AD

آموزش گام به گام نصب بازی های دیتا دار اندروید

0 626

در واقع بازی های اندروید دیگر سبک و سیاق بازی های قبلی و بی کیفیت را نداشته و حالا با آمدن بازی های فوق العاده با کیفیت، داریم به سمت و سوی واقع گرایانه تر شدن بازی ها پیش می رویم. برای نصب بازی های دیتا دار اندروید کافی است که مراحل زیر را اجرا کنید تا بازی شما به درستی اجرا شود.

بازی های دیتا دار اندروید دریچه ای به سوی کیفیت بالا

امروزه دیگر کمتر کسی است که از بازی های دیتا دار اندروید آگاهی نداشته باشد. مخصوصا بازی های مبارزاتی مثل shadow fight  و mortal combat  و یا فوتبال هایی مثل fifa و pes یا ماشین سواری هایی مثل real racing  و asphalt این بازی ها تا دیتای آن ها در مسیردرست ریخته نشود، کاربران قادر به اجرای صحیح بازی نخواهند بود.

نکته ای که در مورد تمام بازی های دیتا دار اندروید صدق می کند این است که این بازی ها تماما از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این کیفیت به گونه ای است که کاربران را ترغیب به بازی می کند. درواقع بازی های اندروید دیگر سبک و سیاق بازی های قبلی و بی کیفیت را نداشته و حالا با امدن بازی های فوق العاده با کیفیت، داریم به سمت و سوی واقع گرایانه تر شدن بازی ها پیش می رویم.

بازی های دیتا دار دریچه ای به سوی کیفیت بالا

مشکلات پیش آمده بازی های دیتا دار اندروید نزد برخی کاربران

بعضی از کاربران اندرویدی از عدم اجرای بازی های دیتا دار شکایت کرده اند. این مشکلات شاید با چند راهکار ساده اما مهم قابل حل باشند. بسیاری از این روش ها در شیوه  نصب و جایگذاری دیتای بازی خلاصه می شوند. بنابراین در ادامه این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو مراحل صحیح نصب بازی های دیتا دار اندروید را به شما آموزش می دهیم تا اگر مشکلی دارید بتوانید با انجام این مراحل این مشکلات را حل کنید. پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

 


آموزش تقلب در بازی ساکر استارز با چند گام ساده!

 • ۱۴ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 8

 


آموزش تیراندازی در پابجی موبایل ، نشانه گیری دقیق و شلیک اتوماتیک

 • ۱۴ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 120

 


معرفی بهترین و جذاب ترین بازی های گروهی موبایلی

 • ۱۴ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 9

 


معرفی بهترین و محبوب ترین بازی های دو نفره اندروید

 • ۱۴ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 9

 


معرفی بهترین بازی های دو نفره برای کامپیوتر

 • ۱۳ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 11

 


ترفندهای رفع مشکل اجرا نشدن بازی در ویندوز ۱۰

 • ۱۲ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 100

مراحل نصب بازی های دیتا دار اندروید

برای نصب بازی های دیتا دار اندروید کافی است که مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید.

گام اول نصب بازی های دیتا دار اندروید

ابتدا بازی مورد نظر را روی گوشی خود نصب کنید. نکته ای که بسیاری از کاربران از آن غافل می شوند این است که به محض نصب این بازی ها بازی را اجرا می کنند. این کار کاملا اشتباه است. به هیچ وجه پس از نصب بازی نصب شده را اجرا نکنید.

گام دوم نصب بازی های دیتا دار

دیتای بازی نصب شده را دانلود کنید. بازی های دیتا دار معمولا قابلیت دانلود از طریق خود برنامه را دارند که به هیچ وجه توصیه نمی شود. سعی کنید دیتای بازی خود را از جای دیگری تهیه کنید.

گام سوم نصب ببازی های دیتا دار اندروید

در صورتی که فایل دانلود شده دیتا فشرده باشد به وسیله رایانه شخصی باز کنید. البته باید گفت برخی از نسخه های فایل فشرده را باید با رایانه استخراج کرد و برخی از این نسخه ها با گوشی شما هم قابل استخراج هستند.

گام چهارم نصب  بازی های دیتا دار

فایل دیتای بازی را در مسیر درست کپی کنید. فایل  یا پوشه خارج شده به دست آمده را کپی کرده وبه وسیله کامپیوتر یا گوشی همراه خود به مسیر    SdCard/Android/obb انتقال دهید.

گام پنجم نصب بازی های دیتا دار

در مورد دیتا مطمئن شوید پوشه ای تحت عنوان data را کپی می کنید. توجه داشته باشید دیتای بعضی از بازی ها به صورت فایل و بعضی به صورت پوشه می باشند. این موضوع مهم باعث اجرا نشدن یا Forse Close شدن بازی می گردد. پس در نظر داشته باشید شما باید پوشه دیتا را به مسیر مشخص شده انتقال دهید.

گام ششم نصب بازی های دیتا دار

از وجود پوشه ی obb مطمئن شوید. در صورتی که در مسیر sd card/android/ پوشه obb وجود ندارد، می بایست خودتان پوشه را ایجاد کرده و نام  آن را obb بگذارید.

گام هفتم نصب بازی های دیتا دار

ری استارت کردن گوشی را برای اطمینان خاطر انجام دهید. اکنون بهتر است گوشی خود را ری استارت کرده و سپس بازی مورد نظر را اجرا نمایید.

گام هشتم نصب بازی های دیتا دار اندروید

برای اجرای بازی های سنگین دیتا دار صبور باشید. توجه کنید به علت سنگینی بازی های دیتا دار باید همیشه بعد از اجرای بازی چند لحظه ای صبر کنید تا بازی اجرا گردد و تا زمان اجرا نشدن بازی از لمس کردن دکمه ها و صفحه گوشی خود جدا بپرهیزید.

گام نهم نصب بازی های دیتا دار

تناسب میان توانایی گوشی اندرویدی شما و بازی مورد نظر را فراموش نکنید. همیشه به متناسب بودن اندروید گوشی خود به بازی ای که قصد نصب ان را دارید دقت کنید.

در این مقاله از سایت ایموجو به بررسی بازی های دیتا دار اندرویدی و برخی مشکلات این بازی ها پرداختیم. امیدواریم این مقاله به شما در حل مشکلاتتان کمک کند و بعد از اجرای مراحل از بازی خود نهایت لذت را ببرید. برای مشاهده دیگر مطالب کاربردی و مهم در حوزه آموزش گیم می توانید به دسته آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.