AD

چگونه با گیفت کارت گوگل پلی برای انواع بازی ها خرید کنیم؟

0 749

گیفت کارت گوگل پلی در واقع یک کارت الکترونیکی است که کدی دارد و با آن می‌توانید حساب کاربری خود (Google Account) در پلی استور را شارژ کنید و میلیون‌ها نرم‌افزار بازی و موسیقی و کتاب و کلی برنامه کاربردی غیر رایگان را خریداری کنید. برخی از اپ‌های منتشر شده در گوگل پلی، رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای و برخی نیز کلا پولی است. با شارژ اکانت خود با گیفت کارت گوگل پلی می‌توانید وارد دنیای هیجان انگیز پلی استور شوید.

آموزش خرید سی پی و یوسی با گیفت کارت گوگل پلی و خرید انواع بازی‌ها از کالاف دیوتی تا کلش آف کلنز در این گفتار مرور شده است.یادتان باشد که ارزان‌ترین قیمت خرید گیفت کارت گوگل پلی در ریجن‌های گوناگون در همین سایت در دسترس شما عزیزان قرار دارد. با ما همراه باشید.

آموزش خرید CP با گیفت کارت گوگل پلی

اگر شما هم در جست‌وجوی پاسخ این پرسش هستید که چگونه با گیفت کارت گوگل پلی CP بخریم یا به دنبال آموزش خرید یوسی با گیفت کارت گوگل پلی می‌باشید، کار سختی پیش روی شما نیست!

خرید گیفت کارت گوگل پلی برای کالاف دیوتی موبایل یکی از سریع‌ترین و راحت‌ترین روش‌ها برای استفاده حداکثری از این بازی دوست‌داشتنی در سال‌های اخیر در میان گیمرهای ایرانی است. مثل خرید گیفت کارت گوگل پلی پابجی ، خرید گیفت کارت گوگل پلی کالاف ، دروازه ی شما برای  ورود به دنیای شگفت انگیز CALL OF DUTY است که میلیون‌ها گیمر در ایران و اقصی نقاط جهان دارد.

با خرید گیفت کارت گوگل پلی می‌توان به انواع بازی و پرداخت درون برنامه‌ای آن‌ها را در پلی استور دسترسی داشت که خرید ارز هر بازی، از آن جمله است.ابتدا برای خرید سی پی که یکی از واحدهای پولی در بازی کالاف دیوتی موبایل است، بایستی نسبت به شارژ اکانت گوگل پلی اقدام کنید.

برای شارژ اکانت گوگل پلی جهت استفاده حداکثری از کلکسیون امکانات هیجان‌انگیز گوگل پلی، از گیفت کارت گوگل پلی موجو گیفت استفاده کنید. برای این کار، نرم افزار پلی استور را باز کرده و روی اکانت خود در سمت راست صفحه کلیک کنید.
جزییات تکمیلی درباره شارژ گیفت کارت گوگل پلی را در این لینک مطالعه کنید.

برای آشنایی با خطاهای رایج هنگام استفاده از گیفت کارت گوگل پلی و رفع آن‌ها نیز به این لینک مراجعه نمائید. هر میزان تعداد سی پی بیش‌تری خرید کنید، قیمت هر واحد سی پی (CALL OF DUTY POINT) برای شما کم‌تر خواهد شد. مثلا خرید 10 هزار سی پی در مقایسه با خرید 1000 سی پی، مقرون به صرفه‌تر است. اما خوب باید مبلغ بیش‌تری پرداخت کنید تا قیمت تمام شده هر واحد سی پی برای شما ارزان‌تر باشد.

چگونه با گیفت کارت گوگل پلی برای انواع بازی ها خرید کنیم؟ با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، تجربه بی‌نظیری از بازی اکشن کالاف دیوتی تجربه خواهید کرد و به تجهیزات و نقشه‌ها و شخصیت‌ها و  سلاح‌های گوناگونی دسترسی خواهید داشت. این ارز اختصاصی فقط برای بازی کالاف دیوتی است. ارز اختصاصی بازی کالاف دیوتی موبایل از عوامل مهم برای پیروزی در این بازی جذاب است.

گام بعدی برای خرید سی پی با گیفت کارت گوگل پلی، تغییر آی پی است که باید به ریجن آمریکا تغییر یابد. برای اطمینان از آی پی خود به سایت Whatismyipaddress.com رجوع کنید. وقتی وارد پلی استور شدید، قیمت برنامه‌ها را به دلار آمریکا چک کنید. وارد قسمت برنامه های پولی شده و قیمت‌ها را چک کنید.

وقتی حساب کاربری خود با استفاده از گیفت کارت گوگل پلی شارژ کردید و ردیم کد گیفت کارت انجام شد، به بخش استور اکانت خود رفته و در بخش COِD POINT بروید و یکی از سی پی های مورد نیاز را خریداری کنید.

