AD

فهرست شخصیت‌های DLC Mortal Kombat 1 فاش شده است!

DLC Mortal Kombat 1

DLC Mortal Kombat 1 به‌طور رسمی در اوایل این هفته معرفی شد، و در حالی که Ed Boon و تیم استودیو NetherRealm هنوز جزئیات زیادی درمورد آن ارائه نکرده‌اند، اینطور به نظر می‌رسد که ممکن است برخی از اطلاعات مربوط به آن قبلا به صورت آنلاین درز کرده باشد.

با توجه به لیست آمازون ایتالیا، بازیکنان جنگنده‌ در DLC می‌توانند انتظار داشته باشند که در این دوره جدید از سری مبارزات خشونت آمیز با شخصیت‎هایی که درادامه معرفی می‌کنیم، حضور داشته باشند.

 هشدار! مطالعه نام این شخصیت‌ها ممکن است این بازی را برای شما اسپویل کند!

این شخصیت‌های مبارز عبارتند از Quan Chi، Ermac، Takeda، و مهمانان ویژه شامل Peacemaker، The Boys’ Homelander، و The Invincibles’ Omni-Man. برخی از Kameo Fighters فهرست شده عبارتند از Tremor، Khameleon، Mavado و Ferra (بر اساس شخصیت Ferra/Torr در Mortal Kombat X). همچنین، ژان کلود ون دام (Jean-Claude Van Damme) ظاهرا بدن جانی کیج (Johnny Cage) نیز خواهد بود.

از زمان این کشف، آمازون این اطلاعات را از فهرست حذف کرده است. اگر این فهرست واقعی باشد، این شخصیت‌ها به فهرست اصلی که شامل مبارزانی مانند لیو کانگ (Liu Kang)، اسکورپیون (Scorpion)، ساب زیرو (Sub-Zero)، رایدن (Raiden)، کیتانا (Kitana) ، میلینا (Mileena) و “بسیاری دیگر” می‌شوند، اضافه خواهند شد.

این فهرست اصلی در سایت رسمی بازی Mortal Kombat 1 ذکر شده است. اگر بازی را پیش خرید کنید، Shang Tsung را به عنوان یک جنگنده جایزه دریافت خواهید کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.