AD

بازی Racing Kingdom: درگ ریسینگ جدید اندروید

بازی Racing Kingdom: درگ ریسینگ جدید اندروید
0 12

برای همه علاقه مندان به ریسینگ، بازی Racing Kingdom در زمینه درگ ریسینگ (drag racing) وارد بازار بازی شده‌است تا آدرنالین شما را بالا ببرد و مهارت رانندگی شما را در پیست امتحان کند. Racing Kingdom تایتل جدیدی است که توسط SuperGears Games برای شما ارائه شده‌است، این تایتل در مناطق منتخب از جمله ایالات متحده، مکزیک و لهستان در دسترسی زود هنگام قرار گرفته است و به‌محض انتشار برای پلتفرم اندروید در دسترس خواهد بود.

 

نحوه بازی Racing Kingdom

Racing Kingdom هیجان مسابقات اتومبیل رانی را با مدل‌های مختلف ماشین برای شما به ارمغان می‌آورد. اگر از مدل‌های موجود راضی نیستید، نگران نباشید زیرا بازی به شما امکان می‌دهد یک مدل پایه را انتخاب کنید و آن را مطابق با روشی که می‌خواهید بسازید. مدل‌های پایه را با تجهیزات مدرن بازسازی کنید و کارایی آنها را افزایش دهید. همچنین در مطلبی دیگر ما بهترین بازی های ماشینی اندروید را به شما معرفی کرده ایم که میتوانید بررسی کنید.

مود های مختلفی از جمله career، timed events، rolling races و lapped races در این بازی وجود دارد که هر بازیکنی با هر سلیقه‌ای را جذب خود می‌کند. این بازی حتی دارای مسابقات turf map است که به شما امکان می‌دهد با ثبت بهترین رکوردهای شخصی در مسابقات، قسمت‌هایی از نقشه‌ها را به‌دست آورید. برخلاف سایر بازی‌های مسابقه‌ای، حتی می‌توانید یک حیوان خانگی داشته‌باشید تا شما را در مسابقه‌هایتان همراهی کند.

 

دانلود بازی Racing Kingdom

Racing Kingdom اکنون مجوز دسترسی زودهنگام (early access) برای اندروید دریافت کرده است و در مناطق منتخب در دسترس است؛ اگر واجد شرایط هستید حتماً از طریق Google Play این بازی را دریافت کنید. هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد نسخه iOS در دسترس نیست.

دانلود بازی Racing Kingdon برای اندروید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.