AD

معرفی بازی موبایلی Isle of arrows + لینک دانلود

8 2,989

در این مطلب قصد داریم یکی از بازی‌های موبایلی دفاع از برج را بررسی کنیم،که یک بازی فوق العاده با محتوای منحصر به فرد است. بازیکنان باید استراتژی خاصی داشته باشند و مراقب بوده تا از رسیدن دشمنان به هدف خاصی که بازیکنان باید از آن محافظت نمایند، جلوگیری کنند. در ادامه این مقاله از سری نوشته‌های معرفی بازی موبایل ایموجو همراه ما باشید.

 

معرفی بازی Isle of Arrows و کارت های آن برای محافظت

بازی در مورد دفاع از یک برج خاص است که باید در هر مرحله با از بین بردن تمام امواج دشمن انجام شود. برای رسیدن به این هدف، بازیکنان باید چندین کاشی را روی کارت‌ها با استراتژی‌های مخفی مختلف قرار دهند و این کارت‌ها به صورت تصادفی و بدون هیچ شانسی برای پیش بینی کشیده می شوند. اما چگونه می‌توان این کارت ها را دریافت کرد؟ در زیر صفحه بازی، دو کارت مختلف نمایش داده می شود، بازیکنان می توانند یکی از کارت ها یا هردوی این کارت ها را انتخاب کنند. البته بازیکنان می توانند با پرداخت دو سکه طلا از این کارت ها رد شوند.

هنگام قرار دادن کاشی ها در جزیره توجه به محل قرار دادن آن ها ضروری است، زیرا اگر کاشی در جایی که آن را برده اید، با رنگ قرمز نشان داده شود به این معنی است که نمی توانید کاشی را در آن قسمت قرار دهید. کاشی ها را فقط در صورتی می توانید قرار دهید که سبز باشند. همچنین، بازیکنان می‌توانند کاشی‌ها را در هر جهتی که دوست دارند بچرخانند یا دقیقاً در ناحیه مناسب قرار دهند. اکنون به شما عزیزان در ادامه این مطلب در بازی Isle of Arrows برخی از کارت‌ها و نحوه محافظت از آن مورد را به شما نشان خواهیم داد.

کارت های isle of arrows

کارت راه ها Paths

بازیکنان می توانند از مسیرهایی برای گسترش مسیر مهاجمان استفاده کنند تا به آنچه بازیکنان باید از آن محافظت کنند، برسند.

 

کارت باغ Garden

قرار دادن باغ در زمین های جزیره قطعا سکه های طلای اضافی به شما می دهد که این تنها مزیت استفاده از کارت های Garden است.

 

کارت تله یخ Ice Trap

تله‌های یخ می‌توانند تکه‌هایی از یخ را روی هر کاشی خط مجاور پخش کنند تا دشمنان را به دام بیندازند. اما روی کاشی های آب تأثیری نخواهد داشت.

 

کارت کلبه ماهیگیری Fishing Hut

اگر نیاز به گرفتن طلای بیشتری برای کاشی آب مجاور دارید، از کلبه ماهیگیری استفاده کنید و آن را در جای دیگری که مناسب کلبه ماهیگیری است قرار دهید.

 

کارت برج تک تیرانداز Sniper Tower

استفاده از کارت برج تک تیرانداز برای دور کردن امواج دشمن حتی از فاصله دور بسیار مفید است.

 

کارت پرچم کوچک Flag and Small Flag

حتی اگر راهی وجود داشته باشد که بازیکنان بتوانند از آن برای گسترش جاده دشمن استفاده کنند، چگونه می توانند جزیره خود را گسترش دهند؟ راهکار استفاده از این پرچم و یک پرچم کوچک است. بازیکنان می‌توانند از این پرچم ها و کارت های کوچک پرچم برای گسترش منطقه جزیره استفاده کنند. تنها تفاوت در ظاهر پرچم ها در این کاشی ها افزایش مقدار قلمرو است.

 

کارت طبقات مرتفع High Grounds

بازیکنان می توانند این کارت ها را به عنوان پاداش برای پاک کردن امواج خاصی از دشمنان جمع آوری کنند. همچنین، این کارت ها را می توان از منوی تخته بازی در پایین صفحه استفاده کرد. ویژگی خاص این طبقات مرتفع این است که می توانند برد هر برجی که بر روی آنها قرار می گیرد را افزایش دهند.

