AD

چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیم

0 125

یکی از سؤالاتی که ذهن کاربران را به خود مشغول کرده است این بود که چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیم؟ همین دلیل باعث شد تا ما امروز این موضوع را برای بحث انتخاب کنیم و راهکارهایی به شما آموزش دهیم تا بتوانید از Chatgpt به‌راحتی در ساعت هوشمند خود استفاده نمایید. اما آیا اصلاً می‌دانید که Chat gpt چیست و چه‌کارهایی را انجام می‌دهد؟ اگر جواب سؤال را نمی‌دانید اصلاً جای نگرانی نیست؛ زیرا قرار است به‌صورت مختصر و مفید این هوش مصنوعی را نیز برای شما توضیح دهیم. در ادامه با ما باشید تا به جواب سؤال چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیم برسید.

چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیمChatgpt چیست؟

اگر بخواهیم به‌طورکلی بگوییم Chatgpt نوعی هوش مصنوعی است که می‌توان کمک فراوانی به شما بکند. این هوش مصنوعی چند وقتی است که غوغا کرده و تقریباً بیشتر افراد با آن آشنا هستند و اطلاعاتی از این هوش مصنوعی در دست دارند. به همین دلیل است که به دنبال اضافه‌کردن آن به Apple Watch خود هستند.

در Chatgpt شما کافی است که سؤالی بپرسید و مطرح کنید تا این هوش مصنوعی قدرتمند به سؤال شما پاسخ دهد. تقریباً در حال حاضر این هوش مصنوعی قادر است به بیشتر سؤالات شما پاسخ دهد. البته که این هوش مصنوعی هنوز کامل و تکمیل نیست و ایراداتی دارد.

این هوش مصنوعی فعلاً در مرحله یادگیری قرار داشته و پایگاه‌داده‌های آن تکمیل نیست. همین دلیل باعث شده تا قادر نباشد به‌تمامی سؤالاتی که از او می‌پرسید پاسخ دهد. شما با هر سؤالی که می‌پرسید به بهترشدن این هوش مصنوعی کمک می‌کنید و پایگاه‌داده آن را قوی‌تر از قبل می‌کنید.

همین دلیل سبب شده تا در حال حاضر این هوش مصنوعی به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار بگیرد. همین رایگان بودن این ابزار باعث شده خیلی از افراد برای سرگرمی هم که شده به سراغ Chatgpt بروند. به همین دلیل بد نیست که یاد بگیرند چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیم.

البته که این ابزار هوشمند و پر قدرت مشکلاتی در کشور ایران دارد. یکی از این مشکلات عدم ثبت‌نام ایرانی‌ها در هوش مصنوعی Chatgpt است. برای اینکه بتوانید از این هوش مصنوعی استفاده کنید لازم است شماره خود را در اختیار آن قرار بدهید.

اما نکته اصلی اینجا است که کمپانی سازنده Chatgpt از شماره‌های ایرانی پشتیبانی نمی‌کند. به همین دلیل شما نمی‌توانید با شماره عادی ایرانی خود در این هوش مصنوعی ثبت‌نام کنید. اگر به فکر ثبت‌نام هستید جای نگرانی نیست؛ زیرا می‌توانید با خرید یک شماره مجازی این مشکل را رفع نمایید.

چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیمچرا باید Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیم؟

در طول روز هزاران بلکه میلیون‌ها فکر از ذهن انسان عبور می‌کند. ممکن است برخی از این افکار سؤالاتی باشند که ذهن ما را درگیر کرده باشند. در چنین شرایطی تا ذهن شما به جواب آن سؤال دست پیدا نکند آرام و قرار نمی‌گیرد. اما روش‌های مختلف زیادی برای دستیابی به جواب سؤال وجود دارد.

اولین روش سرچ در گوگل است. اما اطلاعات همه سایت‌ها در زمینه‌های مختلف تکمیل نیست. به همین دلیل ممکن است شما با سرچ‌های متنوع علاوه بر اینکه وقت خود را تلف می‌کنید حتی به جواب سؤال خود نیز نرسید. همین دلیل باعث می‌شود تا ما به سراغ راهکارهای آسان‌تر و سریع‌تر برویم.

