AD

معرفی و بررسی بازی Unkilled

0 343

بازی Unkilled یک بازی اکشن هیجان انگیز است که توسط کمپانی Madefinger در سال 2015 منتشر شد. اخرین نسخه بروز رسانی آن در تاریخ 23 ژوئن سال 2022 در اختیار کاربران قرار گرفت. در این بازی برای مبارزه با ارواح، با دوستان خود متحد شوید. در این بازی گلوله‌های زیادی به همراه داشته باشید چرا که باید به  کشتن زامبی‌های زیادی بپردازید. لباس رزم بپوشید و اسلحه خود را بردارید، در دنیای زامبی‌های آخرالزمانی باید از خود مراقبت کنید.

نیویورک به پایتخت هولوکاست زامبی‌ها تبدیل شده است. مردگان آزاد هستند و شما به عنوان عضوی از یک سازمان نظامی خصوصی به نام WOLFPACK که به یافتن، ردیابی و از بین بردن هر تهدیدی اختصاص داده شده است، پادزهر آن هستید. در این بازی شما بخشی از واحد نظامی خواهید بود که وظیفه پایان دادن به بیماری همه گیر را دارد.

معرفی بازی Unkilled

بازی Unkilled یک بازی FPS با مضمون زامبی است که در آن شما یک اپیدمی مداوم زامبی‌ها را پشت سر خواهید گذاشت و با بسیاری از زامبی‌ها با اندازه و قدرت چشمگیر روبرو خواهید شد. می‌توانید بر کنترل شخصیت مسلط شوید و در نبرد‌های تیراندازی شدید و هیجان انگیز شرکت کنید. در عین حال، علاوه بر حالت اولیه بازی، بازیکنان می‌توانند بازی را با بازیکنان دیگر نیز تجربه کنند و سلاح‌های مختلف را طراحی کنند. بازی Unkilled بیش از 150 ماموریت، طیف وسیعی از دشمنان، بیش از 40 نوع سلاح جنگی دارد همچنین شامل حالت‌های چند نفره‌ای است که در آن گیمر در برابر حریفان واقعی روی پنج نقشه مختلف بازی می‌کند. همچنین این بازی دارای واحدهای پشتیبانی دوستانه، سیستم بازی بصری، سازگار با کنترلرهای مختلف، گرافیک با وضوح بالا است که آن را جذاب تر کرده است.

معرفی بازی Unkilled

گیم پلی بازی Unkilled

شهر نیویورک مرکز یک آخرالزمان وحشتناک زامبی شده است. در این بازی تیرانداز، برنده جوایز چندگانه است. گیمر باید یکی از پنج شخصیت منحصر به فرد در بازی را انتخاب کند و به تیم نخبه معروف به Wolfpack و هم چنین گروهی ضربتی که برای مبارزه با تهدید مرده متحرک و کشف راز پشت طاعون فاجعه ‌آمیز تعیین شده است بپیوندد.

این بازی دارای ماموریت‌های جنگی انفرادی و چند نفره آنلاین زیادی است.

برای زنده ماندن باید در بیش از 150 ماموریت با یک خط داستانی زیبا مبارزه کنید. دشمنان و کارفرمایان منحصر به فرد از جمله  SHERIFF، DODGER، MINESWEEPER، BUTCHER  و غیره را هدف قرار دهید.

  • در بازی چند نفره با بازیکنانی از سراسر جهان روبرو شوید. یا ارتش زامبی خود را در Skirmish Ops بسازید و با گروه مردگان خود به جنگ پایگاه‌های بازیکنان دیگر بروید
  • در این بازی بیش از 40 سلاح در پنج کلاس، شامل مسلسل  LSAT، شاتگان SAIGA-12K، و تفنگ تک تیرانداز M24 وجود دارد.
  • گیم پلی بصری، سیستم تیراندازی خودکار ما به شما امکان می‌دهد روی بقای خود تمرکز کنید.
  • تا جایی که ممکن است گنبد‌های مرده را هدف قرار دهید.
  • قهرمان خود را با مهارت‌ها و بارگذاری‌های قابل تنظیم طراحی کنید، سپس با حریفان واقعی در پنج محیط متمایز مبارزه کنید.
  • در دوئل‌ها و لیگ‌های رتبه بندی شده قهرمان شوید. با برنده شدن در مسابقات، جایزه بزرگ را به دست آورید و قهرمان خود را ارتقا دهید.
  • چالش‌ها را بپذیرید و جوایز متعددی کسب کنید: صندوق ‌های VIP، طلا، وسایل، پول…

در بازی Unkilled  بازیکنان سه حالت مختلف بازی را تجربه خواهند کرد: داستانی، چند نفره و دوئل چند نفره. برای حالت داستانی، بازیکن یک مهارت منحصر به فرد را انتخاب می‌کند که می‌تواند در داخل نبرد از آن استفاده کند. همچنین چالش‌هایی را که سطح در این حالت به همراه دارد پیدا می‌کند و در سمت چپ بالای صفحه ظاهر می‌شوند تا بازیکن مشاهده کند و کار درست را انجام دهد. علاوه بر این، تعداد دشمنان شما زیاد و متنوع است.