خرید cp بازی کالاف دیوتی موبایل در اعتبارات و مقادیری هم‌چون: خرید 80 سی پی، خرید 160 سی پی، خرید  320 سی پی، خرید 240 سی پی، خرید 420 سی پی، خرید 580 سی پی، خرید 880 سی پی، خرید 2400 سی پی، خرید 5000 سی پی، خرید 10800 سی پی امکان پذیر است.

بعد از شارژ اکانت خود، وارد بازی کالاف دیوتی موبایل شده و به بخش STORE می روید.
چگونه با گیفت کارت گوگل پلی برای انواع بازی ها خرید کنیم؟

بعد از کلیک روی گزینه استور، صفحه زیر نمایش داده می شود.

یکی از موارد را که در عکس بالا معرفی شده انتخاب می‌کنید و متناسب با اعتبار گیفت کارت گوگل پلی خود، خرید را انجام می‌دهید. حتما روی دکمه agree که در تصویر زیر نشان داده شده کلیک کنید تا موافقت خود را با خرید اعلام کنید. دقت کنید که این خرید، قابلیت استرداد ندارد.

چگونه با گیفت کارت گوگل پلی برای انواع بازی ها خرید کنیم؟ همواره باید GOOGLE PLAY BALANCE شما بیش‌تر از  ارزش دلاری خرید هر واحد سی پی کالاف دیوتی باشد. مثلا اگر قصد خرید 420 سی پی به ارزش 6 دلار دارید، باید موجودی گوگل پلی شما بیش از 6 دلار باشد. بنابراین با ردیم کد گیفت کارت گوگل پلی خریداری شده، نسبت به افزایش اعتبار اکانت خود اقدام کنید.

 پیغام: YOUR PURCHASE IS SUCCESSFUL روی صفحه نمایش شما، به معنی تایید خرید سی پی، ظاهر می شود. 

چگونه با گیفت کارت گوگل پلی برای انواع بازی ها خرید کنیم؟

بعد از خرید، در سمت راست بالای صفحه همان طور که در تصویر فوق مشاهده می‌کنید، میزان خرید سی پی کالاف دیوتی به اکانت کالاف دیوتی شما اضافه خواهد شد. این ها توضیحاتی است برای عزیزانی که سوال می کنند که چگونه با گیفت کارت گوگل پلی سی پی بخریم. دقت کنید که برخی از سایت های بازی و تبلیغ گیفت کارت، گیفت کارت گوگل پلی رایگان برای کالاف دیوتی موبایل ارائه می‌دهند که هیچ تضمینی برای کارکرد صحیح آن وجود ندارد.

خرید جم فری فایر با گیفت کارت گوگل پلی

چگونه با گیفت کارت گوگل پلی جم فری فایر بخریم؟ کار شما آسان است!
خرید گیفت کارت 1 دلاری گوگل پلی فری فایر یا به هر میزان دلاری که مورد نیاز شما هست، راحت بوده و با گیفت کارت گوگل پلی می توانید جم فری فایر و جم کلش آف کلنز خریداری کنید. خرید جم فری فایر به موارد متعددی بستگی داشته و مهم‌ترین موضوع، حجم بسته و سایت فروشنده است. قیمت ارز هم با توجه به نوسانات ارزی ایران در سال 1402 به بعد، در خرید جم فری فایر تاثیرگذار است و قیمت گیفت کارت گوگل پلی هم به آن بستگی دارد.

با خرید گیفت کارت گوگل پلی می توانید شارژ اکانت جم فری فایر را ظرف چند دقیقه انجام دهید و ارزان ترین قیمت جم فری فایر در ایران را در اختیار داشته باشید. ما معتبرترین فروشگاه خرید جم فری فایر در ایران هستیم و پشتیبانی 24 ساعته را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم.

بازی فری فایر یک بازی شوتر سوم شخص است و مثل کالاف دیوتی، ارزی دارد که با آن می‌توان قدرت و قابلیت‌های خود را در بازی ارتقا بخشید. برای خرید ارز بازی، نیاز است که نسبت به ردیم کد گیفت کارت گوگل پلی اقدام کنید.وقتی  نسبت به خرید جم بازی فری فایر با ردیم کد گیفت کارت گوگل پلی اقدام کنید، می‌توانید بین 8 شخصیتی که برای بازی طراحی شده، شخصیت محبوب خود را انتخاب کرده و از خصوصیات مربوط به هر کاراکتر استفاده حداکثری کنید.

خرید گیفت کارت گوگل پلی فری فایر

برای خرید جم فری فایر (FREE FIRE GEM) ما یکی از معتبرترین سایت های خرید جم فری فایر در ایران هستیم. برای خرید جم، راهکارهای متنوعی پیش روی شما است. یکی از روش‌ها، استفاده از آیدی تگ است. استفاده از اطلاعات اکانت فیسبوک و جیمیل هم که در اختیار سایت ما قرار می دهید از روش های دیگر است. استفاده از گیفت کارت، روشی محبوب است. خرید جم فری فایر با استفاده از گیفت کارت تنها از طریق گوگل پلی امکان دارد.