 

کارت Arrow Tower

این برجک اصلی با استفاده از امواج فلش، امواج دشمنان را از بین می برد.

 

کارت Monument

قرار دادن یک بنای تاریخی زمانی که بنای یادبود قرار داده شده احاطه شده باشد، به شما در بازی Isle of Arrows یک پل می ‌دهد. علاوه بر این، کارت‌های زیادی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در صورت تکمیل سطوح بدون شکست خوردن، در اینجا قفل آن کارت ها را باز کنند.

 

منبع بازی Isle of Arrows

بازی Isle of Arrows دارای منابع مختلفی است که بازیکنان برای عبور از سطح و رسیدن به اهداف تعیین شده در بازی باید جمع آوری کنند. اکنون زمان بررسی منابعی است که برای تکمیل بازی باید جمع آوری کنیم،  رسیده است.

 

قلب ها در بازی Isle of Arrows

قلب ها یا جون هایی که در بازی  Isle of Arrow به شما داده شده است، برای انجام یک سطح از این بازی می باشد. تا زمانی که تمام امواج دشمن تمام شود برای شما مفید خواهد بود، زیرا هنگامی که قلب‌های خود را تمام کنید، بازی را از دست خواهید داد، زیرا نمی توانید از برج دفاع کنید. اگر نتوانید هر یک از دشمنان را قبل از رسیدن به هدف خاصی که باید از آن محافظت کنید، از بین ببرید، یک به یک قلب یا جون های خود را در این بازی از دست خواهید داد.

 

سکه های طلا

سکه های طلا با ارزش ترین منبع در بازی برای بازیکنان است تا به طور مداوم جزیره ای را که در آن بازی می کنند در سطوح خاصی رشد دهند. در حالی که بازیکنان موجی از دشمنان را می ‌کشند، به آنها از طرف بازی طلا اهدا می شود. هنگامی که بازیکنان ده سکه طلا جمع آوری کردند، بازی به خاطر نگهداری سکه‌های طلا، هر بار یک طلا به آنها پاداش می دهد.

 

نقش بمب ها در بازی Isle of Arrows

بمب‌ها برای ساخت روی کاشی‌های موجود مفید خواهند بود، به این معنی که اگر کاشی وجود داشته باشد که شامل پرچم یا برج یا چیزی باشد، بازیکنان می‌توانند با استفاده از بمب‌های موجود در فهرست، کاشی دیگری را با یک برج یا چیزی روی آن قرار دهند. بنابراین بمب ها منابع مفیدی هستند.

 

پل ها در بازی Isle of Arrows

بازیکنان می توانند از این پل ها برای ساختن بنا خارج از جزیره استفاده کنند، اما همانطور که قبلا ذکر شد، باید بناهای تاریخی را در اطراف آنها قرار دهید. بازیکنان می توانند مسیر را با پل ها گسترش دهند.

 

مینی گیم Isle of Arrows

بازیکنان می توانند در بازی اصلی با مینی گیم هایی روبرو شوند که به شما پاداش یا تخفیف می ‌دهند و ما قصد داریم توضیح دهیم که این بازی ها در مورد چیست.

 

مینی گیم Coin Toss

Coin Toss یک مینی بازی است که بازیکنان می توانند در اواسط بازی شرکت کنند یا در صورت تمایل از مینی بازی صرف نظر کنند. در این بازی هیچ چیزی به اندازه شانس برای بردن جایزه اهمیت ندارد. در اینجا شرط این است که اگر بازیکن یک سکه را برگرداند و سر بدست آورد، بازی به شما پاداش می دهد و اگر نتیجه آن دم باشد، بازی از جان بازیکن کم می کند.

 

کارت هدیه Bonus Cards

پس از حذف تعداد معینی از امواج دشمن، به بازیکنان دو، سه یا چهار کارت جایزه تعلق می گیرد. اما بازیکنان فقط می توانند یک کارت دریافت کنند، بنابراین هنگام انتخاب یکی از کارت های انتخابی خوب دقت کنید.

