AD

معرفی بازی Hitman Sniper

تجربه تعقیب و گریز و تیراندازی مهیج!

معرفی بازی Hitman Sniper
0 342

اگر از علاقه مندان بازی‌های اکشن و تیراندازی هستید، بازی Hitman Sniper را به هیچ عنوان از دست ندهید!

بازی Hitman Sniper یک بازی خفن در سبک نقش آفرینی و اکشن تیراندازی است که هیجان و آدرنالین خون‌تان را به شدت افزایش می‌دهد و شما را در تجربه ماموریت‌های عجیب و غریب به پیش می‌راند. در ادامه این نوشته با ای‌موجو همراه باشید تا به طور کامل با این بازی آشنا شویم.

 

معرفی کلی بازی Hitman Sniper: ماموریت‌های مهیج مامور 47

معرفی بازی Hitman Sniper
معرفی بازی Hitman Sniper

 

یکی از پدیده‌های اکشن و مهیج تولید شده توسط استودیو بزرگ اسکوئر انیکس (SQUARE ENIX LTD) بازی Hitman Sniper است. این بازی نخست برای پلتفرم‌های کامپیوتر و… و سپس در سال ۲۰۱۵ برای پلتفرم‌های موبایلی اندروید و iOS منتشر شد و از همان زمان انتشار مورد توجه و استقبال گیمرهای سراسر دنیا قرار گرفت.

بازی هیتمن اسنایپر، یک بازی در ژانر تیر اندازی و البته تک تیر اندازی است که با جلوه‌ای شبیه سبک نقش آفرینی بازیکن را به ماموریت‌های مخفی مختلف دعوت می‌کند.

در تمام طول بازی بازیکن در نقش مامور ۴۷ با ظاهری آراسته و کت و شلوار قرار دارد و با قرار گرفتن در ماموریت‌های گوناگون به ماجراجویی و تیر اندازی می‌پردازد.

شاید با خود فکر کنید این تنها یک بازی تیراندازی ساده است که در بهترین حالت با نشانه گیری و تعقیب و گریز همراه می‌شود اما در حقیقت اصلا این طور نیست؛ بازی Hitman Sniper حقیقتا یک پدیده تازه در سبک تیراندازی بازی‌های موبایلی است.

در این بازی امکانات جذابی وجود دارد که فراتر از یک بازی اکشن موبایلی شما را شگفت زده خواهد کرد. در ادامه به امکانات آن خواهیم پرداخت.

 

امکانات فوق العاده بازی Hitman Sniper

پیش از اینکه به بررسی امکانات بازی Hitman Sniper بپردازیم، بهتر است نگاهی به شیوه بازی داشته باشیم.
بازی هیتمن اسنایپر از آنجایی شروع می‌شود که یک مامور مخفی به ماموریت‌های گوناگون دعوت می‌شود و با مهارتی که در تیر اندازی دارد بایستی افراد مورد نظر را نشانه بگیرد و به قتل برساند. در تمام این بازی مامور در حال انجام وظیفه و تعقیب و گریز است و در زمان مناسب اقدام به شلیک می‌کند.

نمایی از ماموریت Hitman Sniper
نمایی از ماموریت Hitman Sniper

 

یکی از نقاط قوت و امکانات این بازی تنوع خوبی ست که در گرافیک و محیط زمینه بازی حفظ کرده است. ماموریت‌های مامور ۴۷ هیچ‌گاه تکراری نمی‌شود. هر ماموریت در فضایی جدید و شرایطی متفاوت اتفاق می‌افتد و مامور را به چالشی تازه روبرو می‌کند. اما این همه ماجرا نیست!

مامور ۴۷ برای تیر اندازی نیاز به تمرکز و سرعت عمل دارد. یکی دیگر از امکاناتی که برای بازی در نظر گرفته شده که آن را از بازی‌های ساده موبایلی تمایز می‌دهد، امکان حبس نفس مامور است‌. در هر زمان که نیاز به تمرکز داشتید، می‌توانید نفس خود را حبس و لرزش دستانتان را متوقف کنید تا تیر اندازی دقیق‌تری داشته باشید.

حتی می‌توانید زمان را کند کنید و با آرامش بیشتر، بهتر نشانه گیری کنید.

توجه داشته باشید که در این بازی هر تیراندازی و اقدام موفق امتیازات زیادی برای شما به همراه دارد که اسلحه شما را به لول بالاتری ارتقا می‌دهد؛ این یکی دیگر از امکانات جالب بازی است.

امکان انتخاب اسلحه در بازی Hitman Sniper
امکان انتخاب اسلحه در بازی Hitman Sniper

 

اسلحه‌های بهتر، از لحاظ قدرت و سرعت شلیک، وضوح دوربین، ظاهر و اندازه و البته میزان لرزش نسبت به لول‌های پایین‌تر خود برتری دارند و به موفقیت شما در ماموریت‌ها کمک شایانی خواهند کرد.

