AD

ابزارهای ویرایشی بازطراحی شده Google Photos برای ویرایش در وب

0 49

Google Photos در طول سال گذشته بسیاری از قابلیت های جدید را معرفی کرده است مانند ابزارهای ویرایش قوی، جلوه‌های ویدیویی و حتی ابزارهایی با کمک هوش مصنوعی تا کاربران بتوانند خاطرات خوبی ایجاد کنند. اکنون، این پلتفرم در حال پیشرفت در وب است، با یک به‌روزرسانی جدید، ویرایشگری با ویژگی‌هایی که ویرایش عکس‌ها را آسان‌تر می‌کند، ارائه می‌کند.

ابزار-ویرایش-عکس-گوگل

هنگام باز کردن یک عکس، گوگل از شما می خواهد ویرایشگر جدید خود را امتحان کند. این ویرایشگر با منوی ویرایش جدید و با یک تب Suggestions جدید که راهی آسان برای تغییر رنگ‌های عکس شما با چهار گزینه از پیش تعیین‌شده ارائه می‌کند، ظاهر تازه‌ای به‌دست آورده است. در حال حاضر، سه گزینه Enhance، Warn و Cool برای همه در دسترس است و گزینه Dynamic فقط برای مشترکین Google One در دسترس است.

ویرایشگر-عکس-گوگل

تب Aspect Ratio اکنون نسبت‌های از پیش تعیین شده را به کاربران ارائه می‌دهد و برش تصاویر را برای پلتفرم‌ها و کاربردهای مختلف آسان‌تر می‌کند. تب بعدی تغییرات جزئی بیشتری را نشان می‌دهد که می‌توان روی تصویر مانند کنترل‌هایی برای روشنایی، کنتراست، برجسته‌سازی، اشباع و موارد دیگر ایجاد کرد. و تب آخر دارای نمایه‌هایی از رنگ‌های مختلف است که اعمال یک ظاهر خاص به عکس را آسان‌تر می‌کند. هر نمایه رنگی را می توان تنظیم کرد.

اگر می‌خواهید این قابلیت جدید را امتحان کنید، می‌توانید با استفاده از یک مرورگر در رایانه شخصی یا مک به وب‌سایت Google Photos بروید. فقط یک عکس را انتخاب کنید و باید یک پاپ آپ کوچک وجود داشته باشد که نشان می دهد ابزار جدید کجا هستند، و سپس باید امتحان کنید. البته، اگر به طور مکرر از برنامه Google Photos برای iOS یا Android استفاده می کنید، هیچ یک از این ویژگی ها نباید احساس جدیدی داشته باشند، زیرا مدت زیادی است که این برنامه بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.