AD

بازی های موبایل که پول می‌دهند

4 574

همه ما در روز وقت آزادی داریم که در آن به انجام کارهای موردعلاقه خودمان می‌پردازیم. خیلی از افراد برای سرگرمی به بازی‌های ویدئویی روی آورده‌اند و روزانه وقت قابل‌توجهی برای آن می‌گذارد تا بتوانند بازی‌های موردعلاقه خود را به‌تنهایی یا با دوستانشان تجربه نمایند. درست است که بازی موجب سرگرم‌شدن ما می‌شود و در بیشتر مواقع چیزهای زیادی به ما یاد می‌دهد. اما بسیاری از ما برای بازی‌کردن نیاز داریم هزینه کنیم و از لحاظ مالی به ضرر ما است. اما چطور می‌شد که می‌توانستیم با استفاده از بازی‌کردن و سرگرم‌شدن نیز پول در بیاوریم. در حال حاضر بازی‌هایی وجود دارند که شما می‌توانید با تجربه آن‌ها کسب در آمد داشته باشید. به همین دلیل اگر می‌خواهید بازی های موبایل که پول می‌دهند را بشناسید بهتر است تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

چگونه می‌توان از بازی موبایلی پول در آورد

راه‌های مختلفی وجود دارد تا بتوان از یک بازی پول در آورد. بیشتر این بازی‌ها به سیستم بلاک‌چین متصل هستند و از ساختار رمز ارزها استفاده می‌کنند. حتی بسیاری از این بازی‌ها رمزارز مخصوص خودشان را دارند که به‌عنوان پاداش بازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برخی از بازی‌ها به‌عنوان پاداش به شما رمزارز می‌دهند. این‌گونه تنها نیاز است که کوئست‌های بازی را اجرا کرده و داستان بازی را پیش ببرید. این گونه می‌توانید رمزارز دریافت کرده و آن را در دنیای واقعی به پول تبدیل کرده و از این راه کسب درآمد کنید.

البته برخی از بازی‌ها نیز هستند که اصلاً به شما پولی نمی‌دهند و شما خودتان می‌توانید با هوش و ذکاوت خود از این بازی‌ها پول در بیاورید. در این بازی‌ها بستری فراهم شده است که شما می‌توانید آیتم‌ها و کاراکترهایی را که به دست آوردید را به بازیکنان دیگر بفروشید.

در حال حاضر این دو راه تنها راه پول درآوردن از بازی‌های ویدئویی است. شما یا باید آیتم‌ها و اکانت خود را به دیگران بفروشید یا اینکه بازی خودش به‌عنوان پاداش به شما پول می‌دهد. بیشتر این کسب درآمدها به‌صورت رمزارز بوده که می‌توانید آن را به پول واقعی تبدیل نمایید.

بازی The Sandbox

بازی-سند-باکس-The-Sandbox

اگر شما طرف‌دار بازی ماینکرفت هستید خبرهای خوشی برای شما داریم. البته که قرار نیست از خود بازی ماینکرفت کسب درآمد داشته باشی؛ اما بازی The Sandbox یک گیم شبیه به ماینکرفت است که می‌توانید با استفاده از آن کسب درآمد داشته باشید و پول به جیب بزنید.

به گفتی برخی از افراد این بازی هنوز هم تکمیل نشده است و نسخه اصلی و کامل بازی هنوز منتشر نشده است. البته که این بازی در پلتفرم‌های دانلود برنامه‌های معروف موجود است و می‌توانید آن را دانلود کرده و تجربه نمایید. کسب درآمد از این بازی نیز کاملاً واقعی است.

این بازی شباهت زیادی به بازی ماینکرفت دارد و محور اصلی بازی نیز ساخت‌وساز چیزهای جدید و استفاده از خلاقیت است. گرافیک بازی نیز خوب و شگفت‌انگیز بوده و شما را راضی نگه خواهد داشت. در این بازی سعی شده بیشتر از رنگ‌های شاد استفاده شود تا محیط بازی زنده‌تر و جذاب‌تر به نظر برسد.

البته که قرار نیست با هر ساعت بازی‌کردن مقداری پول به حساب شما واریز شود. شما می‌توانید در محیط‌های بازی زمین‌های مختلفی خریداری کنید. حال شما می‌توانید در این زمین‌های چیزهای متنوعی بسازید. در نهایت شما می‌توانید وسایل ساخته شده خودتان را به دیگر پلیرها بفروشید؛ بنابراین هرچه خلاقیت شما بیشتر باشد درآمد شما از بازی نیز افزایش خواهد یافت.

