AD

معرفی و نقد بازی Bright Memory

0 234

بازی Bright Memory یک بازی با ژانر اکشن است که در میان بازی‌های تیراندازی قرار میگیرد. این بازی از آن دسته بازی‌های اول شخص است؛ که بر روی موبایل و کامپیوتر قابل اجراست. بازی Bright Memory در رابطه با ماجراجویی دختری به نام شلیا (Shelia) در سال 2020 ساخته شد. در این بازی سلاح‌های قدیمی وجود دارد که معروف به (کانشو و بوکویا) هستند، که ماده‌ای عجیب با قابلیت احیای مردگان، در میان آن‌ها وجود دارد.

نام این ماده (روح جیو ژوان)است. و یک سازمان تروریستی در پی گرفتن این اسلحه‌ها می‌باشد. شلیا با یک وسیله فناوری پیشرفته در تلاش است که به مرکز تحقیقات داده‌های مخفی وارد شود که ناگهان اشتباهی این ماده را فعال میکند. و همه افرادی و جانورانی که روزی در جزیره زندگی میکردند به همراه( روح جیو ژوان) به سمت او می‌آیند. این بازی اکشن در دو نسخه معمولی و بی نهایت در بازار بازی‌های تیراندازی موجود می‌باشد. بازی Bright Memory چون از دسته بازی اکشن محسوب میشود، ممکن است حاوی محتوای خشونت آمیز باشد، که برای همه سنین مناسب نمی‌باشد.

گیم پلی بازی Bright Memory

این بازی در بازه زمانی یک ساعت و نیمه به پایان میرسد، با گذراندن مراحل مختلف، سلاح‌هایی مثل تک تیرانداز، پیستول، شاتگان و ساب ماشین گان برای شما باز میشود که میتوانید از آن‌ها استفاده کنید. شما در بازی Bright Memory علاوه بر تیراندازی و کشتن دشمن، قسمت‌های کوچکی از ماشین سواری نیز تجربه میکنید. برای شخصیت‌های اصلی این بازی نیز یک بخش خاصی ارایه شده است. شلیا میتواند با جمع کردن روح‌های یک عده از افراد خاص، به رتبه قابل ترجهی ارتقا پیدا کند.

 گیم پلی بازی Bright Memory

گرافیک بازی

این بازی که توسط شخص سازنده ارایه شده به واسطه موتور گرافیکی آنریل انجین 4 به عنوان یکی از  بهترین بازی‌های بصری 2021 معرفی شده است. همچنین در حواشی بازی طراحی خاص و قابل توجهی وجود دارد که شمارا جذب بازی می‌کند.

شخصیت و ویژگی‌های بازی

از ویژگی‌های این بازی اکشن، این است که شما میتوانید مهارت‌های خودرا تقویت کنید، با حل پازل‌های هر مرحله امتیاز کسب کنید. طراحی این بازی بسیار شفاف و حقیقی است و شما هنگام بازی به سادگی در دنیای بازی غرق میشوید. داستان این بازی تلفیقی از داستانهای علمی تخیلی و فرهنگ چینی میباشد.

شخصیت‌های اصلی این بازی Shelia وKarter هستند؛ Shelia  دختری 21 ساله، که پدر و مادرش را در سن 6 سالگی در اثر تصادف از دست میده و چون والدینش در ارتش بودند او نیز آموزش‌های مختلف نظامی را آموزش دید و با قدرت فوق بشری که دارد توسط پروفسور ریچارد کارتر، عضوی از تیم بازرسی اضطراری SRO می‌شود. Karter  مردی 35 ساله است که با خرید و فروش آثار باستانی در بازار سیاه، به وجود (روح جیو ژوان) پی میبرد و در تلاش دزدیدن اطلاعات فوق سری می‌باشد.

شخصیت و ویژگی‌های بازی

جمع بندی

به صورت کلی بازی Bright Memory در رده متوسط بازی‌های تیراندازی قرار میگیرد، اگر به این دسته بازی‌ها علاقه دارید این بازی میتواند تجربه جدیدی را برای شما رقم بزند. اگر شما نیز با خواندن مقاله ما به این بازی علاقه مند شدید، میتوانید به دیگر مقالات ما سر بزنید و مقاله معرفی بازی‌های دیگر را نیز مطالعه کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.