AD

ویژگی Fusion پوکمون گو به همراه یک پوکمون افسانه ای

ویژگی Fusion پوکمون گو به همراه یک پوکمون افسانه ای
0 8

ویژگی Fusion پوکمون گو که کاملاً جدید و هیجان انگیز است اضافه می‌شود. به لطف این ویژگی جدید شگفت‌انگیز، Necrozma، اکنون می‌تواند شکل‌های جذاب در Pokémon GO به خود بگیرد.

 

Necrozma با ویژگی Fusion پوکمون گو ظاهر می‌شود

Necrozma که به عنوان Prism Pokemon شناخته می‌شود، در طی برگذاری Pokemon GO Fest 2024 در دسترس خواهد بود. علاوه بر این، در طول GO Fest 2024، مربیان این فرصت را خواهند داشت تا Necrozma را با Solgaleo یا Lunala ترکیب کنند تا Dusk Mane Necrozma و Dawn Wings Necrozma را بدست آورند.

لطفاً توجه داشته باشید که Dusk Mane Necrozma و Dawn Wings Necrozma را نمی‌توان معامله کرد، نمی‌توان به Professor منتقل کرد یا نمی‌توان به Pokemon HOME منتقل کرد.

ویژگی ادغام پوکمون (Pokémon fusion) به برخی از پوکمون‌ها اجازه می‌دهد برای رسیدن به یک فرم قدرتمندتر با ظاهری جدید ترکیب شوند. این فرآیند تا کنون تنها با Necrozma مشاهده شده است و به نظر می‌رسد که Solar Fusion Energy و Lunar Fusion Energy برای این فرآیند ادغام بسیار مهم هستند.

 

مربیان می‌توانند Necrozma را با Solgaleo و Lunala ترکیب کنند

با Fusion Energy کافی، می‌توان Necrozma را با Solgaleo برای تبدیل شدن به Dusk Mane Necrozma ترکیب کرد و برای تبدیل شدن به Dawn Wings Necrozma با Lunala ترکیب کرد.

مربیان با استفاده از 1000 Solar Fusion Energy همراه با 30 Necrozma Candy و 30 Cosmog Candy می‌توانند Necrozma  را با Solgaleo ترکیب کنند. به همین ترتیب، آنها با استفاده از 1000 Solar Fusion Energy همراه با 30 Necrozma Candy و 30 Cosmog Candy می‌توانند Necrozma را با Lunala ترکیب کنند. پس از این ادغام، Necrozma در این شکل باقی می‌ماند تا زمانی که مربی آن تصمیم به جداسازی آنها بگیرد. قابل ذکر است که جدا کردن آنها نیازی به Fusion Energy یا Pokémon Candy ندارد.

Fusion Energy در پوکمون گو چیست؟

Solar Fusion Energy و Lunar Fusion Energy منابع انرژی بسیار کمیابی هستند که امکان ادغام Necrozma و تبدیل شدن آن به اشکال قوی‌تر را فراهم می‌کنند. مربیان می‌توانند از طریق Special Research در رویدادهای حضوری Pokémon GO Fest در سندای، مادرید و شهر نیویورک، به Solar Fusion Energy یا Lunar Fusion Energy دسترسی زود هنگام داشته باشند.

با شروع Pokémon GO Fest 2024: Global، مربیان این فرصت را خواهند داشت که با شکست دادن Dusk Mane Necrozma یا Dawn Wings Necrozma در Raid Battles، یا با انجام تسک‌های تحقیقاتی، Solar Fusion Energy یا Lunar Fusion Energy را به دست آورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.