گیم پلی بازی Unkilled

یک چالش زمانی که حالت داستانی را بیان می‌کند این است که گیمر می‌تواند سطح خود را افزایش دهد و کارت‌های جدید را باز کند. علاوه بر این، تعداد دشمنان گیمر بسیار زیاد است، اما به راحتی می‌تواند آنها را شکست دهد زیرا آنها فقط زامبی‌های معمولی هستند. اما با گذشت زمان، دشمنان قدرتمندتری به نام Boss پیدا خواهد شد. آیا می‌توانید قدرت آنها را تصور کنید. بنابراین شما برای یادگیری مهارت‌های آنها، برای جا خالی دادن و ضد حمله صحیح وقت صرف خواهید کرد.

پس از تکمیل تعداد معینی از سطوح حالت داستانی، دو حالت بعدی باز خواهند شد: گروه‌های چند نفره و دوئل چند نفره. برای بازی گروه‌های چند نفره، بازیکن به بازیکن دیگری ملحق می‌شود تا در یک سطح پر از زامبی شرکت کند و هدف سطح را تکمیل کند، مانند دفاع از هدف. حالت دوئل چندنفره به نفع مهارت‌های تیراندازی دو بازیکن خواهد بود و هرکسی که بیشترین کشتار را به دست آورد برنده خواهد بود.

وقتی حالت بازی را در حالت UNKILLED کامل کردید، می‌توانید تعداد معینی سلاح و مهارت را باز کنید. آنها به عنوان کارت‌هایی با رنگ‌های مختلف ظاهر می‌شوند که نشان دهنده کمیاب بودن آنها است. در عین حال، می‌توانید سلاح‌‌های مختلفی را برای تکمیل سطح پیدا کنید، مانند مسلسل ‌هایی با تعداد زیادی گلوله که به شما کمک می‌‌کنند تا به طور مداوم دشمنان را از بین ببرید. بنابراین شما برای تهیه مجموعه‌ای چشمگیر از سلاح‌ها وقت می‌گذارید.

گرافیک بازی Unkilled

 بازی Unkilled یک جشن برای چشمان شما است، جلوه‌های ویژه‌ی جذابی برای ایجاد یک تجربه سینمایی همه جانبه. وضوح بالا، سایه‌‌ها و ترکیب رنگ‌های زیبا و حتی منظره‌های زیبایی می‌توانید در این بازی ببینید هم چنین صداگذاری بی نقص این بازی باعث ایجاد حس ترس و هیجان در گیمر می‌شود.

گرافیک بازی Unkilled

امتیازات بازی از نظر کاربران

بازی Unkilled برنده جایزه FPS بازی اکشن زامبی در سال 2019 شناخته شده است. همچنین سیستم‌های کنترل منحصر به فرد این بازی برای دستگاه‌های تلفن همراه توسط میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان تایید شده است هم چنین امتیاز بالایی را از طرف کاربران فروشگاه پلی استور بدست آورده است.

سیستم‌ مورد نیاز و پیشنهادی

بازی Unkilled در حال حاضر رایگان و مناسب برای 17 سال به بالا توصیه می‌شود. که این بازی را می‌توان در دو سیستم عامل اندروید نسخه 5 و بالاتر و IOS در گوگل پلی و اپل استور دانلود کرد.

سیستم‌ مورد نیاز و پیشنهادی

جمع بندی

در بازی Unkilled بازیکنان به عضوی از سازمانی به نام Wolfpack تبدیل می‌شوند که مسئول مشکلات مربوط به زامبی‌ها از نابودی تا کشف شیوع بیماری است. در آخرالزمان زامبی‌ها به شهر نیویورک حمله می‌کنند و به سرعت در شهر پخش شده و باعث ویرانی آن می‌شوند. در عین حال، زامبی‌های آلوده نیز بسیاری از آنها را در اختیار دارند و یکی از آنها به اندازه و قدرت بسیار زیادی می‌رسد. شما شخصیت قهرمان را در دنیایی پر از زامبی کنترل خواهید کرد. تعدادی اسلحه برای خود دریافت خواهید کرد که به مرور زمان می‌توانید قفل آن را باز کنید. در عین حال، هر بازیکن دارای آیتم‌هایی برای پشتیبانی از شخصیت در نبرد‌های چالش برانگیز و سلاح‌های پیشرفته‌ای مانند موشک است تا به مقابله با تعداد زیادی از دشمنانی که در مقابل شما ظاهر می‌شوند کمک کند آیا شما نیز بازی اکشن دیگری می‌شناسید که با خط داستانی زامبی و صداگذاری جذاب هوش از سر کاربران بپراند؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا ما نیز در مقاله‌های بعدی به آنها بپردازیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.