AD

معرفی بازی Alien: Isolation ؛ جدالی ترسناک میان انسان و موجودات فضایی

0 295

آیا شما به دنبال یک بازی پر‌هیجان هستید؟ آیا روحیه‌ی ماجراجویی دارید و علاقه‌مند هستید که به یک دنیای نا‌شناخته‌، قدم بگذارید؟ ما به شما بازی بسیار هیجان‌انگیز و پر‌انرژی Alien: Isolation معرفی می‌کنیم؛ این بازی سراسر از شور و اشتیاق ساخته شده است که در کنار ترس از تنهایی، شما در این بازی باید تلاش کنید که از دست بیگانگان فرار کنید. واژه‌ی “ترسناک”، به دلیل هیجان و ترس از تنهایی است که در روح و جان شخص گیمر می‌نشیند تا از دست دشمنان بگریزد. نسخه‌ی اندروید و ios این گیم نیز وجود دارد به همین دلیل ما در این مقاله به معرفی بازی ترسناک موبایلی Alien: Isolation، پرداخته‌ایم؛ در ادامه شما دوستان عزیز را با این بازی ترسناک موبایلی، بیشتر آشنا می‌سازیم.

بازی ترسناک موبایلی/ایموجو
معرفی بازی ترسناک برای موبایل

تاریخچه بازی Alien3: Isolation

این بازی در سال 2014 ساخته شد؛ بازی Alien: Isolationدر ابتدا برای نسخه‌ی ویندوز و pc به گیمر‌ها ارائه شد. این بازی ترسناک بعد از ماجرای فیلم سینمایی و محبوب آماندا ریپلی، دختر الن ریپلی (با بازی سیگورنی ویور، نامزد دریافت جایزه اسکار)، ساخته شد. داستان این فیلم، روایت‌گر دختری تنهاست که در یک ایستگاه فضایی سواستوپل، به دنبال مادر خود می‌گردد؛ شخصیت گیمر و بازی کننده در این بازی نیز به همین صورت، ترس و هیجان را به جان می‌خرد تا از دست بیگانگان فرار کند.

بعد از استقبال خوبی که از نسخه‌ی پی‌سی این بازی شد و با رشد تکنولوژی سریع در جهان، نسخه‌ی موبایلی بازی ترسناک Alien Isolation نیز درسال 2019 پا به عرصه بازی‌های ویدیویی گذاشت؛ جذابیت هوش مصنوعی این بازی و داستان و ماجراجویی شخص گیمر در این بازی پر‌هیجان، آن را تبدیل به یک شاهکار واقعی کرده است. بازی ترسناک Alien Isolation توسط استودیو نام آشنای feral interactive منتشر شده است.

دنیای درون بازی Alien Isolation

بازی ترسناک/ایموجو

اگر علاقه دارید که ورژن ترسناک بازی‌های موبایلی را امتحان کنید، بازی ترسناک موبایلی Alien Isolation یکی از محبوب‌ترین ها است که به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما آن را امتحان کنید. دنیای درون بازی Alien Isolation به شدت مهیج و کاووش‌گرانه است که شما در حین بازی با تمام قوا به دنبال راه فرار و نجات هستید. این بازی یکی از پیشتازان صنعت ویدئو گیم است که صنعت بازی در فضای آنلاین و آفلاین، با این محصولات، روند صعودی را طی می‌کند.

بعضی افراد به فیلم‌های سینمایی، با موضوع تخیلی یا علمی و یا پر‌هیجان علاقه دارند؛ بعضی افراد هم هستند که به فیلم‌های ترسناک و پر‌استرس و یا فیلم‌های ماجراجویی علاقه دارند. طبق خواسته و نیاز روحی بشر به بازی و فیلم، صنعت بازی و بازی ساز‌ها به تلفیق این دو صنعت با هم پرداخته‌اند و یک سرگرمی بسیار لذت‌بخش به وجود آورده اند که از طرفداران بسیاری در سرتاسر جهان پیدا کرده است.

باید خدمت شما دوستان عرض کنیم که بازی Alien Isolation ، در دسته‌ی ویدیو گیم‌های بسیار محبوب قرار دارد که از تلفیق یک فیلم پر‌هیجان و ترسناک به وجو آمده است. شما به محض ورود به بازی، احساس خواهید کرد که در یک فضای دور افتاده در یک پایگاه فضایی ایستاده‌اید و شرایط ناخوشایندی را احساس خواهید کرد؛ روانشناسی و هوش مصنوعی در بازی ترسناک Alien Isolation و نسخه موبایلی ان به گونه‌ای است که شما در هنگام بازی از حواس پنج‌گانه خود برای بردن و نجات استفاده می کنید.

تصور کنید که در یک مکان دور افتاده هستید که در و دیوار آن به خون آغشته باشد و احساس تنهایی و احساس ترس از مرگ، فکر و روح شما را درگیر کند، در این صورت چه کاری انجام می‌دهید؟ پاسخ واضح است، مسلما سعی دارید از این مکان مخوف فرار کنید و جان خود را نجات دهید؛ استراتژی بازی ترسناک Alien Isolation نیز دقیقا به این گونه است، در حین ورود به بازی به مغز فرمان می‌دهد که جان خود را نجات بده! خیلی جالب است که شما از مکان‌های مخوف باید عبور کنید و در عین حال باید راه درست را پیدا کنید تا نجات پیدا کنید.

سخن نهایی

صنعت بازی بسیار پیشرفت کرده است و تلفیق سرگرمی با فیلم و یا یک رویا، می‌تواند روحیه‌ی ما را به سمت یک هیجان، لذت و یک شادی عمیق ببرد و یا حتی ممکن است که یک احساس ترس و اضطراب را در وجود ما بیندازد؛ در حین بازی ترسناک Alien Isolation، شما از ویژگی‌های بصری خیره کننده برخوردار خواهید شد که لذت بازی را برای شما دو‌چندان می‌کند.

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.