AD

تاریخ انتشار نسخه طلایی Resident Evil 4

تاریخ انتشار نسخه طلایی Resident Evil 4
0 25

نسخه طلایی Resident Evil 4 طبق گفته کپکام در 9 فوریه منتشر خواهد شد و شامل باندلی است که با Separate Ways story DLC و Extra DLC Pack ارائه می‌شود.

نسخه ریمیک Resident Evil 4 به فروش 6.5 میلیون نسخه نزدیک می‌شود و کپکام گزارش داده است که از زمان عرضه آن در سال 2023 تاکنون 6.48 میلیون نسخه فروخته شده است. این ریمیکی از کلاسیک ترس و بقا سال 2005 توجه گسترده‌ای را به خود جلب کرد، زیرا Resident Evil 4 یکی از محبوب‌ترین و عجیب‌ترین آثار این مجموعه است. این ریمیک در سال 2023 با استقبال زیادی روبه‌رو شد و تنها در دو روز به فروش 3 میلیون نسخه رسید.

کپکام در سند گزارش مالی عمومی که خلاصه نه ماهه اول سال مالی جاری را ارائه می‌کند، می‌گوید: رزیدنت اویل 4، که در مارس 2023 راه‌اندازی شد، به رشد فروش کمک کرد و در مجموع به 6.48 میلیون فروش رسید، که توسط اقدامات تبلیغاتی در حال انجام پشتیبانی می‌شود. بر اساس اعداد و آمار قبلی، این یک میلیون نسخه اضافی از اکتبر تا دسامبر 2023 است. Capcom همچنین رشد خالص فروش سالمی را نسبت به سال مالی قبل گزارش کرده است.

کپکام همچنین اعلام کرده است که نسخه طلایی Resident Evil 4 این هفته، در 9 فوریه 2024 منتشر خواهد شد. این نسخه یک باندلی است که با Separate Ways story DLC و Extra DLC Pack ارائه می شود. Extra DLC Pack مجموعه ای از لوازم تزئینی، لباس، موسیقی و سلاح است که در ابتدا با نسخه Deluxe عرضه می شد.

نویسندگان رسانه معتبر PC Gamer نیز این ریمیک Separate Ways DLC را تمجیید کردند، که نسخه تا حدودی ضعیف سال 2005 را به یک تجربه غنی تر تبدیل کرده است.

تریلر گیم پلی بازی Resident Evil Village Gold Edition

تریلر بازی همراه با توضیحات برخی از توسعه دهندگان و همچنین قابلیت ها و جزئیات اضافه شده به بازی است. پیشنهاد میکنیم حتما این ویدئو را مشاهده کنید.

play-sharp-fill
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.