AD

ترفندهای بدست آوردن کاراکترهای بازی فری فایر

3 2,444

بازی فری فایر به دلیل داشتن تنوع در کاراکترهای بازی، به عنوان یک بازی هیجان انگیز و جذاب شناخته می‌شود. وجود سیزن‌های مختلف و جوایز هیجان انگیزی که به بازیکنان ارائه می‌شود باعث شده است تا این بازی در مدت زمان کوتاهی، بازیکنان زیادی را به خود اختصاص دهد. اگر می‌خواهید بهترین شیوه‌های کسب کاراکترهای بازی فری فایر را یاد بگیرید بهتر است تا انتها همراه این مقاله از سایت ایموجو باشید.

روش های به‌دست آوردن کاراکترهای بازی فری فایر

رویدادهای متنوع بازی فری فایر به گونه‌ای است که بازیکنان با ظرافت خاص خود می‌توانند برخی از شخصیت‌های بازی را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند. شیوه‌های مختلفی برای به دست آوردن کاراکترهای بازی وجود دارد که هر شیوه می‌تواند برای بازیکنان این بازی محبوب، دارای اهمیت باشد. از شیوه‌های کسب کاراکترهای بازی به صورت رایگان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

به دست آوردن کاراکترهای بازی Free Fire: رویدادهای بالا  top-up

زمانی که یک کاراکتر به کاراکترهای بازی فری فایر اضافه می‌شود معمولاً معرفی این شخصیت در غالب یک رویداد متنوع و هیجان انگیز برگزار می‌شود. این رویداد به بازیکنان این امکان را می‌دهد که بتوانند با شیوه‌های مختلف شخصیت ارائه شده را به صورت رایگان دریافت کنند. top-up یک ایونت است که بازیکنان می‌توانند با خرید الماس در بازی، جوایز متنوعی را دریافت کنند. به عنوان نمونه در رویداد برگزار شده در ماه آوریل بازیکنان می‌توانستند با پرداخت صد الماس یک شخصیت جدید را در بازی آنلاک کنند.

در واقع می‌توان بیان کرد که یکی از شیوه‌های به دست آوردن شخصیت های بازی فری فایر پرداخت الماس در بازی است که بازیکنان می‌توانند شخصیت‌های مورد علاقه خود را به صورت کاملاً رایگان دریافت کنند.

کاراکترهای بازی فری فایر
کاراکترهای بازی فری فایر

به دست آوردن کاراکترهای بازی فری فایر: لاگین شدن در سیستم جدید  Patch

از دیگر شیوه‌هایی که بازیکنان می‌توانند به بهترین شکل به شخصیت های بازی فری فایر دسترسی پیدا کنند. استفاده از سیستم جدید Patch در بازی است. بازیکنان زمانی که در طول روز بتوانند وارد حساب خود شوند، شخصیت جدید Wolfrahh را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد. این شیوه به عنوان یکی از روش‌های مؤثر برای دریافت کاراکترهای مختلف بازی Free Fire است. رویدادهای متنوعی در این زمینه انجام می‌شود که بازیکنان می‌توانند با لاگین کردن در سیستم جدید Patch از شخصیت‌های قدیمی و جدید بازی بهره‌مند شوند.

بازیکنان این بازی محبوب باید توجه کنند که در زمان مشخص شده با لاگین کردن در سیستم جدید می‌توانند شخصیت‌های در نظر گرفته شده را به صورت رایگان دریافت کنند و پس از گذشت زمان تعیین شده، خرید کاراکتر مورد نظر به صورت رایگان امکان پذیر نخواهد بود. هر کدام از شیوه‌های گفته شده در مقاله برای به دست آوردن کاراکترهای بازی فری فایر بسیار مؤثر است که بازیکنان می‌توانند از روش‌ دلخواه خود استفاده کنند.

کاراکترهای بازی فری فایر
کاراکترهای بازی فری فایر

همچنین بخوانید: ترفندهای گرفتن کاراکتر جدید Luqueta بازی فری فایر

جمع بندی درباره کاراکترهای بازی فری فایر

بازی فری فایر دارای شخصیت‌های مختلف است که بازیکنان برای دستیابی به هر شخصیت باید چالش‌های متنوعی را تکمیل کنند. هر کدام از شخصیت‌های بازی دارای توانایی و ویژگی‌های منحصر به فرد است که این موضوع باعث افزایش جذابیت در بین بازیکنان می‌شود. در برخی از زمان‌های بازی می‌توان با استفاده از شیوه‌های بیان شده شخصیت های بازی Free Fire را به صورت رایگان در اختیار گرفت. اگر از جمله بازیکنان بازی فری فایر باشید و بخواهید برخی از شخصیت‌های بازی را به صورت رایگان دریافت کنید بهتر است به مقاله بالا توجه کنید.

بازی فری فایر از جمله بازی‌های اکشن در سبک بتل رویال است که بازیکنان می‌توانند با استفاده از روش‌های مختلف سطح خود را در بازی افزایش دهند. وجود سیزن‌های مختلف و جذاب در این بازی باعث شده است تا بازیکنان با حل کردن مأموریت‌های مختلف بتوانند جوایز شگفت انگیزی را کسب کنند. برای آموزش و یادگیری ترفندهای بازی فری فایر می توانید به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه نمایید.

شما برای ما از کاراکترهای بازی فری فایر بنویسید

کاراکترهای بازی فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست کاراکترهای بازی فری فایر را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 نظرات
 1. mahdi می گوید

  سلام ببخشید من هرچقدر برنامه ای به نامpatchسرچ میکنم چیزی بالا نمیاد لطفا لینک یا روشی برای پیدا کردن برنامه رو برام بزارین ممنون

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام همین متن برای همین اموزشهستش بگردید پیدا میکنید دقت کنید

 2. امیرتتل۱۲۳۲ می گوید

  خوب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.