AD

معرفی و بررسی بازی The Lord of the Rings: War؛ جنگ میان اربابان حلقه

0 352

معرفی بازی The Lord of the Rings: War

بازی ارباب حلقه‌ها جزبازی‌های استراتژیک، یکی از بهترین و پرطرفدارترین سبک‌ها در میان بازی‌های آنلاین موبایلی هستند. از این رو، کمپانی‌های بازی سازی، علاقه خاصی به این سبک دارند و هر ساله تولیدات متنوعی از این بازی‌ها روانه بازار می‌شود. بازی The Lord of the Rings: War نیز، یکی از بازی‌های همین سبک است. در این بازی، شما در بخشی از سرزمین میانه حضور دارید و می‌توانید یکی از نژادهای موجود در این بازی را انتخاب کرده و در کنار آنها، به رقابت با سایر بازیکنان بپردازید. تقریبا بسیاری از نژادهایی که درون سه گانه فیلم دیده‌اید، مانند دورف‌ها، الف‌ها و…، در این بازی نیز وجود دارند. با انتخاب هر نژاد، باید تلاش کنید تا فکشن یا سرزمین خود را قوی تر کنید تا بتوانید به یکی از قدرتمندترین نژادها در سرزمین میانه تبدیل شوید.

این بازی، شبیه به تمام بازی‌های استراتژیکی است که می‌شناسید. سرزمینی خالی به شما داده می‌شود و با پیشرفت در طول بازی، می‌توانید قلمرو خود را گسترش دهید و به مناطق متعلق به سایر بازیکنان دیگر نیز حمله کنید. لازمه این گسترش قلمرو، سلاح‌ها، تجهیزات و نیروهای با ارزشی است که در هر سطح از بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد. علاوه بر حمله به سایر قلمروها، باید از سرزمین خود نیز دفاع کنید و درست مانند دنیای واقعی، نیروهای خود را برای دفاع آموزش دهید و با فرماندهان با تجربه و سلاح‌های مناسب برای دفاع از قلمرو خود آماده شوید.

شخصیت‌های بازی The Lord of the Rings: War

در بازی ارباب حلقه‌ها، تقریبا هر شخصیتی که در سه گانه فیلم دیده‌اید، وجود دارند. از آراگورن تا گاندولف تا الف‌هایی مانند لگولاس و هابیت‌هایی مانند فرودو و سم، همگی در این بازی هستند و شما می‌توانید هر یک از آنها را به دلخواه انتخاب کنید. این ویژگی، برای طرفداران سه گانه ارباب حلقه‌ها، یک نکته جذاب است که می‌تواند بسیار هیجان انگیز هم باشد.

بازی The Lord of the Rings: War

موسیقی و گرافیک بازی ارباب حلقه ها

در بازی‌های استراتژیک، موسیقی و گرافیک بازی، نقش مهمی در جذب بازیکنان دارد؛ دلیل این موضوع نیز، جلوگیری از خسته شدن مخاطب و احساس یکنواختی در بازی است که معمولا در بازی‌های سبک استراتژیک دیده می‌شود. در بازی The Lord of the Rings: War، موسیقی جذابی در بخش‌های مختلف بازی وجود دارد که بخشی از آن، همان موسیقی است که در سری فیلم‌های ارباب حلقه‌ها نیز مورد استفاده قرار گرفته است.

علاوه بر این موضوع، گرافیک این بازی نیز در سطح قابل قبولی طراحی شده است که می‌توان آن را به عنوان یکی از نقاط عطف بازی ارباب حلقه‌ها محسوب کرد.

 

بازی The Lord of the Rings: War

نکات نصب و اجرای بازی The Lord of the Rings: War

بازی ارباب حلقه‌ها، یک بازی آنلاین است که در موبایل و سیستم عامل‌های اندروید (نسخه 4.1 و بالاتر) و ios قابل اجراست. این بازی، به همراه دیتا اجرا می‌شود و لازم است تا علاوه بر دانلود فایل اصلی، دیتای بازی نیز به صورت جداگانه دانلود شود. علاوه بر نکات ذکر شده، رعایت موارد زیر در نصب و اجرای این بازی ضروری است:

  • این بازی بدون نیاز به فیلترشکن قابل اجرا است و بهتر است برای جلوگیری از کاهش سرعت نت و کند اجرا شدن بازی، ترجیحا بدون فیلترشکن آن را اجرا نمایید.
  • در این بازی، امکان استفاده از مود، چیت یا هرگونه سیستم تقلب دیگر وجود ندارد و بهتر است برای جلوگیری از بن شدن اکانت خود، از هیچ سیستم تقلبی استفاده نکنید.
  • پس از نصب فایل بازی و دانلود دیتا، آن را در حافظه گوشی و در مسیر Android/obb دانلود کنید.

بازی The Lord of the Rings: War

سخن پایانی

بازی The Lord of the Rings: War، شاید در نگاه اول، کپی ناشیانه‌ای از بازی‌های قدرتمند سبک استراتژیک مانند Clash of Kings باشد، اما اینچنین نیست؛ بازی ارباب حلقه‌ها، با ایده‌های جدیدی که در این بخش‌ها و مراحل مختلف خود ارائه کرده است و همچنین جذابیت‌هایی که داستان ارباب حلقه‌ها و شخصیت‌های قدرتمند آن برای مخاطبان دارند، کاملا بیانگر یک بازی جدید است که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند و پیشنهاد می‌کنیم که حتما آن را امتحان کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.