AD

معرفی بهترین هیروهای lords mobile

8 1,136

کمتر گیمری است که با بهترین هیروهای lords mobile آشنایی نداشته باشد. اما ما در این مطلب می‌خواهیم توضیحات کامل‌تری درباره هیروهای بازی جذاب و استراتژیک lords mobile برایتان ارائه دهیم.

.اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به این گیم جذاب و مهیج علاقه‌مند هستید و می‌خواهید این بازی فوق‌العاده جنجالی را دانلود کنید، حتماً تا انتهای این مطلب از ایموجو ما را همراهی کنید

قهرمانان lords mobile

هر یک از بهترین هیروهای lords mobile دارای ویژگی‌های قدرتی متفاوتی است.  همچنین هر قهرمانی علاوه بر ویژگی‌های مثبت دارای نقاط منفی هم هست. در‌واقع ترکیب ویژگی‌های مثبت و منفی شخصیت‌ها باعث جذاب‌تری شدن بازی شده است.هدف شما باید تشکیل یک تیم کاملاً متعادل از قهرمانان باشد. به این ترتیب هر عضوی می‌تواند ضعف یکی دیگر از اعضای تیم را پوشش دهد. در حین به دست آوردن آیتم ها  مانند انواع  سلاح‌ها، زره‌ها و مواردی از این قبیل، متوجه خواهید شد که آنها در مراحل مختلف امتیاز و جایزه می‌دهند. شما باید قهرمانان خود را به آیتم هایی مجهز کنید که با کهن الگوی آنها مناسب است. هر قهرمانی با کهن الگوی خود تعریف می‌شود.

 

دسته بندی بهترین هیروهای lords mobile

دسته بندی بهترین هیروهای lords mobile

 • قهرمانان قدرت

از جمله بهترین هیروهای lords mobile می‌توان به هیروهای قدرت اشاره کرد. هیروهای قدرت دارای زره‌های بشقابی و سلاح‌های شمشیری هستند. کهن الگوی این نوع قهرمانان مبارزه‌های رزمی است.  این نوع قهرمانان باید به آیتم‌های قدرت مجهز شوند.

 • قهرمانان چابک

هیروهای چابک دارای زره و سلاح‌های خنجر و کمانی هستند. هیروهای چابک دارای از کهن الگوی برد و مبارزه برخوردارند. این نوع قهرمانان باید به آیتم‌های فرز و چابک مجهز شوند.

 • قهرمانان اطلاعاتی

از دیگر بهترین هیروهای lords mobile ، قهرمان اطلاعاتی هستند. قهرمانانی که دارای زره‌های پارچه‌ای و سلاح‌های گرز هستند. این نوع هیروها باید به آیتم‌های اطلاعاتی مجهز شوند.

 

کدام قهرمانان در بازی lords mobile بهتر هستند؟

همانطور که گفته شد گیمرها باید بتوانند از تمامی هیروها در بازی استفاده کنند. در‌واقع نمی‌توان فقط با یک نوع کهن الگوی مبارزه‌ای در بازی پیشروی داشت. در نتیجه تشکیل دادن تیم از طریق انتخاب بهترین هیروهایlords mobile تنها راه چاره برای پیشروی در بازی است.

 

نصب ، دانلود و اجرای بازی lords mobile کاملاً رایگان است. اما خریدهای درون برنامه‌ای را هم به گیمرها ارائه می‌دهد. در چنین بازی‌هایی مانند lords mobile ، آیتم های پرداختی همیشه بهتر از آیتم های رایگان عمل می‌کنند. البته این عملکرد بهتر دور از انتظار هم نیست. از جمله آیتم های قابل خرید درون برنامه‌ای می‌توان به قهرمانان و هیروهای بازی lords mobile اشاره کرد. البته این بدین معنا نیست که نمی‌توانید با قهرمانان رایگان بازی کنید. از سوی دیگر قهرمانان پولی هم به راحتی شما را در بازی برنده نمی‌کنند. اما اوج هیجانات و لذت بیشتر بازی در خرید قهرمانان پولی است. برای خرید جم لردز موبایل روش های مختلفی وجود دارد که آسان ترین روش خرید جم از سایت های ارائه دهنده معتبر می‌باشد. سایت ایران موجو به عنوان با سابقه‌ترین سایت خرید جم در ایران ، بهترین مرجع برای خرید جم لردز موبایل است.

البته این نکته را فراموش نکنید که با خرید قهرمان پولی فقط روال بازی برایتان سبک‌تر می‌شود. چه بسا قهرمانان هم قابل شکست خوردن هستند. در نتیجه شما حتماً مجبور نیستید برای بهتری بازی کردن پولی بپردازید. هنوز هم می‌توانید بازی را کاملاً به طور رایگان اجرا کنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، اجازه دهید در مورد تنظیمات قهرمان توصیه‌هایی ارائه دهیم. توجه داشته باشید که ما فقط به توضیح بهترین هیروهای lords mobile در بازی اشاره می‌کنیم.

 

تنظیم و راه اندازی تیمی از بهترین هیروهای lords mobile

راه اندازی یک تیم متعادل از ترین هیروهای  lords mobile یک فرمول ثابت نیست. در‌واقع هیچ کسی نمی‌تواند بگوید “این قهرمانان را انتخاب کنید و در این حالت یک تیم شکست ناپذیر خواهید داشت!”