بازی Axie Infinity

بازی-Axie-Infinity

یکی از محبوب‌ترین بازی های موبایل که پول می‌دهند و می‌توان از آن کسب درآمد داشت بازی Axie Infinity است. این گیم پس از اینکه منتشر شد موفق شد که طرف‌داران زیادی پیدا کند و افراد زیادی در آن مشغول بازی‌کردن هستند. کسب درآمد نیز از این بازی راحت بوده و کار سختی نیست.

بازی گرافیک خوب و قابل‌قبولی دارد. یک‌دنیای کاملاً آزاد که می‌توانید در آن مشغول گشت‌وگذار شوید. شما باید داستان بازی را پله به پله تکمیل نمایید و به سمت جلو حرکت نمایید. هرچه داستان را روبه‌جلو ببرید کاراکترهای جدیدتر و بهتری نیز نصیب شما خواهد شد.

شما می‌توانید هر یک از این کاراکترها را به فروش برسانید و به دیگر پلیرها بدهید. این کاراکترها بر اساس قدرت و کمیابی‌شان قیمت‌گذاری می‌شوند. معمولاً کاراکترهای این بازی بین 10 تا 30 دلار به فروش می‌رسند و شما می‌توانید از این راه کسب درآمد نمایید.

مسئله مهمی وجود دارد و باید بدانید که این بازی به‌هیچ‌وجه رایگان نیست. متأسفانه برای اینکه بتوانید وارد دنیای بازی Axie Infiniity شوید باید ورودی بپردازید. کمپانی سازنده ورودی دنیای این بازی را 800 دلار تعیین کرده و باید برای ورود این مبلغ را بپردازید.

بازی Cryptokitties

بازی-Cryptokitties

یکی دیگر از بازی های موبایل که پول می‌دهند بازی Cryptokitties است که می‌توان به‌راحتی از آن کسب درآمد کرد. مکانیزم کاری این بازی نیز مانند دو بازی قبلی است و شما می‌توانید آیتم‌هایی که به دست آوردید را باقیمت‌های متنوع به دیگر پلیرها بفروشید و کسب درآمد کنید.

شاید در ابتدا گرافیک این بازی کمی غلط‌انداز باشد؛ اما در ادامه رابطه خوبی با آن برقرار خواهید نمود. این بازی دارای گرافیک کاملاً فانتزی و کارتونی است. به همین دلیل ممکن است جذاب نباشد؛ ولی در واقع این گرافیک بسیار جذاب بوده و شما را راضی خواهد کرد.

در این بازی شما نقش پرورش گربه‌های مختلف را دارید. در این بازی نژادهای مختلفی از گربه‌ها وجود دارد که هر کدام ارزش مختلفی دارند. نژادهای کمیاب مسلماً گران‌تر هستند. پس بهتر است به فکر پرورش نژادهای برتر و کمیاب‌تر باشید تا پول بیشتری به دست بیاورید.

متأسفانه، این بازی نیز رایگان نیست و برای ورود به دنیای این بازی نیاز است که هزینه نمایید. البته که این هزینه کمتر از بازی قبلی است. برای شروع پرورش شما به یک گربه نیاز خواهید داشت. هر گربه در بازی حدوداً 10 الی 30 دلار قیمت دارد. برای شروع نیاز است که یک گربه برای خود خریداری نمایید.

بازی League Of Kingdoms

بازی-League-Of-Kingdoms

یکی دیگر از بازی های موبایل که پول می‌دهند بازی League Of Kingdoms است. شاید سبک بازی‌های قبلی روا دوست نداشتید و نتوانستید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید. اگر از بازی‌های استراتژیک لذت می‌برید و به فکر کسب درآمد هستید بهتر است که این بازی را تجربه نمایید.

در این بازی شما باید ابتدا مکان فرمانروایی خود را انتخاب نمایید. پس از اینکه زمینه مشخص شد می‌توانید امپراطوری مستحکم و مقاوم خودتان را پایه‌گذاری نمایید. این بازی برای درآمدزایی کمی سخت‌تر از بازی‌های قبلی نیست و پالش برانگیز است؛ ولی جذابیت خاص خودش را دارد.

