AD

معرفی بازی Area F2

2 327

بازی Area F2 یک بازی تیراندازی اول شخص در قالب چند نفره است. هندلینگ بازی شبیه به بازی­ های هم سبک مانند Call of Duty Mobile یا PUBG است. اگر به بازی‌های FPS مانند CoD Mobile یا Fortnight عادت دارید با این بازی  احساس متفاوتی خواهید داشت. این نسخه جدید موبایل که به شدت از بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege الهام گرفته شده است، دارای اکشن و تیراندازی اول شخص زیادی است، اما همه چیز در فاصله نزدیک اتفاق می­ افتد و مکانیک مبارزه را به طور قابل توجهی تغییر می­دهد. به خصوص که حریفان شما فقط می­توانند دیوار یا سقف مخفیگاه شما را منفجر کنند.

معرفی بازی

بازی Area F2 به نظر می­ آید از Rainbow Six Siege الهام گرفته باشد، چیزی که آن را خاص می­کند این واقعیت است که دو تیم پنج بازیکنی را در یک فضای نزدیک مقابل یکدیگر قرار می­دهد. جایی برای فرار و تقریباً هیچ جایی برای پنهان شدن نیست. تمام نبردها در فضاهای بسته مانند اتاق‌ها و راهروهای ساختمان‌ها انجام می‌شود، در حالی که چندین نقشه منحصربه‌فرد تضمین می‌کنند که تنوع کافی بین مسابقات وجود دارد.

آیا این احساس را دارید که برخی از حریفان پشت دیوار پنهان شده ­اند؟ نیازی به تیراندازی کورکورانه نیست، زیرا می­توانید به سادگی دیوار را به طور کامل خراب کنید. اگرچه محیط ممکن است گاهی اوقات بسیار تنگ شود، اما تقریباً چیزی بین شما و دشمنانتان وجود ندارد که نتوانید آن را منفجر کنید. اگر به دنبال یک تجربه سریع FPS هستید، این همان است.

با توجه به اینکه در بازی Area F2 نبرد در فاصله نزدیک اتفاق می ­افتد، دقت و رفلکس بسیار مهم است، اما فضایی برای تفکر استراتژیک و تاکتیکی نیز وجود دارد. به عنوان مثال، به عنوان یک مدافع، شما این امکان را دارید که ساختارهای ضعیف را تقویت کنید تا از عجله حریفان در موقعیت خود جلوگیری کنید. ترفند این است که حرکات دشمنان خود را پیش بینی کنید و این کار را سریع انجام دهید. در حالی که بیشتر از تجربه ناشی می شود، شما همچنین می­توانید لیست نکات و ترفندهای ما را برای مبتدیان بررسی کنید تا ایده خوبی از اولین قدم ­های شما در طول هر مسابقه داشته باشید.

وقتی در راهروهای یک ساختمان قدم می زنید، خطر همه جا را در کمین است. شما ممکن است ایده خوبی در مورد اینکه دشمنان شما از کجا می­ آیند داشته باشید، اما تا زمانی که حرکتی انجام ندهند مطمئناً متوجه نخواهید شد. و هنگامی که آنها دیواری را خراب کردند و سعی کردند با عجله شما و هم تیمی­ هایتان را تحت فشار قرار دهند، اگر می­خواهید زنده بمانید باید بتوانید فوراً واکنش نشان دهید.

در بازی Area F2 بین ناوبری یک هواپیمای بدون سرنشین، قرار دادن مواد منفجره، سخت کردن دیوارها، استفاده از توانایی­ های خاص و دفاع از موقعیت خود، تعداد زیادی کار وجود دارد که باید در هر لحظه بتوانید انجام دهید. گاهی اوقات، شما باید چندین کار را همزمان انجام دهید، که اگر با انگشتان شست خود بازی کنید، ممکن است دشوار باشد.

معرفی بازی

گیم پلی بازی

در بازی  Area F2 مانند بازی Rainbow Six Siege، می­توانید به عنوان یکی از بیش از ده­ها مامور در منطقه F2 بازی کنید. هر نماینده ویژگی­ ها و توانایی­ های منحصر به فردی دارد و اگر می­خواهید برنده شوید باید به خوبی با هم تیمی­ های خود همکاری کنید. با این حال، برای شروع فقط چهار کاراکتر باز می‌شوند، در حالی که بقیه باید از طریق خرد کردن شدید به دست آیند.

