AD

انتشار بازی Deliver Us Mars تا سال 2023 به تعویق افتاد

0 944

کمپانی KeoKen Interactiv، در توئیتی اعلام کرد که به دلیل نیاز به زمان بیشتر برای بهینه سازی بازی Deliver Us Mars، این عنوان با چند ماه تاخیر و در اوایل سال 2023 منتشر خواهد شد. در متن این توییت آمده است که:

بازی Deliver Us Mars، جاه طلبانه ترین پروژه ما تا به امروز است و برای ما مهم خواهد بود که این بازی، بهترین تجربه در زمان اجرا را داشته باشد. به همین منظور، تصمیم گرفتیم که تاریخ انتشار این بازی را به 2 فوریه 2023 منتقل کنیم. اگرچه ما درک می‌کنیم که این خبر ممکن است ناامیدکننده باشد اما با این حال، برای تمامی شما هیجان‌زده هستیم که با چالش‌های سیاره‌ی مریخ رو‌به‌رو شوید، در محیط‌های خشن آن گشت و گذار کرده و اسرار ARKها را کشف کنید. صبر شما به ما این اجازه خواهد داد که بهترین تجربه‌ی ممکن را ارائه دهیم.

این استودیو همچنین اعلام کرد که در اولین روز گیمزکام 2022 ( 24 آگوست 2020 یا 2 شهریور 1401)، تریلر جدیدی را برای آشنایی بازیکنان با محیط این عنوان شگفت انگیر ارائه خواهد کرد.

داستان بازی Deliver Us Mars، در مورد دختری به نام کتی جانسون است که برای نجات زمین و بشریت، به سیاره مریخ سفر خواهد کرد و در آنجا با چالش‌ها و ماموریت‌های زیادی مواجه می‌شود. این بازی، برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.