هدف شما باید تشکیل تیمی از قهرمانانی باشد که تمامی کهن الگوها را در اختیار داشته باشند.برای انجام این کار، باید قهرمانانی را انتخاب کنید که به هر یک از کهن الگوها تعلق دارند.روی سطح پیشروی قهرمان تمرکز کنید. زمانی که آنها به سطح خاصی رسیدند، می توانید از آنها برای تشکیل “تیم رویایی”  خود  استفاده کنید.

 

توصیه ما برای انتخاب بهترین هیروهای lords mobile این است:

برای کهن الگوی چابکی، Trickster را انتخاب کنید.

برای کهن الگوی قدرت، شوالیه رز Rose Knight را انتخاب کنید.

برای کهن الگوی هوش، پریما دونا Prima Donna را انتخاب کنید.

تیمی از بهترین هیروهای lords mobile

چرا این هیروها را برای تشکیل تیم انتخاب کنیم؟

Trickster یک نوع قهرمان پشتیبانی است و به امتیاز انرژی، سرعت تحقیق و بازسازی انرژی شما کمک می‌کند. این ویژگی‌ها به خصوص در ابتدای بازی مهم هستند. مهارت‌های او موثر است حتی اگر او را به کار نگیرید. او را به جای اعزام به نبرد در قلعه خود نگه دارید و از تقویت آیتم‌ها بهره مند شوید.

 

Rose Knight قهرمان کلاسیک “paladin” است. او می‌تواند متحدان را شفا دهد، آسیب آنها را کاهش دهد و به سلامت سواره نظام کمک کند. او باید کسی باشد که ارتش شما را رهبری کند.

Prima Donna توسط بسیاری از بازیکنان به عنوان “بهترین” قهرمان بازی در نظر گرفته می‌شود. این به این دلیل است که او شفای شگفت انگیزی دارد که برای همه متحدان اعمال می‌شود و توانایی که قدرت حمله را افزایش می دهد. طلسم شفا او زمانی که مورد حمله قرار می‌گیرد سریعتر شارژ می‌شود. او را در صف دوم ارتش خود قرار دهید و بگذارید  تقریباً همه چیز را شفا دهد.

باز هم این قهرمانان فقط توصیه ما هستند. شما آزاد هستید که قهرمانان خود را انتخاب کنید تا زمانی که هدفتان ایجاد یک تنظیم متعادل باشد. قهرمانانی که توانایی های شفابخشی دارند هم در ابتدا و هم در پایان بازی بهترین هیروهای lords mobile هستند.

 

نکات مهم درباره هیروهای lords mobile

نکات مهم انتخاب بهترین هیروهای lords mobile

برای بالا بردن لول سریع قهرمانان خود، ترفندهایی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. تکمیل مراحل هر قهرمان احتمالا کارآمدترین راه است.
ماموریت‌های Admin و Guild نیز امتیاز تجربه خوبی را به گیمرها می‌دهند.
در آخر، باید اشاره کنیم که شما همچنین باید قلعه خود را تراز کنید تا بتوانید قهرمانان بیشتری را “ذخیره کنید”. برای تشکیل تیمی متشکل از 5 قهرمان، ابتدا قلعه شما باید در سطح 17 باشد. قهرمانان جذابیت های بیشتری به Lords Mobile اضافه می کنند و گزینه های زیادی را در اختیار بازیکنانی قرار می‌دهند که دوست دارند استراتژی‌های پیچیده‌ای را شکل دهند.

 

صحبت پایانی

انتخاب قهرمانان یا انتخاب بهترین هیروهای lords mobile جذاب‌ترین بخش مهیج بازی است. گیمرها برای ورود به این بازی جنجالی باید قهرمانان خود را به خوبی مجهز کنند. آیتم‌های جنجالی و سلاح‌های ضربتی تنها جنبه‌های ممتازی بازی محسوب می‌شود. تشکیل یک تیم عالی و جنگجویانه کاملاً به دست گیمرها انجام شده و اختیاری است. پس تا می‌توانید برای بهتر بازی کردن از آیتم‌های درون برنامه‌ای استفاده کنید. اگر چنانچه تجربه‌ای از این بازی استراتژیک و فوق‌العاده بی‌نظیر دارید، حتماً نظرات خود را در بخش کامنت‌ها برای ما بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 نظرات
 1. خلیلی می گوید

  سلام من سربازام زیاده نمیتونم غذا رسانی کنم ؟ ممکنه مراحل بالاتر بمیرن ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر خیر سربازان از گشنگی نمیمیرند و شما میتوانید با غارت کردن در کنار غذا منابع دیگری هم به دست بیاورید

 2. شهدی می گوید

  سلام این که سرباز لول بالا بسازم هم تاثیر داره ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله این کار خیلی مهمه

 3. نارمکی می گوید

  سلام چطوری بدون خرید از بازی اسپیدآپ بگیرم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر شما باانجام ایونت ها و تکمیل ماموریت ها و چالش های روزانه بازی به مقدار قابل توجه ای Speed Ups کسب خواهید کرد

 4. دیندار می گوید

  سلام من میخام زبان بازیم فارسی بشه باید چکار کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر نمیشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.