AD

معرفی+ترفندهای بازی موبایلی Head Ball

10 1,326

همیشه فوتبال جذاب بوده و هست. همین باعث شده تا خیلی از کمپانی‌های بازی‌سازی توجه زیادی روی فوتبال داشته باشند. مخصوصاً فضای گوشی بستر مناسبی برای رقابت تولیدکنندگان گیم فوتبالی بود. یکی از گیم‌های فوتبالی موفق موبایل بازی Head Ball 2 است که بهتر است آن را تجربه نمایید. یک سبک جدید از فوتبال که شما را با چالش‌های مختلفی روبه‌رو می‌کند. بهتر است خودتان را برای هر چیزی آماده کنید. البته این گیم‌ها در مدل‌ها و شکل‌های مختلفی ساخته شده‌اند و صرفاً فقط مربوط به فوتبال نیستند. اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر با بازی Head Ball 2 آشنا شوید و ترفندهای این بازی را یاد بگیرید در ادامه با ما همراه باشید.

بازی Head Ball 2 چیست؟

این گیم دومین نسخه از بازی محبوب Head Ball است. یک بازی آفلاین که با گرافیک پایین و گیم پلی محدودش می‌توانست شما را به‌راحتی برای ساعت‌ها سرگرم کند. حال نسخه دوم این بازی نیز معرفی شده است و علاقه‌مندان می‌توانند آن را تجربه کنند.

در واقع مسابقات فوتبال بازی Head Ball 2 یک در برابر یک است. یک زمین کوچک که دو نفر درون آن قرار دارند. شما باید در فرصتی درست توپ را کنترل کرده و با شوت‌کردن صحیح آن را گل نمایید. در برخی مواقع نیز آیتم‌هایی در بازی هستند که برخورد توپ با این آیتم‌ها قدرت آن‌ها را فعال نمی‌کند.

قرار نیست که تا هروقت دلتان بخواهد در زمین چمن بمانید و فوتبال بازی کنید. شما تنها 90 ثانیه وقت دارید که قدرت خودتان را به دیگران نشان دهید. هر شخصی که در این 90 ثانیه بیشترین گل را به حریف بزند بدون هیچ مشکلی برنده خواهد شد و جوایزی دریافت خواهد کرد.

یکی از نکات مثبت بازی Head Ball 2 بخش آنلاین آن است. حال به لطف کمپانی Masomo Gaming شما می‌توانید این گیم را به‌صورت آنلاین تجربه کنید. سرورهای این بازی خوب هستند و می‌توانند ساعت‌ها شما و دوستانتان را سرگرم نماید. چالشی که مشخص می‌کند کدام یک از شما بهترین فوتبالیست Head Ball 2 است.

ترفندهای بازی Head Ball 2

ترفندهای بازی Head Ball 2

حال که با این گیم آشنا شدید بهتر است درباره ترفندهای آن نیز با هم صحبت کنیم. یک سری ترفند وجود دارد که کار را برای بردن آسان می‌کند و شما می‌توانید راحت‌تر نبردهای خود را پیروز شوید. هر تازه‌کاری می‌تواند با رعایت این نکات در همان روزهای ابتدایی به یک پرو پلیر تبدیل شود.

در ادامه با ما همراه باشید تا با چند مورد از ترفندهای این بازی آشنا شویم.

انتخاب استراتژی درست قبل از هر بازی

باید متوجه شوید که شما در چه سبکی از بازی بهترین عملکرد را دارید. برای مثال برخی از افراد در کارهای دفاعی بسیار خوب عمل می‌کنند و گل‌زدن به آن‌ها سخت است. حال برعکس برخی از افراد در حمله‌کردن عالی هستند و می‌توانند به‌راحتی گل بزنند.

شما باید ببینید برای هر بازی کدام یک از این استراتژی‌ها مناسب است. پیشنهاد می‌شود برای پیروزی از هر دو استراتژی به‌صورت هم زمان استفاده کنید. این‌گونه بازی متعادل می‌شود و احتمال اینکه شما به‌راحتی گلی را دریافت کنید کمتر خواهد شد.

حواستان به زمان بازی باشد

زمان در هر بازی بسیار محدود است و شما فقط 90 ثانیه برای پیروزی فرصت دارید؛ بنابراین بهتر است دائماً حواستان به آن باشد تا مشکلی برای شما ایجاد نشود. با بررسی زمان نسبت به تغییرات محیطی نیز آگاه‌تر خواهید بود و این‌گونه راحت‌تر می‌توانید بازی را ببرید.

هر گل در هر ثانیه از بازی که زده شود می‌تواند استراتژی بازی را به کل عوض کند. در بازی Head Ball خیلی فرق می‌کند که فرد در ثانیه 15 یک گل خرده است یا از ثانیه 70 به بعد. زیرا این موضوعات سبک بازی حریفان را تغییر می‌دهد و شما باید برای برد نسبت به این تغییرات هوشیار باشید.

دشمنان را گیج کنید

بازی‌کردن طولانی‌مدت در یک سطح باعث می‌شود که استراتژی شما برای برد خیلی سریع لو برود. شما باید بر اساس شرایط بازی میزان حمله و دفاع خود را تنظیم کنید. همچنین بهتر است که هر بار از یک روش برای گل‌زنی استفاده کنید تا احتمال پیروزی شما افزایش پیدا کند.

