بررسی سلاح های فصل 14 پابجی موبایل

0 489

بازی پابجی از جمله بازی‌های اکشن است که برای اولین بار مخصوص کنسول تولید شده و به سرعت نیز به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد. از ویژگی‌های این بازی می‌توان به مجموعه‌ی متنوعی از سلاح‌ها اشاره کرد که در طول بازی می‌توان از هر یک از آنها به دلخواه استفاده کرد، به‌خصوص این‌که سلاح های فصل 14 پابجی موبایل همه را حیرت زده کرده است. گرافیک بازی بسیار قابل قبول است که بازیکنان می‌توانند از این گرافیک زیبا که جزئیات را به خوبی نشان می دهد لذت ببرند.

در بازی پابجی موبایل ماموریت، چالش و آیتم‌های مختلفی وجود دارد که برای افزایش سطح بازیکنان در بازی موثر است. ما در این از ایموجو مقاله قصد داریم به معرفی دو سلاح جدید در سیزن 14 پابجی موبایل بپردازیم.

آشنایی با دو سلاح های فصل 14 پابجی موبایل و یژگی های آن ها

احتمالاً اگر سیزن 13 بازی پابجی موبایل را بازی کرده باشید استفاده از سلاح P90 را تجربه کرده‌اید، با این حال در این سیزن فقط در حالت Arena Matches امکان استفاده از این سلاح فراهم است که در سیزن بعدی یعنی فصل 14 توانایی استفاده از آن در حالت کلاسیک مود را نیز خواهید داشت.

اما نام اسلحه‌ی دوم که قصد معرفی جزئی‌تر آن را داریم، SPAS است. این اسلحه کاملاً جدید، به طور دقیق در سیزن 14 بازی پابجی رونمایی می‌شود که می‌توانید در همان فصل از آن استفاده کنید.

همچنین بخوانید: راهنمای برنده شدن در Duo Mode پابجی موبایل

معرفی اسلحه SPAS 12 در فصل 14 پابجی موبایل

در حال مطالعه معرفی دو سلاح جدید در سیزن 14 پابجی موبایل هستید. در اوایل بازی پابجی موبایل اسلحه DBS رونمایی شده بود که  بازیکنان این بازی فقط می‌توانستند از این اسلحه در مود Air Drop استفاده کنند و فقط مناسب نبردهای نزدیک‌برد بوده است اما در سیزن 14 بازی پابجی موبایل اسلحه‌ی SPAS 12 رونمایی خواهد شد که احتمالاً این اسلحه نیز در مود Air Drop در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

در نظر داشته باشید که اگر می‌خواهید دشمنان بیشتری را از بین ببرید، باید زودتر از دیگران این اسلحه را پیدا کنید. برای این کار کافی است که نقشه را با دقت بیشتری جستجو کنید. گفته می‌شود که این اسلحه احتمالاً جایگزین اسلحه DNS خواهد شد.

از ویژگی‌های این اسلحه می‌توان به ظرفیت 7 تایی گلوله‌ی آن اشاره کرد و بازیکنان می‌توانند از این اسلحه در مود Single Fire استفاده نمایند. معمولاً از این اسلحه برای تیراندازی‌ با برد کوتاه استفاده می‌شود. به همین منظور توصیه می‌کنیم که اگر می‌خواهید در مبارزات موفق شوید، حتماً از سلاح SPAS 12 استفاده کنید، چرا که قدرت فوق العاده‌ای داشته و به خوبی می‌تواند دشمن را از پای درآورد.

سلاح های فصل 14 پابجی موبایل
سلاح های فصل 14 پابجی موبایل

معرفی سلاح های فصل 14 پابجی موبایل

یکی از سلاح جدید در سیزن 14PUBG MOBILE اسلحه P90 است که دارای قابلیت‌های منحصر به فرد بوده که برای نابودی دشمنان مناسب است. در آخرین بروزرسانی Arena Match  در بازی پابجی موبایل این اسلحه به دیگر سلاح‌های بازی اضافه شده است. تمامی بازیکنان می‌توانند با آغاز سیزن 14 از این اسلحه استفاده کنند.

از ویژگی‌های اسلحه P90 که یک سلاح جدید در سیزن 14 پابجی موبایل است می‌توان به ظرفیت گلوله‌های آن اشاره کرد که نسبت به دیگر اسلحه‌ها بسیار زیاد بوده که در این صورت بازیکنان با خیال راحت‎‌تری به مبارزه می‌پردازند. از این اسلحه می‌توان در مودهای مختلف زیر استفاده کرد:

  • سینگل فایر: زمانی از این حالت می‌توانید استفاده کنید که نبردهای دوربرد در انتظارتان باشد.
  • بروست فایر: نبردهایی که برد متوسط دارند باید با استفاده از این مورد انجام شود.
  • اتوماتیک مود: توصیه می‌کنیم برای استفاده از اسلحه P90 در این حالت نبردهای دوربرد لحاظ شود.

سخن پایانی درباره سلاح های فصل 14 پابجی موبایل

به هر حال بازی اکشن پابجی موبایل از جمله بازی‌هایی است که اهمیت وجود اسلحه‌ در آن انکار ناپذیر است. با این حال هر بازیکن با توجه به شرایطی که مورد علاقه‌ی خودش است دست به استفاده از انواع اسلحه‌ها می‌زند. در این مقاله به معرفی دو سلاح جدید در سیزن 14 پابجی موبایل پرداخته‎ ایم. اسلحه‌های معرفی شده جزو اسلحه‌های محبوب بازی پابجی موبایل است.

قدرت از بین برندگی این دو اسلحه غیر قابل وصف بوده و فقط باید در طی بازی آن را امتحان کنید. اگر می‌خواهید دشمنان را غافلگیر کنید بهتر است از سلاح‌های معرفی شده در سیزن 14 برای نابودی دشمنان استفاده کنید.

شما برای ما از سلاح های فصل 14 پابجی موبایل بنویسید

سلاح های فصل 14 پابجی موبایل را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست سلاح های فصل 14 پابجی موبایل را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. برای آموزش بیشتر بازی می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.