از استقبال فراوانی که از این بازی شد، کمپانی (EA) با توجه به استفاده همه‌گیر چهان از گوشی موبایل، تصمیم به انتشار و عرضه‌ی بازی اپکس لجندز در نسخه های اندروید و ios کرد. بازی اپکس لجندز، نبرد قهرمانان در برابر انبوهی از شیاطین و جوخه‌های مرگ‌بار است که با هوش مصنوعی نهفته در این بازی، شخص گیمر احساس قدرت‌طلب، مبارزه، روحیه‌ی دفاعی خود را چند برابر می‌بیند.

دنیای درون بازی اپکس لجندز

بازی اپکس لجندز_ایموجو

سبک و ژانر بازی اپکس لجندز، به اینصورت است که شخص گیمر در یک جزیره‌ی بزرگ خیالی، در قالب جوخه های دو نفره یا سه نفره، بصورت آنلاین با‌هم بازی می کنند. این بازی با نبرد‌های سنگین و بسیار سریع بر پایه‌ی سبک بتل رویال پرداخته است؛ در بازی Apex Legends mobile، باید در جستجوی انبار اسلحه در مناطق مختلف باشید و همچنین آیتم‌های تهاجمی مخصوص مواد انتهاری در دل این بازی جاسازی شده است که لذت هیجان در این بازی و نبرد قهرمانانه را برای گیمر تداعی می‌کند.

در قالب بتل رویال، منطقه فرضی حمله و دفاع، بصورت یک نیم کره در نظر گرفته شده است و در ادامه‌ی روند بازی این محدوده کوچک و کوچکتر شده، تا به نقطه صفر مرزی جزیره رسیده در این مکان فقط یک نفر از جوخه باقی مانده و بعنوان پیروز این میدان انتخاب می‌شود. از این رو سرعت در انتخاب اسلحه و تیراندازی و فتح نقاط استراژیکی، از جمله موارد پیروزی در بازی اپکس لجندز است.

اعضای جوخه‌ی باید بصورت کاملا هماهنگ عمل کنند و هر کاراکتر نقش مهمی در پیروزی در بازیApex Legends mobile دارد؛ شخص گیمر باید با نهایت سرعت اسلحه مناسب انتخاب کند و انبار های مواد منفجره دشمن را منهدم و به نبرد تهاجمی با شخص اهریمن بپردازد؛ مهارت شما در بازی اپکس لجندز باعث می شود که دشمنان فرضی توسط هوش مصنوعی بازی، به‌وجد بیایند و همین مورد شکست و یا پیروزی شما را در میدان نبرد تعیین میکند.

گرافیک و کیفت صدای بازی Apex Legends mobile

شما تصور کنید در جزیره ای خیالی هستید که به صورت گروهی و جوخه با دیگر افراد به نبرد دشمن می‌روید، کیفیت صدای بالا، گرافیک واقعی محیط بازی مانند درختان، دریا، حیوانات و … و همچنین شوخی‌های کلامی کاراکتر‌های بازی، روند بازی را لذت‌بخش کرده است و همچنین پیاده‌سازی ضربات و حرکات اکشن، بسیار هوشمندانه و پر‌تحرک طراحی شده است. حمله به دشمن و استفاده از اسلحه و مهارت استفاده از آن ها ، بازی را کنترل می کند و پاشیدن خون و نمایش مرگ کاراکتر‌ها در این بازی، مسئله‌ی هیجان و همچنین خشم خشونت را تداعی می کند.

اپکس لجندز_ایموجو

گرافیک و طراحی و کیفیت بالای صدا در بازی اپکس لجندز، آن‌را به یکی از بهترین و هیجان‌انگیز‌ترین بازی‌ها برای موبایل در نسخه‌های اندروید و ios، تبدیل کرده است. شخص گیمر در محیط بازی آنلاین همراه با هم گروهی‌هایش به نبرد با هریمن می‌رود و قصد دارند که به‌طور هماهنگ محیط جزیره را جستجو کنند.

گوشی اندروید مناسب برای بازی Apex Legends mobile

بازی Apex Legends mobile، توانایی نصب بر روی تعداد زیادی از نسخه‌های اندروید و ios را دارد؛ امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سیر رشد صعودی کیفیت سیتم‌عامل‌ها، نگرانی بابت مسئله‌ی نصب بازی اپکس لجندز بر روی گوشی‌ها وجود ندارد. در ادامه به بررسی فاکتور‌های مورد نیاز برای اجراب بازی اپکس لجندز بر روی گوشی اندروید، می‌پردازیم.

بازیapex legends_ایموجو

فاکتور‌ها

  • سیستم عامل اندروید 6 و بالاتر
  • پردازنده‌ی مرکزی اسنپ دراگون435 و یا مدلهای توانمند‌تر
  • حافظه‌ی رم حداقلی: سه گیگابایت
  • فضای ذخیره سازی حداقلی: چهار گیگابایت

گوشی ios مناسب برای بازی Apex Legends mobile

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Apex Legends mobileبرای نسخه‌ی ios بر طبق فاکتور‌ی است که در قسمت پایین به آن اشاره می‌کنیم.

  • مدل آیفون 6s و بالاتر
  • سیستم‌عامل نسخه‌ی 11 ios و بالاتر
  • تراشه‌ی A9
  • حافظه‌ی رم حداقلی: 2 گیگابایت رم
  • فضای ذخیره سازی حداقلی: 4 گیگابایت

سخن نهایی

بازی اپکس لجندز، یک بازی بسیار پر‌هیجان و لذت‌بخش است که شما می‌توانید به‌طور هم‌زمان و به حالت تعاملی باید با افراد از سرتاسر جهان بازی کنید. این بازی به دلیل اینکه، حاوی صحنه‌های خشن است و جنگ و خونریزی بین کاراکتر‌های آن وجو دارد، برای کودکان و افراد زیر 12 سال توصیه نمی‌شود، زیرا هوش مصنوعی نهفته در این بازی، توانایی تاثیر بر روی رفتار و خلق‌و‌خوی کودکان را دارد. امیدوار هستیم در این مقاله به شما عزیزان در معرفی و بررسی بازی Apex Legends mobile، یاری وشما دوستان گرامی را با این بازی آشنا کرده باشیم.

 

بنر انتهای هر مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.