شما برای اینکه امپراتوری خود را گسترش دهید نیاز است که آیتم‌های موجود در بازی را به دست بیاورید. این آیتم‌ها برای ساخت ساختمان‌ها و نیروهای جدید لازم است. علاوه‌برآن می‌توانید این آیتم‌ها را بفروشید و پول درون بازی را به دست بیاورید و برای خود ذخیره نمایید.

پول داخل بازی قابلیت تبدیل‌شدن به رمزارز را دارد و می‌توانید کسب درآمد داشته باشید. این بازی کاملاً رایگان بوده و از پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای برخوردار است. شما می‌توانید برای افزایش سرعت پیشرفت خود آیتم‌های مختلف را خریداری نمایید.

بازی Ember Sword

بازی-Ember-Sword

یکی دیگر از بازی های موبایل که پول می‌دهند بازی Ember Sword است. این گیم یکی از جذاب‌ترین بازی‌هایی است که می‌توانید آن را تجربه کنید و با استفاده از آن کسب درآمد داشته باشید. البته برخی از افراد معتقد هستند که این بازی بسیار سخت بوده و شما را با چالش‌های مختلفی روبه‌رو خواهد کرد.

این گیم یک بازی نقش‌آفرینی محسوب می‌شود. شما در دنیاهای مختلف این بازی قرار دارید و تنها کاری که باید بکنید این است که به آیتم‌های مختلف این بازی دسترسی پیدا کنید و دانه‌دانه آن‌ها را بیابید. لازم است بدانید این بازی دارای بخش داستانی است و باید بر اساس داستان پیش روید.

هر سری داستان بازی از شما می‌خواهد که در دنیای بازی بگردید و آیتم موردنظر آن را پیدا کنید تا داستان به‌تدریج ادامه پیدا کند. شما می‌توانید در کنار پیداکردن آیتم‌های مختلف درون دنیای بازی زمین یا لند بخرید و با آن برای خود سرمایه‌گذاری انجام دهید.

شما می‌توانید آیتم‌هایی که پیدا کردید را به دیگر پلیرهای علاقه‌مند بفروشید. علاوه‌برآن زمین‌هایی که برای خود خریده‌اید نیز قابلیت فروش دارند و می‌توانید آن‌ها را بفروشید. این بازی رایگان نیست و برای اینکه به دنیای بازی ورود کنید نیاز است که 40 دلار پول بپردازید.

بازی Stepn

بازی-Stepn

یکی دیگر از بازی های موبایل که پول می‌دهند گیم Stepn است. البته که شاید این برنامه یک بازی محسوب نشود؛ ولی به‌راحتی می‌توان از آن کسب درآمد کرد و پول به دست آورد. اگر به ساختار این برنامه دقت کنید متوجه می‌شوید که اصلاً جزو بازی‌ها محسوب نمی‌شود.

می‌توان این برنامه را در برنامه‌های ورزشی دسته‌بندی کرد. برنامه‌ای که شما می‌توانید با استفاده از ورزش‌کردن از آن کسب درآمد کنید. تنها کاری که باید با این برنامه انجام دهید این است که به طور مداوم قدم بزنید و بدوید تا بتوانید کسب درآمدی داشته باشید.

این بازی رایگان نیست و باید برای ورود به برنامه خرید درون‌برنامه‌ای داشته باشید. این برنامه از NFT  مخصوص خودش استفاده می‌کند. مسلماً برای راه‌رفتن به یک کفش مناسب نیاز است. به همین دلیل باید برای شروع با استفاده از NFT برنامه برای کاراکتر خود کفش‌های دیجیتالی بخرید.

پس از آن نیاز است که GPS گوشی خود را نیز روشن کنید. به‌ازای هر قدمی که برمی‌دارید NFT برنامه برای شما واریز خواهد شد. حال شما می‌توانید با این رمزارز کفش دیجیتالی خود را آپدیت کنید. علاوه‌برآن می‌توانید این NFT را بفروشید و به پول واقعی تبدیل نمایید.

بازی Binemon

بازی-Binemon

یکی دیگر از بازی های موبایل که پول می‌دهند بازی Binemon است. شما می‌توانید به‌راحتی از این بازی کسب درآمد کنید. این بازی شباهت بسیار زیادی به گیم Axie Infinity دارد. اگر از این بازی خوشتان آمد؛ ولی نمی‌توانید به دلیل محدودیت آن را تجربه نمایید؛ می‌توانید به سراغ گیم BInemon بیایید.

