AD

همکاری پابجی موبایل و Bentley Motors

همکاری پابجی موبایل و Bentley Motors
0 19

همکاری پابجی موبایل و Bentley Motors وسایل نقلیه معتبر، لوازم جانبی و موارد دیگر را به بازی پابجی می آورد

پابجی موبایل که به‌عنوان یکی از بازی‌های موبایلی محبوب در جهان شناخته می‌شود، از افشای همکاری خود با Bentley Motors، سازنده خودروهای لوکس معتبر، ابراز اشتیاق می‌کند.

کدام مدلهای بنتلی وارد بازی پابجی موبایل می شوند

از امروز تا 12 می، در این همکاری شاهد معرفی چهار مدل نمادین بنتلی به پابجی موبایل خواهیم بود: Bentayga Azure ،Flying Spur Mulliner ،Continental GT Convertible Mulliner و Batur. بنتلی که در سال 1919 تأسیس شد، به دلیل مهندسی و عملکرد دقیق و نیز شیک و چشم نواز بودن محصولات شهرت دارد.

بنتلی از پیروزی‌های افسانه‌ای خود در مسابقاتی مانند 24 Hours of Le Mans گرفته تا تورهای مجلل، سدان‌ها و شاسی‌بلندهای خود، همواره مرزهای نوآوری خودرو را پیش می‌برد و در عین حال تعهد خود را به مهارت و پیچیدگی حفظ می‌کند. بنتلی با حضور جهانی و دنباله‌روی متعهدانه از مشتاقان باهوش، همچنان در خط مقدم اتومبیلرانی و نوآوری لوکس باقی می‌ماند و تجربه‌های رانندگی بی‌نظیری را برای مشتریان محترم خود فراهم می‌کند.

play-sharp-fill
با مجموعه وسایل نقلیه انحصاری بنتلی، نهایت تجمل را در PUBG MOBILE تجربه کنید

 در PUBG MOBILE، بازیکنان این فرصت را دارند تا به لطف گنجاندن چهار مدل بنتلی، تجربه بتل فیلد خود را با لمسی از تجملات افزایش دهند. در میان آنها، Bentley Bentayga Azure برای تجسم راحتی و سلامتی ساخته شده است، در حالی که Bentley Flying Spur Mulliner مظهر تجمل باشکوه سدان است.

 علاوه بر این، Bentley Continental GTC Mulliner به طور یکپارچه عملکرد، هنر و ظرافت را با هم ترکیب می کند. برای کسانی که به دنبال قدرتی بی نظیر هستند، Bentley Batur وجود دارد، شاهکاری با تولید محدود و تنها 18 دستگاه در سراسر جهان. این خودروهای در چهار نوع وسیله نقلیه درون بازی موجود هستند: UAZ، Dacia، Coupe RB  و Mirado.

امکانات بنتلی موتور در پابجی موبایل برای بازیکنان

علاوه بر وسایل نقلیه کلاسیک موجود، بازیکنان PUBG MOBILE این امکان را دارند که تجربه خود را با Bentley Ornament و Bentley Parachute سفارشی کنند. در سیستم PUBG MOBILE Vehicle Collection، از آنجایی که بازیکنان مدل‌های بنتلی بیشتری را از طریق collaboration جمع‌آوری می‌کنند، به جوایزی ارزشمند در بازی دسترسی پیدا می‌کنند. برای پیش‌نمایش جوایز انتخابی از قبل، بازیکنان می‌توانند آنها را با یک بار پرداخت UC باز کنند، با امکان بازپرداخت UC پس از تکمیل مجموعه‌های خاص.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.