دوربین‌ها که در گوشه‌های بالایی اکثر اتاق‌ها قرار می‌گیرند، بهترین دوستان شما در هنگام بازی به عنوان مدافع هستند. می توانید آزادانه بین آن­ها جابجا شوید و می­ توانید از آن­ها برای پیش ­بینی حرکت بعدی حریفان خود استفاده کنید. هنگامی که یک دشمن جلوی دوربین می­ رود، می­توانید آنها را اسکن کنید و موقعیت آن­ها را برای هم تیمی­ های خود ارسال کنید. با این حال، این به شخص در حال اسکن هشدار می­دهد و ممکن است دوربین را برای جلوگیری از ردیابی بیشتر از بین ببرد.

هنگامی که به عنوان یک مهاجم بازی می­ کنید، پهپادها تا حدودی نقش مشابهی را ایفا می­کنند. در مرحله آماده سازی، می­توانید از هواپیماهای بدون سرنشین برای یافتن هدف دشمن استفاده کنید. پس از شروع بازی، همچنان می‌توانید از آن‌ها برای یافتن حریفان خود استفاده کنید، اما اگر نمی‌خواهید نابود شوند، باید آنها را ایمن نگه دارید. به یاد داشته باشید که هواپیماهای بدون سرنشین، بر خلاف بازیکنان، می توانند زیر موانع حرکت کنند.

گیم پلی بازی

 اگر با عجله وارد اتاقی شوید بدون اینکه ابتدا اطلاعاتی در مورد دشمنان خود به دست آورید، به احتمال زیاد سرنگون خواهید شد. زیرا شما فقط فضاهای کوچکی برای جنگ دارید. خوشبختانه، منطقه F2 به شما این امکان را می­دهد که به چپ و راست نگاه کنید. قبل از اینکه وارد اتاقی شوید که فکر می­کنید ممکن است توسط دشمنان اشغال شود از این فرصت استفاده کنید.

در بازی Area F2 اگر موقعیت دشمن خود را کشف کرده­ اید، می­توانید مستقیماً وارد میدان شوید و سعی کنید آن­ها را بکشید، اما این احتمال کمتر از زمانی است که انحراف را اعمال کنید. برای مثال، می‌توانید یک بمب بگذارید، یک دیوار یا در را خراب کرده و بلافاصله از آن عبور کنید، اما این دقیقاً همان چیزی است که دشمنان شما از شما انتظار دارند. یک مسیر جایگزین ایجاد سوراخ در سقف و استفاده از آن، حواس پرتی در چند ثانیه برای عبور از در است. اکثر بازیکنان خوب به تاکتیک‌های انحرافی عادت دارند، بنابراین اگر می‌خواهید این برنامه عملی شود، باید سریع وارد بازی شوید.

هنگامی که به عنوان مدافع بازی می­کنید، ضروری است که بازی را تا زمانی که ممکن است به پایان برسانید، زیرا شانس شما را برای برنده شدن افزایش می­دهد. شما در برابر بمب‌های مهاجمان بی‌دفاع نیستید زیرا می‌توانید دیوارها را تقویت کنید و درها را مسدود کنید تا موقعیت را تقویت کنید.

از طرف دیگر، به عنوان یک مهاجم، باید مطمئن شوید که می­توانید این تقویت ها را بشکنید تا همه مدافعان را بکشید و به موقع به هدف برسید.

در نبردهای نزدیک، فضای بسیار کمی برای پنهان شدن وجود دارد. برای زنده ماندن می‌توانید به رفلکس‌ها و دقت خود تکیه کنید، اما حتی با تجربه‌ترین بازیکن نیز می‌تواند در صورتی که چندین دشمن در مکان او جمع شوند، از بین می‌روند. به همین دلیل است که می­خواهید مطمئن شوید که همیشه یک عامل سپر مانند Flash یا Boulder در تیم خود دارید. گاهی اوقات حتی مصرف هر دوی اینها منطقی است.

گیم پلی بازی

ماموران شیلد یک سپر نسبتا بزرگ دارند که شما و بقیه اعضای تیمتان می­توانید در طول درگیری­ های نزدیک پشت آن پنهان شوید. اگر به عنوان یکی از این شخصیت ­ها بازی می­کنید، هدف اصلی شما این است که هم تیمی ­های خود را بپوشانید، نه اینکه خودتان به دشمنان حمله کنید.