در این بازی حیوانات خانگی مختلفی در اختیار شما قرار دارد. شما باید از این حیوان‌های خانگی نگهداری کرده و آن را بزرگ کنید. علاوه‌برآن شما می‌توانید این حیوانات را آپدیت نیز بکنید. با هر بار آپدیت حیوان‌های خانگی شما قدرت‌های مختلفی را به دست خواهند آورد.

این بازی رمزارز مخصوص خودش را دارد. شما می‌توانید حیوانات خودتان را پس از ارتقا به دیگر پلیرهای فعال بازی بفروشید و رمزارز بازی را به دست بیاورید. این بازی رایگان است نیازی نیست برای تجربه آن ورودی بدهید. پس از دریافت رمزارز می‌توانید آن را به پول واقعی تبدیل نمایید.

در حال حاضر این بازی تنها برای گوشی‌های اندرویدی موجود است و کاربران IOS نمی‌توانند این بازی را نصب کنند. البته برای تجربه بازی حتی نیاز نیست آن را نصب کنید. این بازی نسخه وب نیز دارد و می‌توانید بدون نصب با مرورگر خود بازی را تجربه کرده و کسب درآمد کنید.

بازی Splinterlands

بازی-Splinterlands

یکی دیگر از بازی های موبایل که پول می‌دهند بازی Splinterlands است. یک بازی که با تمام بازی‌هایی که تا به الان معرفی کردیم متفاوت است و می‌توانید خیلی راحت از آن کسب درآمد داشته باشید. لازم به ذکر است که این بازی آنلاین بوده و به‌صورت آنلاین با دیگر پلیرها رقابت خواهید کرد.

این بازی یک گیم کارتی محسوب می‌شود و شما باید با کارت‌های متنوعی که دارید رقبای خود را شکست دهید. گرافیک و ساختار بازی کاملاً فانتزی و جذاب بوده و شما را سرگرم خواهد کرد. شما می‌توانید به‌راحتی با استفاده از این گیم کسب درآمد کنید و از بازی لذت ببرید.

این بازی کاملاً رایگان است و برای نصب آن نیازی نیست که هیچ هزینه‌ای بپردازید. اما شما باید حتماً از پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای استفاده کرده و آیتم‌های متنوعی خریداری نمایید. درصورتی‌که این کار را نکنید، نمی‌توانید به‌راحتی در بازی فعالیت داشته باشید.

خوشبختانه این بازی برای تمامی سیستم‌عامل‌های گوشی از جمله اندروید و IOS ساخته و منتشر شده است. اگر نمی‌خواهید که بازی را نصب کنید، امکان تجربه آنلاین بازی نیز وجود دارد. این بازی دارای نسخه وب است که می‌توانید با استفاده از مرورگر گوشی خود این بازی را تجربه نمایید.

جمع‌بندی

در نهایت با بازی های موبایلی که پول می‌دهند آشنا شدیم. بیشتر ما روزانه وقت زیادی را برای بازی‌کردن می‌پردازیم. بازی‌های ویدئویی خوب و سرگرم‌کننده هستند؛ اما درصورتی‌که بتوان از آن‌ها کسب درآمد کرد می‌توان علاوه بر سرگرم‌شدن پول خوبی نیز به جیب زد. بازی‌های مختلفی در موبایل وجود دارند که شما می‌توانید با تجربه آن‌ها پول خوبی به جیب بزنید. بعضی از این بازی‌ها رایگان بوده و برخی دیگر نیز برای ورود به آن پول خرج نمایید. نظر شما چیست؟ تابه‌حال کدام یک از بازی‌های بالا را تجربه کرده‌اید؟ خوشحال می‌شویم نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. بهاران می گوید

  سلام بازی سند باکس و میتونیم دانلود نکنیم به جاش از داخل سایت خودش بازی کنیم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی شما برای بازی باید ابتدا به سایت متاورس Sandbox مراجعه کرده و فایل بازی آن را بر روی سیستم خود نصب کنید.

 2. بخشی می گوید

  سلام کسی میدونه قیمت کفشای Stepn چقده؟ما تو ایرانم میتونیم استفاده کنیم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی قیمت NFT بازی استپن متغیر است و در حال حاضر قیمت تقریبیش بین 1000-2000 دلاره.بله توی مقرراتش ایران رو تحریم کرده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.