AD

مشکل صفحه سیاه بازی HITMAN + [ آسان ترین روش ]

رفع مشکل صفحه سیاه بازی HITMAN
0 588

یکی از رایج‌ترین مشکلات هیتمن 3 که امروزه بسیاری از کاربران با آن درگیر هستند مشکل صفحه سیاه بازی Hitman است که اگر شما هم جز علاقه‌مندان به این بازی باشید حتما با این مشکل درگیر شده‌اید. گاهی اوقات در حین بازی‌کردن ممکن است صفحه نمایشگر شما به ناگاه سیاه شود. در چنین شرایطی افراد به دنبال راهکارهای عجیب‌وغریب برای حل این مشکل می‌باشند ولی ما در این مطلب قصد داریم چند راهکار ساده و درعین‌حال کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از آنها می‌توانید به‌سادگی هرچه تمام این مشکل را برطرف کنید. در این سری از مقالات مشکلات بازی سایت ایموجو با ما همراه باشید.

مشکل سیاه شدن صفحه بازی Hitman

بسیاری از کاربران بازی هیتمن گزارش داده‌اند که گاهی اوقات در حین اجرای این بازی یک صفحه سیاه برای آنها ظاهر می‌شود و گاهی اوقات نیز در این صفحه سیاه با ارور stoped working مواجه می‌شوند. اکثر کاربران در زمان مواجه شدن با این ارور در همان ابتدا بستن بازی و شروع مجدد آن را ترجیح می‌دهند و بعد از مدتی مجددا با این مشکل روبه‌رو می‌شوند. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که این روش را برای حل این ارور انتخاب می‌کنید باید بدانید که راه‌حل درستی را مورداستفاده قرار نداده‌اید.

رفع مشکل صفحه سیاه بازی HITMAN
رفع مشکل صفحه سیاه بازی HITMAN

بیشتر بخوانید: آشنایی با مشکلات بازی hitman 3 + [ روش‌ های حل آنها ]

رفع مشکل صفحه سیاه بازی Hitman

برای رفع مشکل صفحه سیاه بازی Hitman یکی از بهترین راهکارهایی که می‌توان مورداستفاده قرار داد این است که اطمینان حاصل کنید که بسته مربوط به بازی را به‌درستی دانلود کرده و آن را نصب کرده‌اید. در اکثر مواقع این مشکل به علت عدم دانلود یا نصب درست بازی هیتمن به وجود می‌آید؛ بنابراین شما با رعایت کردن این مسئله می‌توانید با احتمال بالایی مشکل خود را برطرف کنید. اگر بعد از انجام این کار هنوز هم مشکل صفحه سیاه بازی هیتمن وجود داشت باید روش‌های دیگر که در ادامه بیان می‌کنیم را مورداستفاده قرار دهید.

یکی از اشتباهات رایج برای نصب و اجرای Hitman این است که کاربران از نسخه کرک شده استفاده می‌کنند و بعد از نصب، فایل کرک را به مسیر نصب بازی منتقل نمی‌کنند. این مسئله نیز می‌تواند باعث شود تا صفحه این بازی در زمان اجرا سیاه شود؛ بنابراین اطمینان حاصل کنید که فایل کرک را نیز به مسیر نصب منتقل کرده‌اید.

درصورتی‌که بازهم مشکل شما حل نشد باید بازی را حذف کرده و آن را مجددا نصب کنید. در زمان نصب کردن نیز حتما دقت داشته باشید که آنتی‌ویروس شما خاموش باشد چراکه در صورت روشن بودن ممکن است باعث بروز مشکلاتی در روند نصب شود. آخرین راهکاری که برای حل این مشکل وجود دارد نیز این است که نسخه اصل بازی را خریداری کرده و از آن استفاده کنید.  برای آشنایی با بازی های دیگر  به مجله بازی ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.