Chatgpt یکی از راهکارهایی است که می‌تواند شما را خیلی سریع به جواب سؤالتان برساند. این هوش مصنوعی به‌تمامی مقالاتی که به سؤال شما مربوط می‌شوند دسترسی دارد. علاوه‌برآن Chatgpt قابلیت پردازش ویدئو ها را نیز دارد و می‌تواند در ویدئو های یوتیوب نیز به دنبال جواب سؤال شما بگردد.

نتیجه آخر پس از چند دقیقه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این هوش مصنوعی کل دنیای اینترنت را زیرورو می‌کند تا بهترین جواب را برای سؤال شما پیدا نماید. پس از آن این نتیجه را در قالب یک متن خلاصه در اختیار شما قرار خواهد داد و می‌توانید جواب سؤال خود را بگیرید.

ازآنجایی‌که Apple Watch معمولاً همیشه در دستان شما قرار دارد بد نیست که یاد بگیرید چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیم. با این کار این هوش مصنوعی همیشه در کنار شما خواهد بود و می‌توانید از خدمات بی‌حدومرز آن استفاده نمایید.

حال که به طور مختصر با Chatgpt آشنا شدید و فهمیدید که چرا باید آن را به Apple Watch خود اضافه کنید؛ حال نوبت به آن می‌رسد تا با راهکارهای چگونه Chatgpt را به Apple Watch اضافه کنیم نیز آشنا شوید و خیال خود را راحت کنید. پس بهتر است در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: آیا ChatGPT امنیت دارد و می‌‌توان به این هوش مصنوعی محبوب اطمینان کرد

اضافه‌کردن شورت کات به Apple Watch

همان‌طور که می‌دانید شما می‌توانید با گوشی iPhone خود در ساعت هوشمند اپل شورت کات ایجاد کنید. به همین راحتی می‌توانید شورت کات هوش مصنوعی Chatgpt را با این روش به Apple Watch اضافه کرده و هر زمانی که دوست داشتید از آن استفاده نمایید.

برای این کار حتماً به یک شماره مجازی احتیاج خواهید داشت. زیرا قبل از هر چیزی شما باید در هوش مصنوعی Chatgpt ثبت‌نام کنید. پس مرورگر گوشی آیفون خود را بازکرده و به وب‌سایت OpenAI مراجعه نمایید. پس از آن در هوش مصنوعی این شرکت ثبت‌نام نمایید.

برای ایجاد شورت کات موردنظر خود باید از برنامه Shortcut استفاده نمایید. البته تنها ایجاد شورت کات در Apple Watch کافی نیست. زیرا شما باید شورت کات موردنظر را پیکربندی کنید تا بتوانید بلافاصله پس از انتخاب آن به اکانت هوش مصنوعی خود متصل شوید.

برای این کار به API Key احتیاج خواهید داشت. به همین منظور کافی است که به اکانت Chatgpt خود لاگین کرده و به قسمت API Key مراجعه نمایید. پس از آن نیاز است که یک کد API برای خود بسازید پس روی گزینه Create New Secret Key کلیک کنید تا ساخته شود.

بلافاصله پس از ساخته‌شدن کد را کپی کرده و در جایی ذخیره نمایید. زیرا این کد تنها یک‌بار برای شما به نمایش در خواهد آمد. همچنین لازم به ذکر است که شما نباید این کد را در اختیار شخص دیگری قرار دهید تا از اطلاعات و اکانت شما سوءاستفاده‌های غیرقانونی نشود.

پس از آن کافی است که به برنامه Shortcut مراجعه کنید. پس از آن این کد API را در قسمت Text Shortcut شورت کاتی که اضافه کرده‌اید کپی کنید تا پیکربندی صورت بگیرد. پس از آن هوش مصنوعی Chatgpt آماده است که از آن در Apple Watch خود استفاده نمایید.

چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیم

استفاده از برنامه Petey

Petey نوعی برنامه است که به شما اجازه می‌دهد تا از Chatgpt بدون دردسرهای API Key استفاده نمایید. البته لازم به ذکر است که اگر می‌خواهید از این روش استفاده نمایید باید هزینه بیشتری را بپردازید؛ زیرا برنامه Petey در اپل‌استور رایگان نیست. برای نصب آن باید این برنامه را به قیمت دلار خریداری نمایید.

تنها راهکار موردنیاز این است که این برنامه را روی گوشی آیفون و Apple Watch خود نصب نمایید. البته که هنوز خود این برنامه کامل نیست و محدودیت‌هایی دارد. اما به گفته سازنده قرار است با آپدیت‌های پیش رو این محدودیت‌ها رفع شده و دسترسی شما افزایش پیدا کند.

این برنامه نیازمند هیچ راه‌اندازی پیچیده‌ای نیست. بلافاصله پس از نصب می‌توانید سؤال‌های خود را مطرح نموده و از جواب‌های هوش مصنوعی Chatgpt لذت ببرید. علاوه‌برآن این برنامه به شما اجازه می‌دهد تا جواب‌های Chatgpt را با راهکارهای مختلف با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

یکی از محدودیت‌های این برنامه تعداد سؤال‌هایی است که باید به‌صورت روزانه از آن بپرسید. در این زمینه شما محدودیت‌هایی داشته و نمی‌توانید هر تعداد سؤالی که دوست دارید بپرسید. در حال حاضر در روز فقط امکان پرسش یک سؤال وجود دارد. اما به گفته سازنده این محدودیت‌ها با آپدیت‌های پیش رو رفع خواهد شد.

همچنین شما می‌توانید در این برنامه نوع ارائه فرمان خود را نیز مشخص کنید. برای مثال شما می‌توانید فرمان صوتی برنامه را فعال کرده و به‌جای تایپ سؤال‌های خود آن را با زبان به برنامه بفهمانید. پس از چند دقیقه جست‌وجو جواب برای شما روی صفحه نمایان خواهد شد.

به گفته سازنده قرار است در آپدیت‌های پیش رو امکاناتی همچون پرسش سؤال بی‌نهایت، فعال‌شدن بخش API Key، کمترشدن پیچیدگی ورود و همچنین یک قابلیت جالب که برنامه می‌تواند جواب Chatgpt را با صدای بلند برای شما بخواند اضافه خواهد شد که بسیار جالب به نظر می‌رسد.

دانلود برنامه Petry

چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیماستفاده از تلگرام و واتس‌اپ

در جواب اینکه چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیم باید گفت که می‌توان از تلگرام و واتس‌اپ نیز استفاده کرد. این روش کاملاً رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. البته که با استفاده از این روش شما با یک محدودیت پرسش روزانه دائمی روبه‌رو خواهید شد.

البته باتوجه‌به رایگان بودن این محدودیت قابل‌تحمل بوده و مشکلی ایجاد نخواهد کرد. معمولاً شما می‌توانید به‌صورت روزانه حداقل ده پرسش را برای هوش مصنوعی Chatgpt مطرح کنید. محدودیت پرسش آن نیز چندان سخت‌گیرانه نیست و به شما کمک خواهد کرد.

به علت افزایش محبوبیت Chatgpt و محدودیت افراد برای ثبت‌نام در آن ربات‌هایی در تلگرام و واتس‌اپ طراحی شده‌اند که به شما اجازه می‌دهند به‌راحتی از Chatgpt استفاده نمایید. تنها کاری که باید بکنید این است که ربات را استارت کرده و ماجراجویی خود را آغاز کنید.

ربات‌های مختلفی برای این کار طراحی شده‌اند که با کمی جست‌وجو در محیط تلگرام و واتس‌اپ می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید. البته برخی از این ربات‌ها کانال‌های اسپانسر نیز دارند. به همین منظور برای استفاده لازم است که ابتدا در این کانال‌ها و گروه‌ها عضو شوید و پس از آن به‌راحتی از امکانات Chatgpt استفاده نمایید.

چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیمآیا می‌توان Chatgpt را روی همه Apple Watch ها متصل کرد؟

جواب این سؤال با روشی که شما برای اتصال انتخاب می‌کنید رابطه مستقیم دارد. تنها در روش دوم است که نوع Apple Watch شما اهمیت پیدا می‌کند. پس بهتر است یک توضیح مختصر و مفید درباره این موضوع به شما عزیزان بدهیم تا هیچ مشکلی برای شما پیش نیاید.

قابلیت اضافه‌کردن شورت کات یا استفاده از تلگرام و واتس‌اپ در تمامی Apple Watch های موجود در بازار وجود دارد. به همین دلیل استفاده‌کردن از روش‌های اول و سوم برای تمامی دستگاه‌ها ممکن است و از تمامی مدل‌ها نیز پشتیبانی می‌کند و مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

اما مسئله اصلی برنامه یا نرم‌افزار Petey است. این نرم‌افزار روی همه Apple Watch ها اجرا نمی‌شود و می‌تواند شما را با مشکلات مختلفی مواجه نماید. در حال حاضر به گفته سازنده پیشنهاد می‌شود در Apple Watch های نسل 4 به بعدازاین برنامه استفاده نمایید.

به‌طورکلی این برنامه برای اجرا حداقل به سیستم‌عامل WatchOS 9 احتیاج دارد. ازآنجایی‌که Apple Watch های قبل از نسل چهارم به این نسخه از سیستم‌عامل مجهز نیستند شما نمی‌توانید این برنامه را روی آن‌ها اجرا کنید و باید قید روش دوم را به‌طورکلی بزنید.

سازنده برنامه پیشنهاد می‌کند حتماً قبل از نصب برنامه سیستم‌عامل Apple Watch خود را به آخرین نسخه نرم‌افزار ارتقا دهید. زیرا این نرم‌افزار همیشه با آخرین نسخه از سیستم‌عامل WatchOS سازگاری دارد و می‌توانید تجربه بهتری را در هنگام استفاده از برنامه داشته باشید.

آپدیت نکردن سیستم‌عامل می‌تواند موجب بروز مشکلاتی در عملکرد برنامه شود که در هنگام استفاده شما را اذیت خواهد کرد. به همین دلیل عقلانی است که حتماً قبل از نصب نرم‌افزار را بروز رسانی نمایید. این موضوع می‌تواند عملکرد ویجت و برنامه‌های دیگر را نیز تحت‌تأثیر قرار دهد.

اضافه‌کردن شورت کات به Apple Watchجمع‌بندی

در نهایت به سؤال چگونه Chatgpt را به Apple Watch خود اضافه کنیم پاسخ دادیم. اگر شما نیز از طرف‌داران هوش مصنوعی هستید و می‌خواهید کمی با این هوش مصنوعی باهوش وقت صرف کنید می‌توانید آن را به Apple Watch خود اضافه کرده و هرجا که دوست داشتید از آن استفاده نمایید. به این منظور ما سه روش اساسی و اصلی برای اضافه‌کردن این هوش مصنوعی را به شما یاد دادیم. حال شما آزاد هستید از هر روشی که دوست داشتید به این هوش مصنوعی متصل شده و از آن استفاده نمایید.

همچنین یادتان نرود حتماً قبل از انتخاب نحوه اتصال به مدل Apple Watch خود نیز دقت نمایید همان‌طور که گفتیم نرم‌افزارهایی مثل Petey تنها با سیستم‌عامل WatchOS 9 به بالا سازگار هستند و نمی‌توان آن را روی دستگاه‌های قدیمی متصل کرد. البته انتخاب روش اول و سوم می‌تواند به‌راحتی مشکل شما را رفع نماید. نظر شما چیست؟ آیا شما نیز روش‌هایی برای اتصال َApple Watch به Chatgpt بلد هستید؟ خوشحال می‌شویم تجربیات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.