بسیاری از مبتدیان این اشتباه را مرتکب می­شوند که فقط در یک اتاق به هم بچسبند، که در ابتدا موقعیت قابل دفاع تری به نظر می­رسد. هرچند اینطور نیست. هیچ اتاقی، مهم نیست چقدر مستحکم باشد، در منطقه F2 ایمن نیست، عمدتاً به این دلیل که حریفان شما می­توانند مستقیماً به داخل بمباران کنند.

بهتر است که تیم خود را در چندین اتاق پخش کنید و تا آنجا که ممکن است دیوارها و درها را مستحکم کنید. با این حال، خیلی از یکدیگر دور نشوید، زیرا باید بتوانید در صورت مشاهده کسی، کمک سریع ارائه دهید.

در بازی  Area F2 اگر با دستگاه تلفن همراه بازی می­کنید و فقط می­توانید از انگشتان شست خود برای کنترل شخصیت خود استفاده کنید، حرکت، نگاه کردن، قرار دادن بمب یا لوازم تقویتی و حتی تیراندازی می­تواند زمان زیادی طول بکشد. به‌علاوه، اگر صاحب یکی از جدیدترین گوشی‌های هوشمند نباشید، هرگاه کسی نارنجکی را پرتاب کند، احتمالاً با تاخیر بازی مواجه خواهید شد.

وقتی بازی Area F2 را با استفاده از BlueStacks در رایانه شخصی خود بازی می­کنید، این مشکلات وجود ندارد. برای مثال تاخیر وجود ندارد، بنابراین می‌توانید برای رهایی از شرایط سخت روی رفلکس‌های خود حساب کنید. علاوه بر این، می­توانید شخصیت خود را با استفاده از ماوس و صفحه کلید کنترل کنید، که به شما امکان می­دهد چندین کار را همزمان انجام دهید و به شما برتری واضحی نسبت به سایر بازیکنان می­دهد.

گیم پلی بازی

گرافیک بازی

این بازی گرافیک بی نظیر و هیجان انگیزی دارد که جزو محبوب­ ترین­ ها در سبک تیراندازی است. جلوه ­های ویژه ای در بازی Area F2 وجود دارد که جذابیت خاصی به بازی داده ­است و امتیاز بالایی را در گوگل پلی کسب کرده ­است.

سیستم ­های موردنیاز و پیشنهادی بازی

اگر بازی Area F2 را روی تلفن همراه خود بازی می­کنید، ممکن است دشوار باشد. انفجارها به ویژه برای رندر شدن سخت هستند و ممکن است باعث تاخیر قابل توجهی در سمت شما شوند که قطعاً منجر به مرگ شما می­شود. به علاوه، دکمه­ های زیادی برای فشار دادن در شرایط اضطراری وجود دارد و شما فقط دو انگشت شست در اختیار دارید. این بازی به دلیل گرافیک بالا و جزئیات زیادش بهتر است روی سیستم ­­های قوی اجرا شود همچنین این بازی در نسخه­ ی اندرویدی و ios آنلاین است و به همین دلیل به اینترنت پرسرعتی نیاز دارد.

سیستم های مورد نیاز بازی

جمع بندی

بازی Area F2 یک بازی تیراندازی چند نفره است و برای بازی به اتصال شبکه پایدار نیاز دارد. در بازی، بازیکنان به عنوان مهاجم و مدافع بر سر محیط ­های فوق واقع گرایانه مبارزه می­کنند. بازی به عنوان یکی از طیف گسترده ای از عوامل، که هر کدام توانایی و کنترل خاص خود را دارند. تمام سقف ­ها و دیوارها را می­توان تقویت یا تخریب کرد و مهارت ­ها و تاکتیک ­های بازیکنان را به چالش می­کشد زیرا هر دیوار ممکن است به یک نقطه ورود بالقوه تبدیل شود. آیا شما بازی تیراندازی می­شناسید که هیجان­ انگیز باشد نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا ما آن را برای دیگران معرفی کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. ali می گوید

    چطور مشکل erorr update رو حل کنم؟

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام وقتتون بخیر .خود بازی در حال حاضر اپدیتی نداده.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.