وقتی شما از یک روش برای حمله استفاده کنید گیمر آن راه را تشخیص داده و کاملاً مسدود می‌کند تا شما دیگر نتوانید گلی به ثمر برسانید. برعکس این موضوع شما باید سعی کنید استراتژی دشمن را تجزیه‌وتحلیل کنید و بتوانید متوجه شیوه بازی و استراتژی او بشوید.

آرامش خود را حفظ کنید

برخی از افراد هستند که بسیار روی بازی حساس هستند. آن‌ها بر این باور هستند که باید همه رقابت‌ها را پیروز شوند و در هیچ یک از آن‌ها بازنده نباشند. این موضوع باعث می‌شود وقتی که گل خوردید خیلی سریع به هم بریزید و روحیه خود را از دست دهید. همین موضوع کافی است تا اولین شکست خود را تجربه کنید.

در واقع بازی صرفاً فقط یک سرگرمی است. این گیم ساخته شده است تا شما در اوقات فراغت خود این بازی را بازی کرده و در نهایت آرامش از این گیم لذت ببرید. حال دیگر مهم نیست که چه کسی برنده خواهد شد. بهتر است که از ثانیه به ثانیه بازی لذت ببرید.

همچنین خونسردی و آرامش تمرکز انسان را نیز افزایش می‌دهد. وقتی که آرام هستید می‌توانید بهتر فکر کنید؛ بنابراین استراتژی‌های بهتری نیز در ذهن شما به وجود خواهد آمد. این‌گونه می‌توانید با یک استراتژی درست روی بازی سوار شوید و به‌راحتی با حمله‌های هدف‌دار به گل برسید.

برخی از افراد دلیل آرام نبودن خود را باگ‌های بازی می‌دانند. اما فراموش نکنید که این فقط یک بازی است و نباید از آن توقع دنیای واقعی را داشت.

بازی را مدیریت کنید

قرار نیست که هر بار توپ به دست شما رسید آن را سریع شوت کنید. این کار تنها موجب موقعی سوزی شما شده و توپ را دوباره در اختیار دشمن قرار می‌دهد. شما می‌توانید با مدیریت و حفظ توپ به‌راحتی به گل برسید و بازی را برنده شوید و به اهداف خود در این بازی دست پیدا کنید.

کافی است که کمی دقت کنید و منتظر باشید تا مناسب‌ترین موقع فرابرسد. بالاخره احتمال خطاکاری بزرگ‌ترین گیمر جهان نیز وجود دارد. بازی را مدیریت کنید و منتظر باشید تا پلیر اشتباه کند تا با یک ضد حمله سریع به گل برسید. همچنین مدیریت‌کردن بازی موجب می‌شود که حریف خیلی موقعیت گل‌زنی نداشته باشد.

سریع به گل برسید

گل‌زنی در 15 ثانیه اول بازی می‌تواند کمک شایانی به برد شما بکند. پس بهتر است تمام تلاش خود را بکنید تا در این ثانیه‌ها گل بزنید. با به‌ثمررسیدن گل در این تایم‌ها حریف فشار را بیشتر خواهد کرد. اگر بتوانید زیر فشار دوام بیاورید کم‌کم آرامش حریف را خواهید گرفت.

با این کار تمرکز او نیز کاهش می‌یابد و نمی‌تواند به‌راحتی به شما گل بزند. حتی شما می‌توانید در این مواقع از فرصت استفاده نمایید و با طراحی یک ضد حمله برق‌آسا گل‌های بعدی را نیز به ثمر برسانید. این‌گونه برد شما در مقابل حریف نیز تضمین خواهد شد.

جمع‌بندی

در نهایت با بازی Head Ball 2 آشنا شدیم. شما می‌توانید این گیم فوتبالی جذاب را به‌صورت آنلاین با دوستانتان تجربه کنید. البته شما می‌توانید با پلیرهای سراسر جهان رقابت کنید. همچنین ترفندهایی نیز به شما معرفی کردیم که می‌توانید با کمک آن‌ها بازی خود را بهبود ببخشید و هر روز مهارت خود را افزایش دهید. لازم به ذکر است که برای حرفه‌ای شدن در این گیم تنها به تمرین نیاز دارید. هرچه بیشتر تمرین کنید مهارت شما نیز افزایش می‌یابد. اگر شما تابه‌حال موفق شدید این گیم را بازی کنید؛ از تجربیات خود در بخش کامنت‌ها بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 نظرات
 1. ایرانی می گوید

  سلام وقت بخیر حریف های بازی انلاینن؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله

 2. عادلی می گوید

  سلام میشه با دوستای خودمون انلاین بازی کنیم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله

 3. قریشی می گوید

  سلام برای من بیشتر ربات میاره ! چجوری درستش کنم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر این مشکل به خاطر سعت پایین اینترنت که خود بازی شمارو با یه ربات هم سطح خودتون حریف میکنه

 4. اکبری می گوید

  سلام بازیش تحریمه ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله جناب شما نمیتونید با ای پی ایران وارد شین

 5. فرومد می گوید

  سلام چجوری میفهمین حرفیتون رباته؟؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بعد از تقسیم جوایز روی کارکتر حریف کلید کنید مشخصات که باز شد اگر بازیکن حریف دارای شهرتی نباشه وخط تیره باشه حریف شما یک ربات بوده

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.