چگونه با گیفت کارت گوگل پلی برای انواع بازی ها خرید کنیم؟

با ورود به پلی استور، بازی فری فایر را انتخاب کنید. اپلیکیشن بازی که GARENA FREE FIRE نام دارد را باز کنید. صبر کنید تا بازی لود شود. بایستی player id خود را وارد کنید. آموزش دریافت پلیر آی دی در فری فایر را در اینترنت می‌توانید بدست آورید.در بخش GARENA PREPAID CARD PASSWORD، کد گیفت کارت گوگل پلی خریداری شده را وارد کرده و با ردیم کد، حساب خود را شارژ می‌کنید. روی دکمه CONFIRM کلیک کرده و حساب فری فایر شما به مبلغ دلخواه شما، شارژ می‌شود و می‌توانید نسبت به خرید جم بازی اقدام کنید.

تعداد الماسی که قصد خرید دارید،ارزش دلاری مشخصی دارد.اطمینان حاصل کنید که گیفت کارت شما یا موجودی گوگل اکانت شما به اندازه خرید الماس مورد نظر باشد و سپس روی DIAMOND ICON مورد نظر کلیک کنید.برای خرید الماس، باید روش پرداخت (PAYMENT METHOD) را  مشخص کنید که اینجا،ردیم گیف کارت گوگل پلی خریداری شده است.

چگونه با گیفت کارت گوگل پلی برای انواع بازی ها خرید کنیم؟

مثلا در عکس بالا،کاربری دارای 110 دلار موجودی گوگل پلی است و قصد خرید 40 دلار الماس فری فایر دارد.پس برای خرید  الماس بازی  فری فایر، باید نسبت به شارژ اکانت گوگل پلی خود اقدام کنید تا Google Play Balance شما اعتبار لازم برای خرید جم داشته باشد.

گیفت کارت گوگل پلی برای کلش آف کلنز

گیفت کارت گوگل پلی برای دسترسی به همه امکانات بازی پربیننده کلش آف کلنز امکان استفاده دارد. خرید گیفت کارت گوگل پلی با تضمین بهترین قیمت و تحویل آنی برای لذت حداکثری از بازی کلش آف کلنز در دسترس کاربران گرامی در سراسر کشور است.

خرید جم کلش آف کلنز از طریق ردیم کد گیفت کارت گوگل پلی  امکان پذیر است.
چگونه با گیفت کارت گوگل پلی برای انواع بازی ها خرید کنیم؟

برای خرید جم کلش آف کلنز از طریق پلی استور باید وارد اکانت خود شده و نسبت به ردیم کد گیفت کارت گوگل پلی در اکانت استفاده کنید تا پس از شارژ اکانت، امکان خرید هر میزان جم بر اساس ارزش دلاری آن و موجودی حساب گوگل پلی خود را داشته باشید.

چگونه با گیفت کارت گوگل پلی برای انواع بازی ها خرید کنیم؟

در بازی کلش آف کلنز، در سمت راست پایین صفحه، گزینه ای به نام SHOP در دسترس است که برای خرید جم باید از آن استفاده کنید و بعد در صفحه ظاهر شده، روی گزینه TREASURE کلیک کنید.
دقت کنید که باید پیش از پرداخت وجه برای خرید الماس، خرید خود را تایید کنید که توسط یک پیام روی صفحه نمایش شما، ظاهر می شود و در عکس زیر مشاهده می کنید.
چگونه با گیفت کارت گوگل پلی برای انواع بازی ها خرید کنیم؟

زمانی که خرید شما  موفقیت آمیز باشد، پیام: YOUR PURCHASE WAS SUCCESSFUL روی صفحه نمایش شما، همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید، ظاهر می‌شود.

چگونه با گیفت کارت گوگل پلی برای انواع بازی ها خرید کنیم؟ جمع بندی
خرید گیفت کارت گوگل پلی کلش اف کلنز و  خرید جم با گیفت کارت گوگل پلی ، راحت‌ترین و سریع‌ترین شیوه برای لذت بردن از یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی سال‌های اخیر و خرید درون برنامه‌ای است. چون قیمت ارز در ایران روند صعودی دارد، خرید سی پی با گیفت کارت گوگل پلی را در اسرع وقت انجام دهید. خرید cp با گیفت کارت گوگل پلی با بهترین قیمت‌ها و شارژ آنی و پشتیبانی فوری، اعتبار و افتخار ما در خدمت رسانی به جامعه گیمرهای ایرانی است. همین حالا برای سفارش گیفت کارت گوگل پلی با بهترین قیمت‌ها برای خرید از گوگل پلی اقدام کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.