AD

تاریخ عرضه سری جدید Magic: The Gathering با عنوان Duskmourn: House Of Horror مشخص شد

0 91

اگرچه Magic: The Gathering در سال‌های اخیر از لحاظ بصری موارد عجیب و غریب و جدیدی را امتحان کرده است، مانند آرت دکوی Streets of New Capenna یا سبک‌های cyberpunk مربوط به  Kamigawa: Neon Dynasty، به نظر می‌رسد آخرین مجموعه استاندارد سال 2024 یکی از بهترین‌ها باشد.

Duskmourn: House Of Horror قرار است بر اساس فیلم‌های ترسناک، بازی‌ها و دیگر رسانه‌های دهه 1980 ساخته شود و در سه‌ماهه چهارم سال 2024 عرضه شود.

Duskmourn که در پنل Magic 30 در Gen Con رونمایی شد، شاید مجموعه‌ای باشد که در حال حاضر کمتر از آن می‌دانیم. “وحشت در دهه 1980” حدس درستی برای این بازی است، زیرا همه چیز از The Thing تا The Monster Squad را پوشش می‌دهد. این بازی در یک خانه تسخیر شده است و فضای زیادی برای کاوش برای بازیکن فراهم می‌سازد.

اگر از Kamigawa و سبک‌های futuristic آن صرف نظر کنیم، به نظر می‌رسد Duskmourn نزدیک‌ترین نسخه به دنیای واقعی باشد. Streets Of New Capenna از نیم قرن قبل از گانگسترهای دهه 1920 الهام گرفته شده است، در حالی که Outlaws Of Thunder Junction که به تازگی معرفی شده است به قرن نوزدهم با موضوع گاوچران غرب وحشی نگاه می‌کند. مبتنی بودن Duskmourn  بر اساس دهه 80 به این معنی است که این اولین بار است که هر کسی کهMagic  را بازی می‌کند در زمانی که از آن الهام گرفته شده زنده بوده است.

Duskmourn: House Of Horror در حال حاضر آخرین عرضه تایید شده برای سال 2024 است و باید در ماه اکتبر یا نوامبر هم به صورت بازی tabletop paper و هم برای مشتریان دیجیتالی به دو صورت Magic: The Gathering Arena  و Magic Online عرضه شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.