 

تجربه بصری بهتر بازی با LDPlayer 9

LDPlayer 9 که به عنوان بهترین شبیه ساز اندروید نیز شناخته می شود، بهترین پلتفرم برای اجرای بازی بر روی رایانه شخصی است و هر کسی که بازی های تلفن همراه را روی رایانه شخصی بازی می کند، هرگز از ابزارهای آن که بازی را به طور کلی آسان تر می کند، راضی نخواهد بود. بازی Isle of Arrows گیمی است که بازیکنان می توانند آن را روی بهترین شبیه ساز اندروید LDPlayer 9 با ابزارهای مفیدتر برای بهبود دید و رسیدن سریعتر به اهداف خود امتحان کنند.

اگر بازی دارای رابط گرافیکی باکیفیتی باشد دلپذیرتر و قابل درک تر خواهد بود، نبود گرافیک باکیفیت به این معنا است که انجام بازی با روحیه شاد دشوار خواهد بود. گاهی اوقات FPS (فریم در ثانیه) ارائه شده در بازی همیشه بازیکنان را راضی نمی کند، بنابراین LDPlayer 9 برای انجام این بازی مورد نیاز است. LDPlayer 9 دارای گزینه ای برای تنظیم دستی تنظیمات FPS (فریم در ثانیه) با توجه به ترجیح بازیکنان است. بازیکنان می توانند با بهبود کیفیت گرافیکی با استفاده از این ویژگی FPS، گیم پلی پیشرفته و رنگارنگ را تجربه کنند.

 

استراتژی های مورد استفاده در بازی Isle of Arrows

استراتژی های بازی Isle of Arrows

 • تله ها را در نزدیکی مسیرهایی قرار دهید که دشمنان به سمت شیء خاصی که قرار است از آن دفاع شود، می روند.
 • همیشه قبل از قرار دادن کاشی در یک منطقه هوشمندانه فکر کنید، زیرا بدون انفجار نمی تواند به عقب برگردد.
 • بهتر است از برجک های تک تیرانداز و سایر برجک های تیراندازی با کمان که برای از بین بردن دشمنان مورد نیاز است استفاده کنید.
 • سعی کنید وسعت جزیره را با پل ها یا پرچم ها گسترش دهید وبا استفاده از کارت های Path مسیر پیاده روی دشمن را گسترش دهید.
 • قبل از هجوم به امواج دشمن وقت خود را صرف ساخت چالش برانگیزترین مسیر برای دشمنان کنید.

 

ویژگی های بازی Isle of Arrows

 • بازی دارای ژانرهای مختلفی است.
 • در طول بازی باید معماهای مختلف را به صورت استراتژیک حل کنید.
 • یک بازی هیجان انگیز مناسب برای هر سنی
 • می توانید مسیر حرکت دشمن را حدس بزنید.
 • این بازی دارای 70 سطح مختلف است.

 

نصب و دانلود بازی Isle of Arrows

دانلود برای اندروید

دانلود برای آیفون

 

نظر شما درباره بازی Isle of Arrows چیست؟

بازی Isle of Arrows پر از رویدادهای تصادفی است، بازیکنان باید استراتژیک تر و مراقب باشند تا از کارت های مختلف برای بازی در اینجا استفاده کنند. بنابراین، به همین دلیل است که ما این راهنما و معرفی بازی را برای شما آماده کرده‌ایم تا روند بازی را آسان‌تر کنیم و ایده‌های بهتری به شما ارائه دهیم. اما اگر با بهترین شبیه ساز اندروید LDPlayer9 بازی کنید بازی به شما گرافیک بهتری را می دهد. از تجربیاتتان در قسمت نظرات emojo برای ما بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 نظرات
 1. قادری می گوید

  سلام با پرچما چه کاری میشه کرد تو بازی ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر اون ها کلید شما برای پیشرفت کردن هستن شما میتونید با اون ها ایتم های مختلفی رو باز کنید

 2. چمانه می گوید

  سلام اول بازی توی راهنما راجب سنگ زرد چی میگه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بازی از شما میخواد که در برابر دشمن از این سنگ محافظت کنیدو برای خودتون برج دفاع بسازین

 3. کمالی می گوید

  سلام کارتی که عکس برج داره چه استفاده ای میشه کرد ازش؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر به همه دشمنانی که در یک منطقه هستند اسیب می رسانند ولی ممکنه همیشه دقیق نباشن

 4. وفایی می گوید

  سلام این بازی خرید سکه درون برنامه ای داره ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقتتون بخیر بله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.