AD

برای دریافت pull رایگان در Honkai Star Rail تنها دو روز فرصت باقیست!

برای دریافت pull رایگان در Honkai Star Rail تنها دو روز فرصت باقیست!
0 174

دریافت pull رایگان

با صرف چند ساعت وقت در بازی Honkai Star Rail تا آخر این هفته می‌توانید pull رایگان دریافت کنید. این بازی در آخر آوریل راه‌اندازی شده است، به عبارتی شما فقط چند روز فرصت دارید تا اولین بسته از رول‎های رایگان ماهانه را از فروشگاه درون این بازی دریافت کنید.

درست مانند Genshin Impact، محصول قبلی توسعه دهنده Hoyoverse، بازی Honkai Star Rail هم به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا هر ماه پنج پول (pull) استاندارد و پنج پول محدود را با استفاده از یک ارز رایگان خریداری کنند. در این شرایط، می‌توانید با استفاده از اخگرهایی که با کشیدن هر بنر جمع‌آوری می‌کنید، پنج پاس ستاره ریل و پنج پاس ویژه ریل ستاره بخرید. این مجوزهای رایگان را در برگه «Embers Exchange» فروشگاه درون ‌بازی پیدا خواهید کرد.

هر کدام از این گذرنامه‌ها به ارزش 90 اخگر هستند، یعنی تا پایان آوریل فرصت دارید تا 900 اخگر را جمع‌آوری کنید. بین جوایز راه‌اندازی و پاداش‌های بازیکنان جدید، باید بگوییم که Honkai Star Rail  بیش از اندازه کافی برای دریافت این اخگرها به شما پاس می‌دهد.

کشیدن هر اسلحه یا شخصیت روی هر بنر (Warp) به‌طور خودکار به شما پاداش اخگر می‌دهد، بنابراین مهم نیست که پول‌های (Pull) خود را در کجا خرج می‌کنید. با این اوصاف، توصیه می‌شود ابتدا از گذرنامه‌های عادی خود برای پاک کردن 50 پول تخفیف‌خورده در بنر Departure Warp استفاده کنید، و با فرض اینکه نمی‌خواهید پاس‌های ویژه خود را ذخیره کنید، آنها را روی بنر شخصیت Seele خرج کنید، زیرا گزینه‌های جایگزین دیگر تاثیرگذاری کمتری دارند.

اگر نگاه دقیق‌تری داشته باشید، این فرآیند مقدار زیادی از ارز را برمی‌گرداند. نکته مهم دیگر آن است که اگر بازی را فقط چند ساعت انجام دهید و تمام پول‌های رایگان خود را نقد کنید، به میزان لازم برای تهیه چند پول بیشتر اخگر دریافت می‌کنید، این مقدار خیلی زود از بین می‌رود. برای این کار باید قبل از یکشنبه، 30 آوریل اقدام کنید، یعنی زمانی که فروشگاه درون‌بازی Honkai Star Rail به ماه می تغییر می‌کند. سپس، تمام ماه می فرصت دارید تا 900 اخگر دیگر ذخیره کنید، این کار اصلا سخت نخواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.