بررسی گرافیک و صداگذاری بازی هیتمن تیرانداز

کم پیدا می‌شود بازی موبایلی که از لحاظ گرافیک با گیم‌های کامپیوتری رقابت کند. اما بازی هیتمن تیرانداز از نظر گرافیکی هم در بین تمام بازی‌های سبک تیراندازی خارق العاده است.

گرافیک این بازی به طور فوق حرافه‌ای، جذاب و با ترکیب رنگ‌های مناسب بازیکن را شیفته خود کرده و او را ساعت‌ها مشغول خود می‌کند.

گرافیک جذاب بازی Hitman Sniper
گرافیک جذاب بازی Hitman Sniper

 

قسمت صوتی و صداگذاری‌های بازی نیز کاملا متناسب با شرایط و محیط بازی طراحی شده و بازیکن را در درک و تصور فضا همراهی می‌کند. به طور کلی بازی Hitman Sniper با گرافیک خیره کننده و صداگذاری جذاب فرصتی برای تجربه هیجان انگیز تمرکز و تعقیب و گریز و البته دور شدن از زندگی روزمره است که در قالب یک بازی ویدئویی به شما ارائه می‌شود؛ آن را از دست ندهید!

مروری بر امتیازات بازی Hitman Sniper

شاید برای‌تان جالب باشد بدانید که طبق آمار بروز ثبت شده در پلتفرم بزرگ و جهانی دانلود بازی، گوگل پلی، بازی Hitman Sniper تاکنون پس از گذشت تنها چند سال از انتشار بیش از ۱۰ میلیون بارگیری داشته و با اخذ امتیاز ۴.۵ از ۵ از نظر کاربران جزو پرطرفدارترین بازی‌های سبک تیراندازی قرار گرفته است.

 

راجع به بازی Hitman Sniper بپرس!

 

آیا بازی Hitman Sniper محدودیت سنی دارد؟

اولین و شاید یکی از پرتکرارترین سوالات کاربران راجع به بازی هیتمن تیرانداز در رابطه با رده سنی آن است. با توجه به اینکه بازی‌های اکشن و سبک تیراندازی در بین کودکان و البته نوجوانان طرفداران بسیاری دارند، یکی از دغدغه‌های اصلی والدین در مورد خطرات و رده سنی این بازی‌هاست.

در حقیقت بازی هیتمن اسنایپر به طور رسمی محدودیت سنی 18+ سال دارد و برای افراد زیر سن قانونی توصیه نمی‌شود.

این بازی با گرافیک طبیعی و جذاب و ماهیت اکشن خود می‌تواند تاثیر منفی رو کودکان و نوجوانان بگذارد و آنان را به رفتارهای پرخاشگرانه و خطرناک ترغیب کند؛ بنابراین اگر کودک و نوجوان شما از طرفداران این سبک بازی‌هاست، بهتر است به جای هیتمن تیرانداز، به سمت بازی‌های تیراندازی با خشونت خفیف‌تر برود.

 

بازی هیتمن تیرانداز چه ویژگی‌های مثبتی را تقویت می‌کند؟

حال که به نکات منفی روحی هیتمن اسنایپر پرداختیم، جا دارد به ویژگی‌های مثبت آن نیز توجه کنیم. در حقیقت نه تنها خود ورزش تیراندازی بلکه بازی‌های این سبک هم به تقویت تمرکز کمک می‌کنند؛ این بارزترین ویژگی ست که با بازی هیتمن اسنایپر تقویت می‌شود.

هنگام تیراندازی باید تمام تمرکز خود را روی هدف بگذارید و به جزئیات تصویر توجه ویژه داشته باشید.

از سوی دیگر سرعت عمل، دیگر عاملی ست که نقش کلیدی در برد شما دارد. اگر تعلل کنید و نتوانید به سرعت، تمرکز و شلیک کنید، امتیاز بخش را از دست خواهید داد.

با تکرار بازی هیتمن سرعت عمل کافی را نیز به دست می‌آورید و قدرت تصمیم‌ گیری خود در شرایط اضطراری را تقویت خواهید کرد.

 

بازی Hitman Sniper روی چه پلتفرم‌هایی قابل اجراست؟

خوشبختانه بازی هیتمن اسنایپر روی هر دو پلتفرم‌های موبایلی اندروید Android و آی‌او‌اس iOS قابل نصب و اجراست.

تنها نکته‌ای که باید در اینجا متذکر شویم این است که بازی هیتمن اسنایپر نیازمند دیتاست و از این جهت حافظه داخلی نسبتا زیادی می‌طلبد. پیش از نصب آن به مدیریت حافظه دستگاه خود توجه داشته باشید.

 

با تمام اوصاف بازی Hitman Sniper یک بازی واقعا خفن و هیجان انگیز نه تنها برای طرفداران سبک تیراندازی بلکه برای همه کاربران ست. اگر به بازی‌های ویدئویی مهیج و اکشن علاقه‌مندید به شما توصیه می‌کنیم یکبار هم که شده بازی جذاب هیتمن اسنایپر را تجربه کنید.

همچنین اگر می‌خواهید از جدیدترین بازی‌ها و اخبار دنیای گیمینگ باخبر شوید، بازدید از صفحه اصلی سایت ای‌موجو را فراموش نکنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.