AD

Modern Warfare 3 دارای بزرگترین نقشه زامبی ها خواهد بود

0 148

زامبی‌ها به عنوان یک تجربه PVE در جهان باز بازخواهند گشت.

طرفداران بازی Modern Warfare خواسته‌اند تا حالت محبوب زامبی‌ها به مجموعه تیراندازی اول شخص بازگردد، به خصوص پس از اینکه آخرین نسخه، Call of Duty: Modern Warfare 2 حالت زامبی را نداشت و باعث نا امیدی بسیاری از بازیکنان قدیمی شد.

بر اساس اخبار منتشر شده، Modern Warfare 3 دارای “بزرگترین نقشه زامبی‌های Call of Duty تا کنون خواهد بود. حالت زامبی یک تجربه PVE در جهان باز خواهد بود که بازیکنان را در برابر انبوهی از ارواح قرار میدهد. گیمرها می‌توانند برای مبارزه با زامبی‌ها و سایر تهدیدهای مشابه با دیگران متحد شوند.

حالت زامبی آینده گیم پلی قدیمی مبتنی بر دور باز را ندارد و در عوض تجربه‌ای به سبک تیراندازی مشابه DMZ Warzone خواهد داشت. این بدین معنی است که بازیکنان وارد نقشه Warzone می‌شوند، اهداف و ماموریت‌ها را تکمیل می‌کنند، غنیمت جمع می‌کنند و از عرصه آن خارج می‌شوند.

بازیکنان در تیم‌های شش نفره وارد این نقشه خواهند شد، نه چهار اوپراتور معمولی از Warzone. از طرفی در هر دور حداکثر 24 بازیکن وجود خواهد داشت و این تیم‌ها می‌توانند برای تمرکز روی اهداف مختلف با هم یکی شوند.

طبق اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط Modern Warzone، در حالت Zombies قبل از اینکه بازیکنان مجبور به حذف نقشه شوند، سیزن‌های 60 دقیقه‌ای خواهند داشت، برای مقایسه، مسابقات DMZ نیز حدود 30 دقیقه قبل از اینکه اوپراتورها نیاز به خروج از میدان جنگ داشته باشند، طول می‌کشد.

گزارش‌ها همچنین حاکی از آن است که به غیر از زامبی‌ها، گیمرها در طول بازی درگیر تهدیدات انسانی خواهند بود. بر همین اساس، با نزدیکتر شدن بازیکنان به مرکز نقشه، دشواری افزایش می‌یابد و بر اساس زمان یا کشتار نخواهد بود.

داستان سینمایی برای حالت آینده زامبی‌ها نیز جدا از خط داستانی زامبی Treyarch خواهد بود.

شایعات قبلی مبنی بر اینکه حالت تیر‌اندازی محبوب شوتر DMZ به نفع حالت آینده زامبی قرار خواهد گرفت. اما طرفداران حدث می‌زنند که Activision تنها از یک حالت تیراندازی شوتر پشتیبانی می‌کند.

همچنین، اعلام حالت کاملا PVE با واکنش‌های متفاوتی از طرف کاربران روبرو شده است. بسیاری از بازیکنان استدلال می‌کنند که PVP سطحی از عدم قطعیت را به بازی اضافه می‌کند. با این حال برخی دیگر هیجان زده هستند که در نهایت شاهد بازگشت این حالت هستند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ 10 نوامبر برای PC، PS4، PS5، Xbox One و Xbox Series X/S منتشر خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.