AD

رقابت اینستاگرام با توییتر، عرضه یک برنامه مبتنی بر متن تا ژوئن 2023!

رقابت اینستاگرام با توییتر، عرضه یک برنامه مبتنی بر متن تا ژوئن 2023
0 96

رقابت اینستاگرام با توییتر

بلومبرگ نیوز  (Bloomberg News) روز جمعه گزارش داد که اینستاگرام، پلتفرم متا، در حال برنامه‌ریزی برای عرضه یک برنامه مبتنی بر متن است که با توییتر رقابت می‌کند، این برنامه ممکن است در ماه ژوئن عرضه شود. بر اساس این گزارش، مادر فیسبوک در حال آزمایش این محصول با کمک برخی از اینفلوئسنرها و سازندگان است.

الکس هیث (Alex Heath) در خبرنامه‌ای گفت: متا با آژانس‌های استعدادیابی و افراد مشهور تماس گرفته است تا علاقه آنها را برای آزمایش نسخه اولیه این برنامه که با اینستاگرام ادغام خواهد شد ارزیابی کند. بر اساس خبرنامه لیا هابرمن (Lia Haberman)، مدرس بازاریابی اجتماعی و اینفلوئنسری در UCLA کالیفرنیا: “این برنامه غیرمتمرکز در پس اینستاگرام ساخته شده است اما با برخی از برنامه‌های دیگر مانند Mastodon سازگار خواهد بود.”

در این گزارش همچنین اشاره شده است که شرکت مادر متا، اپلیکیشن جدید را ماه‌ها مخفیانه در اختیار سازندگان منتخب قرار داده است. گفته می‌شود که این اپلیکیشن از اینستاگرام جدا است اما به افراد اجازه می‌دهد تا حساب‌ها را به هم متصل کنند.

طبق اسکرین شات لیا هابرمن، این برنامه به افراد اجازه می‌دهد با استفاده از متن‌ها، لینک‌های به اشتراک گذاشته شده، عکس‌ها و ویدیوها، با دوستان خود ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، طرفداران فقط با یک ضربه می‌توانند به اکانت اینفلوئنسرها و سازندگانی که در اینستاگرام دنبال می‌کنند متصل شوند. این برنامه همچنین برای اقدامات امنیتی در حال به‌روزرسانی است. برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی حساب‌ها، کاربران مسدود شده در اینستاگرام ممکن است به زودی به برنامه جدید منتقل شوند. این برنامه جدید همچنین در حال کار برروی سازگاری با رقیب توییتر Mastodon است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.