AD

آموزش ساخت روم در پابجی موبایل

2 9,318

در بازی موبایلی پابجی موبایل علاوه بر همبستگی و مبارزه با بازیکنان تصادفی از طریق اینترنت، می توانید اتاق های دلخواه نیز ایجاد کنید. برای ساخت روم در پابجی موبایل، به یک Room Card نیاز دارید. ساخت اتاق در PUBG Mobile به بازیکنان کمک می کند که نقشه، چشم انداز و تیم ها را تنظیم کنند.

نحوه ساخت روم در پابجی موبایل

آیا در مورد نحوه ساخت روم در پابجی موبایل سؤال دارید؟ در این مطلب ما شما را قدم به قدم راهنمایی می کنیم تا یک اتاق سفارشی در PUBG Mobile ایجاد کنید.

این راهنما حاوی جزئیاتی در مورد چگونگی ساخت یک اتاق برای مسابقات اختصاصی در PUBG Mobile است. اتاق های پابجی موبایل برای میزبانی مسابقات اختصاصی استفاده می شود. بازیکنی که اتاق را ایجاد می کند می‏تواند نقشه، چشم انداز و تیم ها را تنظیم کند. هر کس با شناسه اتاق و رمز عبور می تواند به اتاق بپیوندد.

در PUBG Mobile، جدا از همبستگی و مبارزه با بازیکنان تصادفی از طریق اینترنت، می توانید اتاق های دلخواه نیز ایجاد کنید. برخلاف بازی هایی مانند DOTA 2 و League of Legends، که شما فقط به 10 بازیکن برای یک مسابقه احتیاج دارید، یک مسابقه PUBG Mobile به حدود 80 بازیکن نیاز دارد، بنابراین بیشتر بازیکنان، هرگز نیازی به استفاده از اتاق سفارشی نخواهند داشت. بیشتر اوقات، فقط افرادی که می خواهند به نوعی مسابقات را برگزار کنند، باید از اتاق سفارشی استفاده کنند.

مراحل ساخت اتاق در PUBG Mobile

به منظور ساخت اتاق در PUBG Mobile، به یک Room Card نیاز دارید. هیچ راه دیگری برای ایجاد یک اتاق سفارشی در PUBG Mobile، بدون داشتن کارت اتاق وجود ندارد. خوشبختانه، در PUBG Mobile روش های مختلفی وجود دارد که می توانید کارت اتاق دریافت کنید. بنابراین دریافت کارت اتاق، واقعاً مسئله بزرگی نیست. ابتدا بیایید موجودی خود را در بازی بررسی کنیم. توجه داشته باشید که وقتی از کارت اتاق استفاده می کنید، بلافاصله ناپدید می شود.

مراحل ساخت اتاق در PUBG Mobile

گذرگاه نخبگان رویال (Elite Royale Pass)

Elite Royale Pass، یکی از بهترین مواردی است که می توانید در PUBG Mobile بخرید؛ زیرا می توانید از این طریق اقدام به دریافت کارت Room نمایید. علاوه بر این، شما تمام UC های خود را که قبلاً برای رسیدن به سطح 100 استفاده کرده اید، پس از خرید Elite Royale Pass بدست می آورید. این بدان معنی است که شما در واقع فقط باید یک بار اقدام به خرید آن کنید.

بازیکنان، پس از خرید گذرگاه نخبگان رویال یا با عضویت در یک کلن، سطح 2 یا بالاتر، مجاز به ایجاد اتاق های دلخواه می باشند. اتاق های سفارشی با اخذ کارت اتاق با هر یک از روش های زیر و با پشتیبانی PUBG Mobile ایجاد می شوند:

1) ساخت روم در پابجی موبایل از گذرگاه نخبگان رویال (Elite Royale Pass)

  -در سطح 14، کارت اتاق ۱ روزه دریافت خواهید کرد.

  -در سطح 37، کارت اتاق ۳ روزه دریافت خواهید کرد.

  -در سطح 85 کارت اتاق ۷ روزه دریافت خواهید کرد.

* شما می توانید تعداد نامحدودی از اتاق ها را تا زمانی که مدت زمان کارت اتاق منقضی شود، ایجاد کنید.

2) ساخت روم در پابجی موبایل از فروشگاه کلن (Clan):

 1. روی Clan در سمت چپ پایین صفحه شروع، کلیک کنید.
 2. روی فروشگاه کلیک کنید.
 3. روی کارت اتاق، کلیک کنید.
 4. کارت اتاق سفارشی را برای 300 امتیاز کلن خریداری کنید.

این کارت اتاق فقط، یک بار استفاده می شود و پس از استفاده از بین می رود.

با داشتن کارت اتاق، بازیکنان می توانند با دنبال کردن این مراحل، اجازه ساخت اتاق در پابجی موبایل را داشته باشند:

از منوی اصلی، روی تنظیمات مسابقه، کلیک کنید:

روی “اتاق” در پایین صفحه، کلیک کنید:

در صفحه بعد، بازیکنان می توانند در اتاق های فعال حرکت کرده و یا با شناسه ی آن اتاق، اتاق خاصی را جستجو کنند.

روی “ایجاد اتاق” در پایین صفحه، کلیک کنید.

یک نام اتاق را وارد کنید، حالت های تیم را تنظیم کرده و نقشه را انتخاب کنید.

با تنظیم یک گذرواژه ی اختیاری که دسترسی به اتاق ها را فراهم می کند، احساس راحتی کنید و برای ایجاد اتاق روی “ایجاد اتاق” کلیک نمایید.

هر بازیکن می تواند با جستجوی شناسه اتاق (نام اتاق) و وارد کردن رمز ورود (در صورت تنظیم بودن)، به اتاق بپیوندد تا بتواند به آن دسترسی داشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
 1. جوماای می گوید

  میخوام 80تا روم داشته باشم

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام این متن برای آموزش هیمن مووضعه دوست عزیز

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.