AD

بررسی مود Rampage 2.0 Mode در بازی فری فایر

0 1,062

بازیکنان در بازی فری فایر می‌توانند از مودهای مختلفی استفاده کنند که در هر مود شرایط مخصوص به خود قرار داده شده است. یکی از مدهای جذاب بازی فری فایر Rampage 2.0 Mode است که در مراحل خاصی می‌توان آن را بازی کرد. اگر بازی کالاف دیوتی را بازی کرده باشید، حتماً مود آرکید را نیز تجربه کرده‌اید. در واقع باید گفت که مود Rampage 2.0 Mode در بازی فری فایر بسیار شبیه به مود آرکید در بازی اول شخص کالاف دیوتی است.

اگر در بازی فری فایر این مود هیجان انگیز را تجربه نکرده اید بهتر است تا پایان مقاله همراه سایت ایموجو باشید چرا که ما در ادامه‌ این مطلب از رسانه بازی موبایل ایموجو می‌خواهیم شما را با این مود جذاب آشنا کنیم و اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار شما گیمرها قرار دهیم.

معرفی مود Rampage 2.0 Mode بازی فری فایر

قطعاً باخبر هستید که در بازی هیجان انگیز فری فایر، بازیکنان می‌توانند از مودهای دلخواه خود استفاده کنند، با این حال هیچ گیمری نیست که از منتشر شدن مودهای جدید خوشحال نشود. مود Rampage 2.0 Mode در بازی فری فایر نیز یکی از مودهای بسیار عالی برای بازی کردن است که به تازگی منتشر شده است. اطلاعات این مود را می‌توانید در ادامه‌ی این مقاله مطالعه کنید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی و بررسی مود Gun King در بازی فری فایر

زودتر به امتیاز صد برسید

در مود جدید منتشر شده که به مود Rampage 2.0 Mode شهرت دارد، مسابقات در مناطقی مانند Kalahari یا Bermuda انجام می‌شود. در واقع این دو منطقه، بسیار کوچک هستند و بازیکنانی که در قالب یک تیم به این بازی می‌پردازند، برای برنده شدن باید خیلی زود امتیاز خود را به عدد 100 برسانند. به محض رسیدن به این امتیاز، بازی به پایان خواهد رسید.

نحوه بازی در این دو مپ (Kalahari یا Bermuda) این ‌گونه است که با سه منطقه به نام‌های A، B و C مواجه خواهید شد که باید در عرض کمتر از 1 دقیقه یکی از آنها را انتخاب کنید و به سرعت امتیازات خود را افزایش دهید.

معرفی مود Rampage 2.0 Mode بازی فری فایر

سبک بازی مود Rampage 2.0 Mode در بازی فری فایر

بازی کردن در محیط بازی فری فایر بخصوص در گیم پلی مود Rampage 2.0 Mode بسیار آسان بوده و شما به عنوان بازیکن باید تمام تلاش خود را به کار بگیرید تا از مهلکه جان سالم بدر ببرید. به طور کلی همان‌طور که می‌دانید هدف بازی در بازی فری فایر رساندن خود به مناطق امن نقشه است. البته برای این منظور باید چالش‌های زیاد و بعضاً سخت را پشت سر بگذارید. توصیه می‌کنیم برای اینکه راحت‌تر بتوانید مراحل این بازی هیجان انگیز را به پایان برسانید کافی است که به دقت تمامی نقشه و اطراف خود را بررسی نمایید.

تأثیر golden crates در بازی فری فایر

گاهاً در مود Rampage 2.0 Mode از زمین بازی؛ golden crates پاییز خارج می‌شود که بلافاصله باید آن را از آنِ خود کنید. این موضوع از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که با بدست آوردن آن، می‌توانید امکانات بسیار خوبی را برای خود فراهم کنید. در نظر داشته باشید که با استفاده از این امکان توانایی افزایش سرعت بازی خود را خواهید داشت. همچنین می‌توانید سطح HP خود را نیز بیشتر کنید.

از طرف دیگر با داشتن golden crates امکان افزایش میزان آسیبی که به دشمن خواهید زد نیز بیشتر می‌شود. به طور کلی زمانی که در این مود بازی می‌کنید حتماً حواس‌تان به برداشت golden crates باشد.

نکته‌های جالب در خصوص مود Rampage 2.0 Mode بازی فری فایر

در حال حاضر که در حال نوشتن این مقاله هستیم، تیم ما توانسته است که چندین بار مود Rampage 2.0 Mode در بازی فری فایر را بازی کند. در هنگام بازی به نکات جالبی برخورد کرده‌ایم که دانستن آنها حتماً به کارتان خواهد آمد.

مود Rampage 2.0 Mode در بازی فری فایر
مود Rampage 2.0 Mode در بازی فری فایر

کار گروهی دقیق

به طور کلی بازی کردن در بازی فری فایر باید به صورت گروهی باشد و کار تیمی از اهمیت زیادی برخوردار است. اما در مود جدید منتشر شده شناخت بازیکنان هم‌گروهی از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. لذا توصیه می‌کنیم که قبل از شروع این مود، حتماً هم‌تیمی‌های خود را بشناسید و در هنگام بازی نیز هماهنگی خوبی با آنها داشته باشید تا خیلی زود بتوانید به 100 امتیاز مورد نظر به جهت به پایان رساندن این مرحله برسید.

بهره‌گیری از پاداش‌ها

زمانی که در حال بازی در مود Rampage 2.0 Mode هستید، پاداش‌های خوبی ممکن است نصیبتان شود و اگر از این پاداش‌ها در زمان مناسبی استفاده کنید، به راحتی می‌توانید تیم‌های رقیب را از سر راه بردارید. توصیه می‌کنیم برای پیروزی در این مود حداقل در هر 1 دقیقه یک تیم از دشمن را به طور کلی نابود کنید تا خیلی زود مسیر پیروزی در این مود را برای خود و هم‌تیمی‌هایتان هموار کرده باشید.

سخن آخر درباره مود Rampage 2.0 Mode در بازی فری فایر 

همان‌طور که می‌دانید از قسمت‌های هیجان انگیز بازی بتل رویال فری فایر بدست آوردن انواع پاداش است که البته این امر بستگی به این دارد که چگونه در این بازی پیشروی کنید. به محض اینکه بتوانید انواع پاداش را از آنِ خود کنید، می‌توانید سرعت پیشروی خود را افزایش دهید. مود Rampage 2.0 Mode در بازی Free Fire  نیز پاداش‌های خوبی دارد که توصیه می‌کنیم حتماً آن را بازی کنید.

در نظر داشته باشید با توجه به اینکه فقط یک تیم در این مود به پیروزی می‌رسد باید سرعت العمل بسیار بالایی از خود نشان دهید؛ این موضوع برای هم‌تیمی‌هایتان نیز باید صدق کند و آنها هم باید از سرعت عمل خوبی برخوردار باشند.

گفتنی است اطلاعاتی که درباره مود Rampage 2.0 Mode بازی فری فایر در اختیار شما قرار داده شد، با تلاش چندین ساعته تیم ما در بازی فری فایر بدست آمده است که امیدواریم در هنگام بازی در این مود برایتان کاملاً کاربردی باشد.

شما برای ما از مود Rampage 2.0 Mode در بازی فری فایر بنویسید

مود Rampage 2.0 Mode در بازی فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست مود Rampage 2.0 Mode در بازی فری فایر را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. لازم به ذکر است که اگر می‌خواهید در خصوص دیگر مودهای این بازی اطلاعاتی داشته باشید به بخش آموزش بازی سایت مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.