AD

انتشار به‌روزرسانی‌ بازی مکس پین 1و2 و Control 2

انتشار به‌روزرسانی‌ بازی مکس پین 1و2 و Control 2
0 705

Remedy Entertainment به‌روزرسانی‌های جدیدی را در مورد پروژه‌های آتی خود از جمله ریمیک بازی مکس پین 1و2 و Control 2 منتشر کرده است.

Remedy در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: Max Payne 1 و 2 به مرحله آماده سازی برای تولید رسیده‌اند. تیم فوق العاده منظمی داریم که روی آن کار می‌کنند. با این نتایج خوب، ما در مورد پروژه و موفقیت آینده آن هیجان زده هستیم. همچنین اگر به نسخه های قبلی مکس پین علاقه مند هستید می‌توانید راز و رمزها و راهنمای کدهای تقلب بازی مکس پین ۱  را در ایموجو بخوانید.

در مورد دنباله Control، بازی هنوز در مرحله اثبات مفهومی (proof-of-concept) خود است.  Remedyتوضیح داد: برنامه‌های این دنباله بلندپروازانه است و ما شاهد پیشرفت خوبی هم در طراحی و هم در ساخت این بازی بوده‌ایم. ما در این مرحله برای چند فصل آینده ادامه خواهیم داد و بر روی اثبات عناصر کلیدی شناسایی شده قبل از رفتن به مرحله بعدی و افزایش تیم تمرکز می‌کنیم.

به غیر از این دو پروژه، Remedy  چندین پروژه دیگر نیز در دست توسعه دارد. Condor، یک اسپین آف چند نفره ازControl، مرحله اثبات مفهومی را پشت سر گذاشته و برای توسعه آماده می‌شود. Remedy همچنین در حال کار بر روی یک بازی چند نفره دیگر با Tencent به نام Vanguard است و قرار است تا پایان امسال از مرحله اثبات مفهومی خارج شود.

آخرین بازی Remedyیعنی Alan Wake 2، در 27 اکتبر برای PC، PS5 و Xbox Series X|S منتشر شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.